Corina Mlădinoiu, Pro Sport

587 articole publicate pe Pro Sport 57 in nov. 2012
30 nov. 2012 CFR şi Oţelul au cerut OFICIAL mutarea în primăvară a turului semifinalelor Cupei României şi a etapei a XX-a a Ligii I
30 nov. 2012 UPDATE CFR şi Oţelul cer mutarea în primăvară a turului semifinalelor Cupei României şi a etapei a XX-a a Ligii I, dar Petrolul se opune!
30 nov. 2012 Surpriza N'Doye! Colegii şi antrenorii nu se aşteptau să-l vadă la antrenamentul de astăzi
30 nov. 2012 Becali nu se aştepta la 'replica' asta! I-a trântit uşa în nas, iar jucătorul e gata să trădeze: "Avem trei oferte!" EXCLUSIV Un stelist poate ajunge la o echipă de top din Liga 1
28 nov. 2012 I-au rupt contractul după doar cinci meciuri, acum le va fi adversar! "Meritam mai mult!" Dovada supremă de fair-play a omului GONIT de la Vaslui
28 nov. 2012 Galeria Astrei a vrut sa facă show cu Rapidul, dar n-a primit "ok"-ul din partea gazdelor! Motivatia giuleştenilor e uluitoare: "Ce mai poţi spune când auzi asta?!"
26 nov. 2012 Nu sunt bani, nu sunt nici puncte! Rapid are cel mai slab punctaj din ultimii zece ani! Cronica dezastrului din Giuleşti
23 nov. 2012 Chiajna şi scorul ei preferat: Concordia - Gloria 2-1! O execuţie PERFECTĂ şi RATAREA etapei! VIDEO rezumat
23 nov. 2012 Sburlea va trebui să absenteze de pe teren cel puţin şase luni: "Nu ştiu când mai joc"
23 nov. 2012 Îşi numără 'victimele': Oţelul, 7 absenţi cu Dinamo!
22 nov. 2012 Pandurii cer suspendarea lui Zaharia
22 nov. 2012 EXCLUSIV - Decizie "marca George Copos"! E considerat printre cei mai buni jucători ai Rapidului, dar a fost "executat" fără explicaţii
22 nov. 2012 EXCLUSIV - ADIO, Vaslui: Porumboiu a renunţat, AZI, la "simbolul echipei"! Viitoarea destinaţie a fostului jucător al moldovenilor
21 nov. 2012 FOTO: Aniversare cu surprize pentru Sergiu Costin! Căpitanul Oţelului, felicitat de un campion european
21 nov. 2012 VIDEO: Îi mai dau şeicii o maşină? :) Wesley a reuşit un gol fenomenal pentru Al Hilal! Atacantul este de neoprit
21 nov. 2012 Pandurii cer suspendarea lui Zaharia: "Putea să ne spună că nu vrea să joace la noi" Jucătorul dorit de Steaua, Astra şi Vaslui, la cel mai greu moment al carierei
21 nov. 2012 Accidentaţi pe capete! Probleme mari pentru Vaslui, după ultimul meci
19 nov. 2012 Nea Adi, ia-l şi pe Iorga! Oţelul-Vaslui 2-0! Gol fabulos Iorga, Viglianti a marcat în prelungiri! 2 penalty-uri refuzate Vasluiului! VIDEO
14 nov. 2012 Cu el în echipă, Becali ar spune: "Steaua este perfectă!" Wesley, trădat de regretul că nu a ajuns în Ghencea: 'Când mi-e dor de Gigi, intru pe net'
14 nov. 2012 Wesley e rege la Al-Hilal: "Am dat un gol şi mi-au dat o maşină. Cică e doar începutul!" Totuşi, îi lipseşte România: "Nu pot să mă acomodez!" Ce mesaj are pentru Becali :)
14 nov. 2012 Vă mai aduceţi aminte de Semedo? Fostul jucător al Stelei şi CFR-ului este aproape să ajungă în Anglia: "Sunt în floarea vârstei"
12 nov. 2012 Narcis apelează la amicul Stoichiţă pentru a revitaliza Oţelul! Cei doi au stabilit un amical între Oţelul şi Sheriff, care se va juca miercuri
12 nov. 2012 Impresarul lui Tatu rupe tăcerea! Becali a făcut scandal din cauza contractului, însă a uitat ce a semnat
11 nov. 2012 Rada, gata să facă la Cluj ceea ce Sabău s-a încumetat doar în Cupă! Absenţa lui Bozovic îl poate aduce în primul 11 pe rapidistul care a marcat o triplă la debut
11 nov. 2012 O victorie cu Steaua, de două ori mai valoroasă decât un succes cu Dinamo! Ce prime au luat vasluienii după ce i-au învins pe "câini"
10 nov. 2012 Încă un "puşti minune", suflat de sub nasul conducătorilor din Liga 1! Salt spre Serie A: 'Românul a semnat deja'
10 nov. 2012 Ce jucător a pierdut Liga I! VIDEO: Wesley, goluri la foc automat! Fostul jucător al Vasluiului şi-a făcut cel mai frumos cadou de ziua sa
10 nov. 2012 Probleme la Palat: Becali a început să urle! "Cine a negociat asta e nebun!" Managerul Stelei e speriat, patronul a demarat ancheta: "Nu-l iert nici mort"
10 nov. 2012 Blocat pentru 80 de mii de euro! Adevăratul motiv pentru care Renan nu joacă la Rapid
06 nov. 2012 L-a convins pe Tănase după ce a marcat de şase ori pentru echipa a doua! Chipirliu, noua speranţă a Oţelului
06 nov. 2012 Milan îl văzuse pe "noul Gattuso" în România, dar a renunţat la el când a venit vorba de bani! Şi Sampdoria s-a speriat de preţ, iar Liga I rămâne cu un super - puşti: "Va debuta în curând"
05 nov. 2012 Sânmărtean, pedepsit sau lovit? "Nu este prima dată când se întâmplă lucrul acesta"
04 nov. 2012 Oţelul dă semne de revenire: Oţelul - Gaz Metan 2-0! VIDEO REZUMAT: Giurgiu a marcat un supergol
01 nov. 2012 Gălăţenii aşteaptă un stadion arhiplin la meciul cu Brăila
01 nov. 2012 VIDEO: Wesley, probabil cea mai bună investiţie a lui Al Ahilal. Brazilianul a marcat din nou şi şi-a dus echipa pe locul I