Robert Vătafu, Pro Sport

172 articole publicate pe Pro Sport 15 in ian. 2012
30 ian. 2012 Europa League, mai tare decât Liga Campionilor? "Steaua nu are şanse la finală!"
27 ian. 2012 Contra: "După mulţi ani, Barça a suferit"
27 ian. 2012 El Clasico, analizat de unul dintre cei mai buni antrenori din Liga 1! Cu ce a surprins Mourinho şi ce i-a lipsit Realului
24 ian. 2012 Ceartă pe schimbări! Van Persie a "sărit la gâtul" lui Wenger pentru modul în care a gestionat partida cu United
23 ian. 2012 O repriză fără faulturi! Primul fault din partida Norwich - Chelsea (0-0) a fost "fluierat" abia după 46 de minute de joc
21 ian. 2012 Asta DA REVENIRE spectaculoasă: joacă fotbal cu un glonţ în cap! Va fi din nou pe teren după ce a fost împuşcat
20 ian. 2012 Nici toate revoluţiile din lume nu vor schimba asta: "România, cel mai nebun fotbal" Europa e şocată! Patru episoade 'de comă': Becali şi Borcea nu lipsesc
19 ian. 2012 Minunea din Cupa Regelui: "Antrenez o echipă dintr-un sat" Au fost decimaţi de arbitri, acum le ameninţă pe Barca şi Real
18 ian. 2012 INCREDIBIL Xavi nu este cel mai bun pasator din Europa! VEZI ce jucător din Anglia îl devansează
14 ian. 2012 Interviu cu românul care a a uimit toată lumea la debutul său la Cesena! Ce spune despre golul cu Napoli şi despre relaţia cu Adi Mutu
12 ian. 2012 Când o mai bate Real pe Barça? Cum arată meciurile din "El Clasico" în "era Mourinho"
09 ian. 2012 Război pe Bernabeu! Huiduit de fani, CR7 a intrat şi în gura presei pentru că nu s-a bucurat după ce a marcat
09 ian. 2012 Pantilimon critică arbitrajul de la City - United: "Kompany nu trebuia eliminat"