Andrei Mazurchievici, Gandul

586 articole publicate pe Gandul 42 in feb. 2015
26 feb. 2015 Doi antrenori români, suspectaţi de implicare în aranjarea unor meciuri ale unei echipe poloneze
24 feb. 2015 Ce îi reproşează Constantin Gâlcă lui Gigi Becali. "Aş vrea să se răzgândească"
23 feb. 2015 Cum s-a fotografiat Katie Holmes alături de Nadia Comăneci
23 feb. 2015 După înfrângerea în faţa Rapidului, Gâlcă spune că avea nevoie de jucătorii excluşi de Becali
23 feb. 2015 Ce spune Reghecampf despre revenirea la Steaua
20 feb. 2015 Simona Halep - Caroline Wozniacki, LIVE în semifinalele turneului din Dubai. 2-6 pentru Wozniacki, în primul set. Daneza este în formă
20 feb. 2015 Simona Halep - Caroline Wozniacki, LIVE în semifinalele turneului din Dubai. 2-5 pentru Wozniacki, în primul set
20 feb. 2015 Simona Halep - Caroline Wozniacki, LIVE în semifinalele turneului din Dubai. 2-6, 4-1, în al doilea set. Halep revine şi domină meciul
20 feb. 2015 Simona Halep - Caroline Wozniacki, LIVE în semifinalele turneului din Dubai. 2-6, 2-0, în al doilea set
20 feb. 2015 SIMONA HALEP LA DUBAI. Românca merge în finală, după victoria în faţa Carolinei Wozniacki
20 feb. 2015 Simona Halep - Caroline Wozniacki, LIVE în semifinalele turneului din Dubai. 2-6, 6-1, 3-1, în al treilea set
20 feb. 2015 Simona Halep - Caroline Wozniacki, LIVE în semifinalele turneului din Dubai. 2-6, 6-1, în al doilea set. După un prim set slab, Halep revine în joc
20 feb. 2015 Simona Halep - Caroline Wozniacki, LIVE în semifinalele turneului din Dubai. 1-2, în primul set
20 feb. 2015 Clasamentul Ligii I a fost modificat de LPF
20 feb. 2015 SIMONA HALEP LA DUBAI. Românca merge în finală, după victoria în faţa lui Caroline Wozniacki
19 feb. 2015 Biletele la BRD Năstase Ţiriac Trophy costă între 15 şi 50 de lei, un abonament este 140 de lei
19 feb. 2015 PRIMA REACŢIE a Simonei Halep după meciul cu Makarova
18 feb. 2015 Reacţia lui Gâlcă după ce Steaua a câştigat categoric cu Astra în Cupa Ligii Adeplast
18 feb. 2015 Poliţiile din Paris şi Londra au lansat anchete după incidentul rasist de la metrou
18 feb. 2015 Petra Kvitova, eliminată în optimi la Dubai. Cum poate Halep să revină pe locul 3 WTA
18 feb. 2015 Irina-Camelia Begu s-a calificat în sferturile de finală la Rio
17 feb. 2015 CUPA DAVIS. Cât costă un abonament la meciul România - Israel
16 feb. 2015 FC Steaua anunţă că vânzarea biletelor pentru meciul cu Astra a fost suspendată temporar
16 feb. 2015 805 milioane de oameni suferă de foamete. Zlatan Ibrahimovic s-a asigurat că oamenii cunosc această realitate, chiar în timpul unui meci
16 feb. 2015 Peluza Nord Steaua face un anunţ către FCSB
13 feb. 2015 Louis van Gaal, făcut praf de un fotbalist mare: Manchester United practică un fotbal mizerabil
12 feb. 2015 Caroline Wozniacki şi-a îndeplinit visul de a semna un contract cu un producător de ciocolată. Cine este noul sponsor al danezei
10 feb. 2015 Meciul Steaua - Rapid se va disputa în 22 februarie
05 feb. 2015 Lucian Bute povesteşte cum l-a inspirat naţionala României în a avea o carieră în sport
05 feb. 2015 Simona Halep i-a transmis un mesaj lui Hagi, cu ocazia împlinirii vârstei de 50 de ani
05 feb. 2015 Ce a făcut Gică Hagi de ziua lui
05 feb. 2015 Peluza Sud solicită DNA demararea unei anchete privind preluarea Stelei de către Gigi Becali
04 feb. 2015 Lance Armstrong, pus sub acuzare după ce a lăsat-o pe prietena sa să-şi asume vina într-un accident
04 feb. 2015 Câţi bani va primi Cambridge după meciul cu Man. United: ne vor asigura viitorul
02 feb. 2015 Mesajul lui Leonard Doroftei, după percheziţiile făcute la casa lui Rudel Obreja