2008

Aurelian Botezatu, Gazeta Sporturilor

2670 articole publicate pe Gazeta Sporturilor 21 in sept. 2014
30 sept. 2014 Nervi cu Boateng » Jerome e incert. Pep Guardiola îl arată cu degetul pe doctorul Muller-Wohlfahrt
26 sept. 2014 Amenzi usturătoare pentru indisciplină la Barcelona: 400 de euro minutul de întîrziere!
24 sept. 2014 Au ţipat la Louis Van Gaal! » Furtuna din vestiarul lui Manchester United: au sărit siguranţele după 3-5 cu Leicester
23 sept. 2014 ”Hoffe” reîncărcat » Carne de tun? Paderborn o înfruntă pe campioana Bayern Munchen din postura liderului
21 sept. 2014 Ziua neagră a lui Gabi Tamaş: penalty comis, apoi scos pe targă la meciului Watford - Bournemouth 1-1
21 sept. 2014 VIDEO Blocaţi în port » Bayern Munchen, meci dezasturos la Hamburg: un singur şut pe poartă în prima repriză
20 sept. 2014 VIDEO Uche iute! A intrat, a marcat, s-a rupt: totul în 23 de secunde!
19 sept. 2014 Anonimul Pal Dardai » Cine e noul antrenor al Ungariei care va fi prezent pe bancă la meciul contra României
19 sept. 2014 Pep ”strangulatorul” » Guardiola l-a strîns de gît pe Jerome Boateng în stil Ganea. De bucurie!
18 sept. 2014 Cosmin Moţi a fost lăudat de ziariştii englezi în ciuda gafei care a dus la 0-1 cu Liverpool: ”Excelentul Moţi”
18 sept. 2014 VIDEO Boapeng!!! Jerome Boateng le-a dat "cetăţenilor" lovitura cînd toată lumea se împăcase cu remiza: Bayern - City 1-0
17 sept. 2014 VIDEO Erou cu Steaua, ”gropar” pe Anfield » Partida cu Liverpool a fost una de coşmar pentru Cosmin Moţi
17 sept. 2014 Genunchi de porţelan » Tendonul patelar! După Arjen Robben şi Bastian Schweinsteiger, l-a ajuns şi pe Franck Ribery
14 sept. 2014 VIDEO Alex Maxim, prea tîrziu » Internaţionalul român a evoluat doar 10 minute cu Bayern Munchen, 0-2
14 sept. 2014 VIDEO Jack ”Spintecătorul” » Wilshere, gol şi assist, a fost omul vedetă în Arsenal - Manchester City 2-2
13 sept. 2014 Putiniada » Planul lui Vladimir Putin pentru Mondialul Rusiei: toţi jucătorii din naţională vor evolua la o singură echipă!
13 sept. 2014 Putiniada » Planul lui Vladimir Putin pentru Mondialul Rusiei
12 sept. 2014 Au vrut Perla » Pele dezvăluie: ”Şefii federaţiei mi-au cerut să fiu selecţioner după 1-7 cu Germania”
10 sept. 2014 Veteranul Roland Juhasz îi atacă pe mai marii federaţiei maghiare: ”Nu ştim unde mergem”
05 sept. 2014 VIDEO A degajat în Guinness Book! » Portarul Asmir Begovici a intrat în Cartea Recordurilor cu golul marcat de la cea mai mare distanţă
01 sept. 2014 VIDEO Şansă pentru Vlad Chiricheş? » Apărătorii lui Tottenham au fost doar jaloane la 0-3 cu Liverpool