307 articole publicate pe Gazeta Sporturilor 18 in sept. 2012
26 sept. 2012 Paszkany îşi continuă războiul cu Balaj: ”Să fie anchetat!”
23 sept. 2012 Operaţia lui Emeric Ienei a fost un succes! » Recuperarea va dura o lună de zile
22 sept. 2012 Emeric Ienei va fi operat pe cord deschis » Care sînt concluziile preliminare ale investigaţiei medicale
22 sept. 2012 VIDEO Marea brambureală » Petrolul, echipa extremelor: doar un egal cu Bistriţa
20 sept. 2012 Titular pentru investiţie » Andone a mers pe mîna lui Luis Alberto în meciul cu Braga
20 sept. 2012 A scăpat uşor! » Sougou a fost transportat la spital la pauza meciului cu Braga
20 sept. 2012 VIDEO Bastos do Braga » CFR a bifat primul milion de euro şi trei puncte în Ligă, 2-0 în Portugalia
20 sept. 2012 Cadu exultă după victoria cu Braga: "Avem un lot foarte tare!"
20 sept. 2012 Andone presimte un viitor frumos pentru eroul de la Braga: "Bastos va ajunge la o echipă mare!"
19 sept. 2012 Andone ştie care este cheia succesului în meciul cu Braga: ”Suferinţă şi inteligenţă”
19 sept. 2012 Felgueiras îşi propune să facă o partidă mare cu Braga: ”Garanţiile se oferă pe teren”
19 sept. 2012 Bastos le-a aruncat mănuşa portughezilor: ”Am venit să cîştigăm la Braga”
19 sept. 2012 Bijuteria şlefuită în piatră » CFR joacă pentru a treia oară în Ligă într-un oraş încărcat de istorie şi religie
19 sept. 2012 Obiectivul Bragăi în meciul cu CFR: ”Să nu primim gol!”
18 sept. 2012 Decimaţi de accidentări » Ivo Pinto şi Kapetanos sînt incerţi pentru meciul de debut din grupele Ligii Campionilor
18 sept. 2012 Peseiro se teme » Braga a jucat un amical vineri, 3-1 cu Trofense, cu porţile închise
18 sept. 2012 Viteză pe benzi » Andone e tentat să-l titularizeze pe Nicoară la Braga
01 sept. 2012 VIDEO Un singur glonţ din mitralieră » Intrat la pauză, Florin Bratu a înscris din ofsaid golul primei victorii bistriţene