2012
2011

Andru Nenciu, Pro Sport

1245 articole publicate pe Pro Sport 34 in sept. 2015
29 sept. 2015 LIVE BLOG | A început România - Germania, finala Europeanului de tenis de masă. Noi avem 1.000 de jucători legitimaţi. Germania: 100.000! Szocs - Ying Han 0-3
29 sept. 2015 LIVE BLOG | România - Germania 0-1, în finala Europeanului de tenis de masă. Szocs a pierdut primul meci, 0:3 cu Hang. Samara - Shan 0-1 (10-12, 10-9)
29 sept. 2015 LIVE BLOG | A început finala Europeanului de tenis de masă. Noi avem 1.000 de jucători legitimaţi. Germania? 100.000! FOTO de la încălzire
29 sept. 2015 LIVE BLOG | Naţionala feminină joacă pentru titlul european la tenis de masă. Meciul cu Germania începe după ora 12:00. Două chinezoaice naturalizate pe foaie FOTO de la încălzire
29 sept. 2015 Argint pentru România. Am pierdut finala Europeanului de tenis de masă, scor 0-3 cu Germania, o echipă cu două chinezoaice naturalizate. "Avem o naţională care se va lupta până la capăt pentru a obţine o medalie de aur fără aport asiatic"
29 sept. 2015 LIVE BLOG | România - Germania 0-1, în finala Europeanului de tenis de masă. Szocs a pierdut primul meci, 0:3 cu Hang. Se joacă Samara - Shan 0-2 (10-12, 10-12)
29 sept. 2015 LIVE BLOG | Argint pentru România. Am pierdut finala Europeanului de tenis de masă, scor 0-3 cu Germania, o echipă cu două chinezoaice naturalizate. Szocs - Yin Hang 0:3, Samara - Xiaona Shan 0:3, Dodean - Petrissa Solja 2:3
29 sept. 2015 LIVE BLOG | România - Germania 0-2, în finala Europeanului de tenis de masă. Partidă crucială pentru a rămâne în joc: Dodean - Solja. Szocs a pierdut primul meci, 0:3 cu Hang, Samara a fost învinsă de Shan 0:3
29 sept. 2015 LIVE BLOG | România - Germania 0-2, în finala Europeanului de tenis de masă. Partidă crucială pentru a rămâne în joc: Dodean - Solja 0-2. Szocs a pierdut primul meci, 0:3 cu Hang, Samara a fost învinsă de Shan 0:3
29 sept. 2015 LIVE BLOG | România - Germania 0-1, în finala Europeanului de tenis de masă. Szocs a pierdut primul meci 0:3 cu Hang. Samara - Shan 9-9 în setul inaugural
29 sept. 2015 LIVE BLOG | Argint pentru România. Am pierdut finala Europeanului de tenis de masă, scor 0-3 cu Germania, o echipă cu două chinezoaice naturalizate. Szocs - Hang 0:3, Samara - Shan 0:3, Dodean - Solja 2:3
29 sept. 2015 LIVE BLOG | România - Germania 0-2, în finala Europeanului de tenis de masă. Partidă crucială pentru a rămâne în joc: Dodean - Solja 1-2, după ce Dana joacă senzaţional în setul al treilea. Szocs - Hang 0:3, Samara - Shan 0:3
24 sept. 2015 VIDEO | Probabil unul dintre cele mai frumoase schimburi de mingi din istoria tenisului de masă. Comentariul lui Andrei Filimon
20 sept. 2015 91 DE LOVITURI | Cum se explică cel mai lung schimb de mingi din tenisul de masă mondial în 2015. Campionul Andrei Filimon comentează pentru ProSport | VIDEO
16 sept. 2015 STEAUA '88 | Cine sărea peste masa de seară de teama kilogramelor, mijlocaşul care alerga în curtea ambasadei din Tokyo, Clint Eastwood vs Godzila şi cine era "adevăratul ţăran curat la suflet". Portretele steliştilor realizate de Vadim
09 sept. 2015 INTERVIU | CĂMĂTARU Unde ne sunt atacanţii, aprobarea pentru Dacia, Telecolorul şi tibiile fără o cicatrice. Cum batem Grecia? "Distrugători avem. Sânmărtean şi Budescu să intre din primul minut!"
09 sept. 2015 ANALIZA om cu om a tricolorilor din meciul cu Grecia. Câştigul Dragoş Grigore şi ineficienţa jucătorilor de creaţie