2012
2011

Andru Nenciu, Pro Sport

1245 articole publicate pe Pro Sport 45 in mar. 2017
30 mar. 2017 INTERVIU | Secretul lui Calancea, portarul care a înscris din 11 metri în partida cu Dinamo. "Atunci nu mi-a mai venit rândul". Povestea din Republica Moldova, obiectivul cu CS U Craiova, Mulţescu şi Haţegan
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca, de la 21:45. 11-le lui Daum: 12. Tătăruşanu, 22. Săpunaru, 6. Chiricheş... VIDEO Tricolorii au terminat încălzirea
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Răzvan Marin are primul şut al meciului. 30.000 de oameni sunt alături de tricolori pe Cluj Arena
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Repriză de coşmar pentru Keşeru! Două ocazii incredibile ratate în primele 25 de minute
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Pauză la Cluj! Am jucat mai bine, dar Keşeru nu a fost inspirat. Eriksen a ratat cea mai mare ocazie a nordicilor
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Am jucat mai bine, dar Keşeru nu a fost inspirat în prima repriză. Eriksen ratează ocaziile nordicilor
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Tremurăm în startul reprizei a doua! Eriksen şi Zanka ratează două ocazii importante. Chiricheş are probleme medicale
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Chipciu şi Keşeru ratează primele ocazii ale reprizei a doua! Atacantul lui Ludogoreţ e înlocuit cu Alibec
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Chipciu şi Keşeru ratează primele ocazii ale reprizei a doua! Ies Keşeru şi Latovlevici, intră Alibec şi Rotariu
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Atât s-a putut! Keşeru a ratat cele mai mari ocazii ale unui meci în care am jucat bine doar o repriză
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Atât s-a putut! Keşeru a ratat cele mai mari ocazii ale unui meci în care am jucat bine doar o repriză. Schimbările lui Daum nu au avut efect, iar nordicii puteau da lovitura pe final
24 mar. 2017 EXCLUSIV | IIie Stan, după despărţirea de ASA: "Nu sunt cârpa lor! Suntem în epoca sclavagismului: mi se impunea să bag un jucător în primul 11! Şi jucam în 10 pe teren"
20 mar. 2017 EXCLUSIV | IIie Stan, după despărţirea de ASA: "Suntem în epoca sclavagismului! Mi se impunea să bag un jucător în primul 11! Şi jucam în 10 pe teren"
20 mar. 2017 EXCLUSIV | Reacţia lui Ion Timofte după informaţia potrivit căreia ar fi relaţionat cu o grupare de cămătari din Timişoara
17 mar. 2017 De ce cred în Zicu. Andru Nenciu scrie despre machidonul care reuşea să "strice 30% din antrenamentele lui Inter"
15 mar. 2017 De ce cred în Zicu. Andru Nenciu scrie despre machidonul cu reacţie
15 mar. 2017 De ce cred în Zicu
14 mar. 2017 O repriză Hagi, o repriză Contra. Cronica unui meci în care oaspeţii puteau da lovitura pe final. Ganea şi Penedo, cei mai buni. Viitorul - Dinamo 0-0
13 mar. 2017 O repriză Hagi, o repriză Contra. Viitorul - Dinamo 0-0
12 mar. 2017 5 poveşti despre Vasile Turcu. Pantofii de crocodil, intruziunea, sacoşa cu bani, vaca de muls şi procesul încheiat cu două zile înainte de a muri
07 mar. 2017 EXCLUSIV | Interviu cu Florin Tene, antrenorul de portari al Stelei. "Reghecampf l-a descoperit pe Tommy Neubert. Fără el ar fi fost necunoscut în România". Cât e amenda pentru un kilogram în plus şi ce spune despre Alibec
07 mar. 2017 EXCLUSIV | Interviu cu Florin Tene: "Reghecampf l-a descoperit pe Tommy Neubert. Fără el ar fi fost necunoscut în România". Care e amenda pentru un kilogram în plus la Steaua şi ce spune despre Alibec
07 mar. 2017 EXCLUSIV | Interviu cu Florin Tene: "Reghecampf l-a descoperit pe Tommy Neubert. Fără el ar fi fost necunoscut în România"
07 mar. 2017 Gigi Becali a trecut la fapte! EXCLUSIV | Finanţatorul FCSB s-a interesat de antrenorul care să-l înlocuiască pe Reghecampf: "Vorbiţi cu el şi vedeţi ce pretenţii are!" Planul "cu bătaie lungă" pus la cale după ultimele evenimente
03 mar. 2017 Gigi Becali a trecut la fapte! EXCLUSIV | Finanţatorul FCSB s-a interesat de antrenorul care să-l înlocuiască pe Reghe: "Vorbiţi cu el şi vedeţi ce pretenţii are!" Planul "cu bătaie lungă" pus la cale după ultimele evenimente
03 mar. 2017 Gigi Becali a trecut la fapte! EXCLUSIV | Finanţatorul FCSB s-a interesat de antrenorul care să-l înlocuiască pe Reghe: "Vorbiţi cu el şi vedeţi ce pretenţii are!" Planul "cu bătaie lungă" pe care l-a pus la cale după ultimele evenimente
02 mar. 2017 INTERVIU | Ganea: "Dinamo bate în marele derby. Atuul lui Contra e că nu-i lasă pe jucători să se tragă cu el de şireturi". Ce spune despre FCSB: "Becali a contactat deja un antrenor. Gnohere e o ţeapă! L-au făcut ca la Nufărul pe Gigi"