Răzvan Sauciuc, Pro Sport

340 articole publicate pe Pro Sport 18 in iul. 2018
27 iul. 2018 Enache laudă Hermannstadt, dar o vede pe FC Botoşani favorită în meciul direct. "Ideea este că avem nevoie de cele trei puncte"
27 iul. 2018 LIVE TEXT | FC Botoşani - FC Hermannstadt, ora 21:00. Echipele probabile
27 iul. 2018 LIVE TEXT | FC Botoşani - FC Hermannstadt, ora 21:00. Enache nu va folosi niciuna dintre noile achiziţii. Echipele probabile
27 iul. 2018 LIVE SCORE | FC Botoşani - FC Hermannstadt, ora 21:00. Nou-promovata caută o nouă "victimă". Echipele de start
27 iul. 2018 LIVE SCORE | FC Botoşani - FC Hermannstadt se joacă ACUM. Nou-promovata caută o nouă "victimă". Echipele de start
27 iul. 2018 LIVE SCORE | FC Botoşani - FC Hermannstadt se joacă ACUM. Soiledis a lovit bara dintr-o lovitură liberă de la 30 de metri
27 iul. 2018 LIVE SCORE | FC Botoşani - FC Hermannstadt se joacă ACUM. Moldovenii controlează partida
27 iul. 2018 LIVE SCORE | FC Botoşani - FC Hermannstadt se joacă ACUM. Scorul a fost deschis înainte de pauză!
27 iul. 2018 LIVE SCORE | FC Botoşani - FC Hermannstadt se joacă ACUM. S-a înscris din nou cu 15 minute înainte e finalul partidei
27 iul. 2018 LIVE SCORE | FC Botoşani - FC Hermannstadt 2-0! Dumitraş şi Roman II au adus victoria moldovenilor
21 iul. 2018 Recunosc că au şansa a doua în faţa campioanei CFR, însă speră la o primă surpriză. ”Ne vindem scump pielea”. Costel Enache nu se poate baza pe o parte dintre jucătorii nou-veniţi
11 iul. 2018 Iftime, mulţumit după amicalul pierdut cu Dinamo Kiev. FC Botoşani are trei noi jucători în probe. "Să văd ce decide Costel"
11 iul. 2018 Fost jucător la Pandurii şi Astra, noua achiziţie a Botoşaniului. Moldovenii încă nu s-au înţeles cu atacantul crescut de PSG
10 iul. 2018 FC Botoşani a pierdut la limită amicalul cu Dinamo Kiev. Mihai Roman a ratat un penalty
06 iul. 2018 FC Botoşani a plecat cu "grădiniţa" în cantonament. 9 dintre cei 20 de jucători au sub 21 de ani | FOTO