Marian Dima, Pro Sport

440 articole publicate pe Pro Sport 132 in aug. 2013
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? Petrolul - Swansea, LIVE TEXT de la 20.30. Vezi echipele de start
29 aug. 2013 Lung le-a năruit speranţele! Astra-Maccabi 1-1!
29 aug. 2013 LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 1-1. Priso deschide scorul, Lamah egalează după doar un minut
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 0-0. Vezi echipele de start
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 0-0. Paradă superbă Bornescu
29 aug. 2013 LIVE TEXT Astra-Maccabi 0-0! Echipele de start
29 aug. 2013 Decimaţi înainte de Haifa. Astra-Maccabi, LIVE TEXT de la 19.00. Echipele probabile
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 0-0. Ratare uriaşă Hamza: mingea este scoasă de pe linia porţii. PAUZĂ
29 aug. 2013 LIVE TEXT Astra-Maccabi 1-0! Găman deschide scorul!
29 aug. 2013 LIVE TEXT Astra-Maccabi 0-0! De Amorim reia milimetric pe lângă poartă
29 aug. 2013 LIVE TEXT Astra-Maccabi 1-1! Rayo egalează după o greşeală a lui Lung!
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 0-0. Foarfecă spectaculoasă Hamza, mingea cade pe plasa porţii
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 0-0. Ocazie uriaşă Hamza, ploieştenii cer penalty
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 0-0. Ratare uriaşă Hamza: mingea respinsă de pe linia porţii. PAUZĂ
29 aug. 2013 Decimaţi înainte de Haifa! LIVE TEXT Astra-Maccabi, de la 19.00. Echipele de start
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? Petrolul - Swansea, LIVE TEXT de la 20.30. Vezi echipele probabile
29 aug. 2013 LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 2-1. GOOOL Petrolul: Hamza readuce avantajul. Britton eliminat
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 1-1. Priso deschide scorul, Lamah egalează după doar un minut
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 0-0. Ocazie uriaşă Petrolul: Teixeira şutează în bară
29 aug. 2013 Grozav şi Bokila, la pachet spre Terek! Petrolul - Swansea, LIVE TEXT de la 20.30
29 aug. 2013 Minune sau iluzii? LIVE TEXT: Petrolul - Swansea 0-0. Priso are prima şansă a meciului
28 aug. 2013 Joacă Grozav cu Swansea? Jucătorul nu a mai plecat în Rusia
28 aug. 2013 EXCLUSIV: Transferul lui Grozav la Terek s-a făcut! Detaliile mutării
28 aug. 2013 Fanii Petrolului speră într-o minune cu Swansea: "Noi credem că se poate!" Cum arată Ploieştiul acum
28 aug. 2013 EXCLUSIV! Transferul lui Grozav s-a făcut! Petrolul încasează o sumă record pentru atacant. Detaliile mutării
28 aug. 2013 EXCLUSIV: Transferul lui Grozav s-a făcut! Petrolul încasează o sumă record pentru vârf. Detaliile mutării
27 aug. 2013 E vara recordurilor în Liga 1! Steaua a dat lovitura cu Chiricheş, Petrolul a primit o ofertă URIAŞĂ pentru Grozav! Culmea: jucătorul e cel care se gândeşte să o refuze
27 aug. 2013 Transferul lui Găman la Rennes a picat! Antrenorul francezilor s-a deplasat special la Giurgiu, dar fundaşul l-a "speriat"
25 aug. 2013 Probleme pentru o nou promovată! Riscă sancţiuni serioase şi chiar excluderea din campionat din pricina unor datorii
22 aug. 2013 LIVE TEXT Swansea - Petrolul 0-0! Geraldo Alves respinge providenţial din faţa lui Bony
22 aug. 2013 Goluri fără număr: Astra a ajuns la 15 meciuri consecutive în care a "găsit" poarta adversă! LIVE TEXT Maccabi Haifa - Astra, de la 19:30! Echipele probabile
22 aug. 2013 LIVE TEXT Maccabi Haifa - Astra 0-0! Lung scoate excelent primul şut pe poartă, în minutul 4
22 aug. 2013 LIVE TEXT Maccabi Haifa - Astra 1-0! Rayos deschide scorul din lovitură liberă
22 aug. 2013 LIVE TEXT Swansea - Petrolul, de la 21:05! Echipele de start
22 aug. 2013 Goluri fără număr: Astra, la 15 meciuri la rând în care a marcat! LIVE TEXT Maccabi Haifa - Astra, de la 19:30! Echipele de start
