Andrei Pal, Pro Sport

689 articole publicate pe Pro Sport 51 in iul. 2018
23 iul. 2018 EXCLUSIV | E scaunul lui Dică în pericol? Anunţul lui Becali în ceea ce priveşte soarta antrenorului de la FCSB
15 iul. 2018 De data asta pe bune! Belgia - Anglia 2-0, în "cel mai trist meci" al Mondialului. "Dracii Roşii" pleacă din Rusia cu medaliile de bronz la gât. Cronica meciului
02 iul. 2018 Şahul a câştigat la ruletă! Rakitic şi Subasic "ucid" visul Danemarcei şi trimit Croaţia în sferturi, la loviturile de departajare. Cronica meciului în care geniile au clacat
02 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 18 | Brazilia - Mexic se joacă ACUM. Neymar l-a încercat pe Ochoa cu un şut de la 20 de metri. Mexicanii, periculoşi pe contre!
02 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 18 | Brazilia - Mexic se joacă ACUM. Ochoa salvează in-extremis la un şut al lui Neymar! Gabriel Jesus şi Coutinho ratează o dublă ocazie
02 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 18 | Brazilia - Mexic se joacă ACUM. Pauză! Ochoa i-a salvat pe mexicani la şuturile lui Neymar. Echipa lui Osorio a fost periculoasă pe contraatac
02 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 18 | Brazilia - Mexic se joacă ACUM. Neymar sparge gheaţa şi-l învinge, în sfârşit, pe Ochoa! Fază excelentă a brazilienilor
02 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 18 | Brazilia - Mexic se joacă ACUM. Paulinho, ocaize rarisimă de a marca! Neymar a deschis scorul, dar echipa lui Osorio putea da lovitura pe contră
02 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 18 | Brazilia - Mexic 2-0. Neymar şi Firmino au calificat "Seleção" în sferturi
02 iul. 2018 Alegria! Samba lui Neymar a răpus reduta Mexicului, în ciuda eforturilor lui Ochoa. Cronica meciului la finele căruia Brazilia s-a calificat în sferturile Mondialului
02 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 18 | Brazilia - Mexic 2-0. Neymar şi Firmino au calificat Selecao în sferturi
02 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 18 | Belgia - Japonia se joacă ACUM. "Bombă" la Rostov: niponii marchează de două ori în patru minute! Haraguchi şi Inui îl înving pe Courtois, Hazard nimereşte bara
02 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 18 | Belgia - Japonia se joacă ACUM. Răsturnare incredibilă de situaţie! "Dracii roşii" revin în meci, la Rostov
02 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 18 | Belgia - Japonia se joacă ACUM. Lovitură de graţie în ultimele secunde! Chadli marchează şi îi trimite pe "Dracii roşii" în sferturi, unde aşteaptă Brazilia
02 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 18 | Belgia - Japonia 3-2. Chadli a dat lovitura de graţie în ultimele secunde! "Dracii roşii" au trăit periculos, dar sunt în sferturi şi vor juca împotriva Braziliei
02 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia câştigă dramatic cu Danemarca! Subasic şi Schmeichel au apărat câte trei penalty-uri, Rakitic a transformat ultima lovitură. Rusia - Croaţia, al doilea "sfert" de la CM
02 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Spania - Rusia 1-1, 3-4 d.p! Ruşii sunt în sferturi, după o intervenţie incredibilă a lui Akinfeev, care i-a parat penalty-ul lui Iago Aspas!
01 iul. 2018 "Suntem doi, facem cât 11!". Cavani trimite acasă campioana europeană! Ronaldo a fost inexistent, Suarez a reuşit un assist genial. "Matadorul" s-a accidentat şi e incert
01 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Spania - Rusia. S-a deschis scorul devreme la Moscova. Autogol! Echipa lui Hierro plimbă mult mingea, ruşii stau "la cutie
01 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Spania - Rusia. Dzyuba egalează din penalty, după un henţ clar al lui Pique!
01 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Spania - Rusia. Pauză la Moscova! Dzyuba a anulat autogolul lui Ignashevich, din penalty
01 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Spania - Rusia. Cherchesov mută surprinzător în startul reprizei secunde
01 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Spania - Rusia. Spaniolii atacă în continuu, dar toate culoarele sunt blocate! Oamenii lui Hierro cere penalty, dar Kuipers îi ignoră
01 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Spania - Rusia. Prelungiri, după ce ruşii puteau da lovitura pe final, pe contră!
01 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Spania - Rusia. Carvajal ratează prima şansă în prelungiri!
01 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Spania - Rusia. "La Roja" atacă în valuri, ruşii nu mai ies din jumătatea lor! Carvajal putea da lovitura
01 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Spania - Rusia. Kuipers le refuză un penalty clar ibericilor, la o fază în care Pique şi Ramos au fost faultaţi în careul lui Akinfeev
01 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Spania - Rusia. Rodrigo a ratat ultima ocazie a celor 120 de minute! Urmează loviturile de departajare
01 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Croaţia - Danemarca. Jorgensen a marcat cel mai rapid gol al turneului final. Hareide mută imediat după pauză
01 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Croaţia - Danemarca. Jorgensen trage pe centrul porţii, la singura ocazie importantă din partea secundă!
01 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia - Danemarca se joacă ACUM! Perisic a trecut pe lângă gol! Pivaric şi Modric au încercat şuturi slabe de la distanţă
01 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia - Danemarca se joacă ACUM! 4 minute de fotbal, 90 de automulţumire. Avem prelungiri la Novgorod
01 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia - Danemarca se joacă ACUM! 4 minute de fotbal, 90 de automulţumire. Prelungiri la Novgorod
01 iul. 2018 LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia - Danemarca se decide la penalty-uri. Rateză Eriksen şi Badelj!