Traian Terzian, Gandul

617 articole publicate pe Gandul 25 in aug. 2014
28 aug. 2014 Cosmin Moţi, ELOGIAT după ce a apărat două penalty-uri în faţa Stelei şi a calificat-o pe Ludogoreţ în grupele Ligii Campionilor
28 aug. 2014 Cosmin Moţi, ELOGIAT după ce a apărat două penalty-uri în faţa Stelei şi i-a calificat pe Ludogoreţ în grupele Ligii Campionilor
27 aug. 2014 Lotul Greciei pentru meciul cu România
27 aug. 2014 O suporteră a echipei Cerro Porteno a fost ucisă
26 aug. 2014 Andreea Chiţu şi-a asigurat medalia de argint, la categoria 52 kilograme, la CM de judo
26 aug. 2014 Andreea Chiţu, medalie de argint la CM de judo
26 aug. 2014 Irina-Camelia Begu şi Alexandra Dulgheru s-au calificat în turul doi la US Open
26 aug. 2014 Horia Tecău va face pereche cu Lucie Hradecka în proba de dublu mixt de la US Open
26 aug. 2014 Tenismanul Juan Martin del Potro este bănuit de evaziune fiscală
26 aug. 2014 Andreea Chiţu, medalie de argint la Campionatele Mondiale de judo
24 aug. 2014 Valerii Moraru, promisiune pentru fanii Rapidului: Vom încerca să-l aducem pe Săpunaru
21 aug. 2014 OLIMPIQUE LYON - ASTRA 1-0 LIVE. Malbranque deschide scorul în minutul 25
21 aug. 2014 OLIMPIQUE LYON - ASTRA 1-2 LIVE. Budescu înscrie din penalty în minutul 81. Francezii au un jucător eliminat
21 aug. 2014 OLIMPIQUE LYON - ASTRA LIVE pe DIGI de la 21.30. Fatai îi îngrijorează pe francezi
21 aug. 2014 OLIMPIQUE LYON - ASTRA 1-2. Echipa din Giurgiu, cea mai mare victorie din istorie
21 aug. 2014 OLIMPIQUE LYON - ASTRA 1-1 LIVE. Fatai egalează în minutul 71
20 aug. 2014 Simona Halep, în sfârşit o veste bună după eliminarea de la New Haven
18 aug. 2014 Irina-Camelia Begu s-a calificat pe tabloul principal la New Haven
18 aug. 2014 Clasamentul WTA a fost făcut public. Pe ce loc este Simona Halep după înfrângerea din meciul cu Sharapova
07 aug. 2014 Horia Tecău s-a calificat în sferturi de finală la dublu, la Toronto
05 aug. 2014 Xavi Hernandez şi-a anunţat retragerea din naţionala Spaniei
04 aug. 2014 S-a dat publicităţii noul clasament WTA. Pe ce loc se află românca Simona Halep şi ce se va întâmpla ÎNCEPÂND CU 11 AUGUST