Cristi Peptan, Pro Sport

49 articole publicate pe Pro Sport 32 in aug. 2013
29 aug. 2013 Întorc soarta calificării? Braga - Pandurii, LIVE TEXT de la 22.30. Echipele de start
29 aug. 2013 LIVE TEXT Braga - Pandurii 0-1! Buleică a marcat şi a egalat scorul la general! Meciul are nevoie de prelungiri
29 aug. 2013 Întorc soarta calificării? LIVE TEXT Braga - Pandurii 0-1. Buleică deschide scorul
29 aug. 2013 LIVE TEXT Braga - Pandurii 0-1! Buleică a marcat şi a egalat scorul la general! Prelungiri
29 aug. 2013 LIVE TEXT Braga - Pandurii 0-1! Buleică a marcat şi a egalat scorul la general! Meciul e în prelungiri
29 aug. 2013 LIVE TEXT Braga - Pandurii 0-1! Buleică deschide scorul! Edinho trage violent, Mingote respinge de sub bară, mingea cade pe transversală
29 aug. 2013 Calificare fabuloasă! Braga - Pandurii 0-2! Ciucur înscrie un gol fantastic!
29 aug. 2013 Întorc soarta calificării? LIVE TEXT Braga - Pandurii 0-0. Echipele de start
29 aug. 2013 Întorc soarta calificării? Braga - Pandurii, LIVE TEXT de la 22.30. Echipele probabile
29 aug. 2013 LIVE TEXT Braga - Pandurii 0-1! Buleică a marcat şi a egalat scorul la general! Două bare în două minute
28 aug. 2013 Ciucur, surpriza lui Pustai? Mijlocaşul de 23 de ani ar putea fi arma secretă a Pandurilor în returul cu Braga
20 aug. 2013 Nicoară e bun de joc cu Braga
14 aug. 2013 Pustai a zis "nu"! Condescu, despre negocierile cu Varga, Curelea şi Ferfelea
14 aug. 2013 Transferuri pentru Europa! Curelea, Varga şi Ferfelea ajung gratis la una dintre forţele Ligii 1
08 aug. 2013 LIVE TEXT Hapoel - Pandurii 1-2. Ciucur îi duce pe gorjeni în avantaj
08 aug. 2013 Vor lupta şi împotriva căldurii! Hapoel - Pandurii, LIVE TEXT, de la 20.00. Echipele de start
08 aug. 2013 LIVE TEXT Hapoel - Pandurii 1-1 (pauză). Eric a egalat cu un şut superb! Raportul şuturilor pe poartă: 2-9
08 aug. 2013 Vor lupta şi împotriva căldurii! Hapoel - Pandurii, LIVE TEXT, de la 20.00. Echipele probabile
08 aug. 2013 LIVE TEXT Hapoel - Pandurii 1-2. Ciucur loveşte bara, Eric trage pe lângă
08 aug. 2013 LIVE TEXT Hapoel - Pandurii 0-0. Momcilovic loveşte bara! Elevii lui Puştai încep extrem de ofensiv
08 aug. 2013 LIVE TEXT Hapoel - Pandurii 1-0. Damari deschide scorul din penalty! Elevii lui Pustai au început extrem de ofensiv
08 aug. 2013 LIVE TEXT Hapoel - Pandurii 1-0. Damari deschide scorul din penalty! Elevii lui Pustai încep extrem de ofensiv
08 aug. 2013 LIVE TEXT Hapoel - Pandurii 1-1. Eric egalează cu un şut superb
08 aug. 2013 LIVE TEXT Hapoel - Pandurii 1-2.
08 aug. 2013 LIVE TEXT Hapoel - Pandurii 0-0. Şansă bună pentru Nicoară
08 aug. 2013 Calificare istorică! Hapoel - Pandurii 1-2. Eric şi Ciucur îi duc pe gorjeni în play-off
08 aug. 2013 Vor lupta şi împotriva căldurii! Hapoel Tel Aviv - Pandurii, LIVE TEXT, de la 20.00. Echipele probabile
07 aug. 2013 A plecat cu lotul incomplet! Pustai are doar 17 jucători valizi pentru returul cu Hapoel
07 aug. 2013 Pustai, cu lotul incomplet! Are doar 17 jucători valizi pentru returul cu Hapoel
06 aug. 2013 5.000 de euro dacă intră în grupe!