22 aug. 2013 LIVE TEXT Swansea - Petrolul 3-0! Routledge reuşeşte "dubla" în unui contraatac blitz
22 aug. 2013 Schalke îl "spionează" pe Grozav în Ţara Galilor! LIVE TEXT Swansea - Petrolul, de la 21:05! Echipe probabile
22 aug. 2013 Seară dezastruoasă pentru "lupi"! Swansea - Petrolul 5-1! Grozav înscrie din "foarfecă": cel mai frumos gol al meciului
22 aug. 2013 LIVE TEXT Swansea - Petrolul 5-1! Grozav înscrie din "foarfecă": cel mai frumos gol al meciului
22 aug. 2013 LIVE TEXT Swansea - Petrolul 0-0! Vezi echipele de start
22 aug. 2013 LIVE TEXT Maccabi Haifa - Astra 2-0! Turgeman majorează diferenţa, israelienii mai au şi alte ocazii uriaşe
22 aug. 2013 Fără păcat în Ţara Sfântă: Maccabi Haifa - Astra 2-0! Echipa lui Isăilă nu a pus nicio problemă în Israel
22 aug. 2013 LIVE TEXT Swansea - Petrolul 1-0! Hoban reia în proprie poartă şutul lui Routledge
22 aug. 2013 LIVE TEXT Maccabi Haifa - Astra 1-0! Rayos deschide scorul, dar ratează un penalty în finalul reprizei (PAUZĂ)
22 aug. 2013 LIVE TEXT Maccabi Haifa - Astra 0-0! Lung face minuni în poartă
22 aug. 2013 LIVE TEXT Swansea - Petrolul 5-0! Pozuelo înscrie
22 aug. 2013 LIVE TEXT Swansea - Petrolul 4-0! Pecanha scapă mingea din braţe şi balonul intră în poartă
22 aug. 2013 LIVE TEXT Maccabi Haifa - Astra 0-0! Lung scoate excelent primul şut pe poartă, în minutul patru
22 aug. 2013 LIVE TEXT Maccabi Haifa - Astra 2-0! Turgeman majorează diferenţa
22 aug. 2013 LIVE TEXT Swansea - Petrolul 3-0! Routledge reuşeşte "dubla" în urma unui contraatac blitz
21 aug. 2013 Contra se laudă că Swansea nu are secrete faţă de el: "Nu va fi un şoc dacă batem" Laudrup, deprimat de "Guriţă" :)
21 aug. 2013 Contra trăieşte un vis frumos la Ploieşti: "Abia aştept duelul cu Laudrup"
21 aug. 2013 Fatai, rezervă la Haifa! Nigerianul a pierdut postul de titular în favoarea lui Ivanovski
20 aug. 2013 Contra trimite SOS-uri! "Nu am linişte la echipă!"
19 aug. 2013 EXCLUSIV: Aurică Ţicleanu este noul antrenor al lui FC Braşov! Ilyeş îi va fi secund
19 aug. 2013 Găman, cel mai scump transfer din istoria Astrei! Fundaşul pleacă în Franţa pentru a semna cu Rennes
19 aug. 2013 Petrolul cosmopolit! Contra a început jocul contra Ceahlăului cu o echipă alcătuită, în premieră, exclusiv din străini
18 aug. 2013 Trică, în cărţi la FC Braşov
17 aug. 2013 Găman, lăsat pe bancă în meciul cu Pandurii! EXCLUSIV Fundaşul pleacă luni în Franţa să facă vizita medicală
16 aug. 2013 Românii "ocupă" Franţa! Încă un transfer în Ligue 1: Găman, lângă Mutu, Keseru şi Nicoliţă! Dinu Gheorghe: "Au venit să-l vadă de două ori"
15 aug. 2013 Rusul de la Steaua - Chelsea, la Swansea - Petrolul
15 aug. 2013 Astra joacă la Piatra Neamţ returul cu Maccabi Haifa
13 aug. 2013 Hamza, în conflict cu Mazăre
13 aug. 2013 Au căutat atacant şi l-au găsit! Daniel Niculae, aproape de o revenire de senzaţie în Liga I. "De 10 zile vorbesc cu el!" Cu cine negociază
13 aug. 2013 Daniel Niculae, aproape de o revenire de senzaţie în Liga I. Cu cine negociază
13 aug. 2013 Hamza, conflict cu Mazăre
13 aug. 2013 EXCLUSIV: Suspendarea lui Mircea Bornescu a fost redusă şi portarul poate intra încă din următoarea etapă
12 aug. 2013 Lista completă a jucătorilor convocaţi de Piţurcă pentru amicalul cu Slovacia! Latovlevici revine la naţională
11 aug. 2013 Piţurcă a anunţat primii convocaţi din Liga I pentru amicalul cu Hamsik: 4 de la Astra, 2 de la Petrolul
11 aug. 2013 Piţurcă a anunţat primii 10 convocaţi din Liga I pentru amicalul cu Hamsik: 4 de la Astra, 2 de la Petrolul
08 aug. 2013 Budescu: "Nu sunt un mâncăcios!" Astra - Trencin, LIVE TEXT, de la 19.00. Echipele probabile
08 aug. 2013 Anemici, dar calificaţi: Astra - Trencin 2-2
08 aug. 2013 LIVE TEXT: Vitesse - Petrolul 0-1. GOOOL Petrolul! Boudjemaa deschide scorul. Dore, ce ratare!
