2009
2008

Roxana Fleşeru, Gazeta Sporturilor

1872 articole publicate pe Gazeta Sporturilor 16 in ian. 2011
30 ian. 2011 Poreclită Aussie Kim, Clijsters şi-a confirmat supranumele cîştigînd Australian Open » Şi-a luat cetăţenia!
29 ian. 2011 Semifinală II: Andy Murray-Davíd Ferrer 4-6, 7-6 (2), 6-1, 7-6 (2) » Duelul locotenenţilor
27 ian. 2011 Numărul unu mondial s-a accidentat în game-ul al doilea al sfertului de finală cu David Ferrer » Suferinţele lui Nadal
22 ian. 2011 Monica Niculescu nu a putut trece de campioana de la Roland Garros » Final de drum
20 ian. 2011 Niculescu a reuşit să se califice în premieră în turul al treilea al unui turneu de Mare Şlem » Unica Monica
20 ian. 2011 Venus Williams frapează din nou » În Ţara Minunilor
19 ian. 2011 Atunci şi acum » Lleyton Hewitt şi David Nalbandian au oferit o partidă epică chiar din primul tur
19 ian. 2011 Cele două S » Simona Halep şi Sorana Cîrstea s-au calificat în turul II la Australian Open
18 ian. 2011 Ce penibili! » România a fost învinsă ieri de Algeria, după ce în repriza a doua a marcat doar patru goluri
15 ian. 2011 România a condus cu 13-11, dar la final Croaţia a luat cele două puncte cu 27-21 » O repriză de vis
15 ian. 2011 Românii şi-au aflat adversarii la Australian Open » Noroc diferit
12 ian. 2011 Aventura voleibalistelor dinamoviste în Liga Campionilor s-a încheiat » Despărţire fără victorie
10 ian. 2011 Tecău şi Lindstedt au abandonat în ultimul act de la Brisbane » Finală cu dureri