08 aug. 2013 LIVE TEXT Astra - Trencin 0-0. Echipele de start
08 aug. 2013 Olandezii nu au uitat ce au făcut petroliştii pentru ei în meciul tur! Cum le-au răsplătit gestul la Arnhem
08 aug. 2013 LIVE TEXT: Vitesse - Petrolul 0-1. GOOOL Petrolul! Boudjemaa deschide scorul. Ocazie uriaşă Hamza
08 aug. 2013 LIVE TEXT: Vitesse - Petrolul, de la 21.00. Vezi echipele de start
08 aug. 2013 LIVE TEXT Astra - Trencin 0-0. Gazonul de pe Naţional Arena provoacă prima ocazie a meciului
08 aug. 2013 LIVE TEXT Astra - Trencin 0-0. Slovacii trec pe lângă gol în startul reprize secunde
08 aug. 2013 LIVE TEXT: Vitesse - Petrolul 0-0. Hoban are prima mare şansă. Ratare Ibarra
08 aug. 2013 LIVE TEXT: Vitesse - Petrolul 0-1. GOOOL Petrolul! Boudjemaa şutează sub bară şi deschide scorul
08 aug. 2013 LIVE TEXT: Vitesse - Petrolul 0-1. GOOOL Petrolul! Boudjemaa deschide scorul cu un şut sub bară
08 aug. 2013 LIVE TEXT: Vitesse - Petrolul 1-1. Gol Boudjemaa. Van der Heijden egalează. Alcenat eliminat
08 aug. 2013 Istorie pe toate fronturile! Petrolul câştigă dramatic în prelungiri şi merge în play-off: Vitesse-Petrolul 1-2
08 aug. 2013 LIVE TEXT Astra - Trencin 2-2. Patru goluri în ultimele 10 minute: Ivanovski şi Tembo aduc egalarea
08 aug. 2013 Astra - Trencin, LIVE TEXT, de la 19.00. Echipele de start
08 aug. 2013 LIVE TEXT: Vitesse - Petrolul 0-0. Vezi echipele de start
08 aug. 2013 "Am venit în Olanda să atacăm!" Vitesse - Petrolul, LIVE TEXT, de la 21.00. Echipele probabile
08 aug. 2013 LIVE TEXT: Vitesse - Petrolul 0-1. GOOOL Petrolul! Boudjemaa şutează la vinclu şi deschide scorul
08 aug. 2013 LIVE TEXT: Vitesse - Petrolul 1-1. Gol Boudjemaa. Van der Heijden egalează după greşeala lui Grozav
07 aug. 2013 Seto refuză dolarii arabilor
07 aug. 2013 Daniel Isăilă, prudent: "Să trecem de Trencin şi ne gândim mai departe"
07 aug. 2013 Seto refuză dolarii arabilor pentru Europa League
07 aug. 2013 Petrolul a făcut antrenamentul oficial din Olanda pe o ploaie rece
07 aug. 2013 Şi Maccabi Haifa a pus ochii pe Bokila
06 aug. 2013 Încă un transfer pentru Astra? Refuzat de Sinescu, în probe la Isăilă
06 aug. 2013 Părinte, te lepezi de păcate? CEx al FRF are un nou membru: un personaj controversat din 'fotbalul mic'
06 aug. 2013 Contra are probleme înainte de returul cu Vitesse. Benga şi Morar, accidentaţi
01 aug. 2013 "Legiune" prahoveană în ţările arabe! Antrenorii români, atraşi de "mirajul petrodolarilor"
01 aug. 2013 Rapid continuă transferurile! 3 au semnat, alţi 3 la probe. Cine a venit în Giuleşti
01 aug. 2013 Fără emoţii! AS Trencin - Astra 1-3! Giurgiuvenii, ca şi calificaţi în play-off
01 aug. 2013 LIVE TEXT AS Trencin - Astra 0-3! Fatai marchează şi îi califică pe giurgiuveni în play-off-ul Europa League
01 aug. 2013 LIVE TEXT AS Trencin - Astra 0-3! Fatai marchează, giurgiuvenii sunt ca şi calificaţi
01 aug. 2013 Din nou emoţii cu Fatai! LIVE TEXT AS Trencin - Astra, de la ora 18:00! Echipele probabile
01 aug. 2013 Un fan al lui Vitesse a încetat din viaţă după ce i s-a făcut rău la o terasă
01 aug. 2013 LIVE TEXT AS Trencin - Astra 0-1! Budescu înscrie de la 30 de metri profitând de o gafă a portarului gazdelor [PAUZĂ]
01 aug. 2013 Lecţie de fair-play! Un suporter olandez a murit la Ploieşti. FOTO: Mesajul afişat de fanii Petrolului i-a impresionat pe cei de la Vitesse
01 aug. 2013 LIVE TEXT AS Trencin - Astra 1-3! Holubek reduce din diferenţă
01 aug. 2013 Din nou emoţii cu Fatai! LIVE TEXT AS Trencin - Astra, de la ora 18:00! Echipele de start
01 aug. 2013 LIVE TEXT AS Trencin - Astra 0-2! Tembo majorează diferenţa
01 aug. 2013 LIVE TEXT AS Trencin - Astra 0-0! Echipele de start