2011

Andru Nenciu, Pro Sport

1245 articole publicate pe Pro Sport 59 in feb. 2018
26 feb. 2018 Afară cu Miriuţă!
24 feb. 2018 Stelele de pe Olimpico: Anderson şi Immobile. Lazio - FCSB 5-1. Trupa lui Dică e eliminată din Europa League după o evoluţie catastrofală la Roma
23 feb. 2018 Da, Gigi. Ai dreptate!
22 feb. 2018 LIVE BLOG | Lazio - FCSB se joacă ACUM! Apărarea lui Dică e harcea-parcea după ce Immobile a deschis scorul. Vlad are două intervenţii salvatoare, Anderson pasează ca Djalminha
22 feb. 2018 LIVE BLOG | Lazio - FCSB se joacă ACUM! Cuţitul la os după golurile lui Immobile şi Bastos. Apărarea lui Dică e fragilă, în atac FCSB nu are soluţii. Anderson e vedeta serii, Morais e cobai
22 feb. 2018 LIVE BLOG | Pauză în Lazio - FCSB. Italienii au făcut spectacol, defensiva lui Dică mai caută încă soluţii. Anderson pasează ca Djalminha, Immobile marchează ca Inzaghi
22 feb. 2018 LIVE BLOG | Lazio - FCSB se joacă ACUM. Echipa lui Dică, umilită pe Olimpico. Vlad mai scoate încă o dată mingea din plasă. Scorul capătă proporţii
22 feb. 2018 LIVE BLOG | Lazio - FCSB se joacă ACUM. Anderson e vedeta unei seri în care trupa lui Dică a capotat încă din debutul partidei. Dică a făcut toate schimbările după o oră de joc
22 feb. 2018 LIVE BLOG | Lazio - FCSB se joacă ACUM. Immobile face hat-trick-ul! Italienii, aproape de set! Trupa lui Dică e în genunchi
22 feb. 2018 LIVE BLOG | Lazio - FCSB se joacă ACUM. Gnohere încearcă să cosmetizeze o imagine mototolită.
22 feb. 2018 Da, Gigi! Ai dreptate!
20 feb. 2018 "Câinii" n-au 7 vieţi. Dinamo scapă printre degete victoria după ce a condus cu 2-0, timp de 84 de minute. Dinamo - FCSB 2-2 | Cronica derby-ului
19 feb. 2018 EXCLUSIV | Becali a şters pe jos cu el, un fost mare atacant de la Dinamo îl apără: "Vlad a fost ajutat!?". Condiţia necesară pentru ca portarul de 18 ani să progreseze: "Trebuie pus la treabă"
18 feb. 2018 "Câinii" n-au 7 vieţi. Dinamo scapă printre degete victoria după ce a condus cu 2-0, timp de 83 de minute. Dinamo - FCSB 2-2
17 feb. 2018 CULISE | De unde i se trage Simonei Halep accidentarea VIDEO | Plus diagnosticul explicat
17 feb. 2018 "Nici măcar cu porumbeii călători!". Declaraţie tare dată de Guus Hiddink despre Coreea de Sud vs Coreea de Nord. Ce a simţit în 2002, la Mondialul în care a uimit o lume întreagă
16 feb. 2018 Cocoşu’ roşu
15 feb. 2018 EXCLUSIV | Unde se joacă meciul de Fed Cup România - Elveţia. Solicitarea fetelor şi suprafaţa pe care s-ar putea desfăşura partida
15 feb. 2018 Cocoşu’ roşu
14 feb. 2018 LIVE BLOG Alegeri FRH | Anunţul făcut de Dedu, Licu şi Lecuşanu înainte de startul alegerilor. A început Adunarea Generală! FOTO DE COLECŢIE
14 feb. 2018 LIVE BLOG | VIDEO Minut cu minut: tot ce întâmplă la ALEGERILE FRH. Anunţul făcut de Dedu, Licu şi Lecuşanu înainte de startul alegerilor. A început Adunarea Generală! FOTO DE COLECŢIE
14 feb. 2018 LIVE BLOG | VIDEO Minut cu minut: tot ce întâmplă la ALEGERILE FRH. Dedu: "Primii doi ani m-am jucat cu jucăriile altora". Fiecare candidat la postul de preşedinte vorbeşte 5 minute. Tadici: "Oameni de la handbal nu sunt în sală!?"
14 feb. 2018 LIVE BLOG Alegerile FRH | VIDEO minut cu minut. Schimb de replici între Dedu şi Lecuşanu! Vorbesc candidaţii la postul de preşedinte. Tadici, stupefiat după o decizie: "Oameni de la handbal nu sunt în sală!?"
14 feb. 2018 LIVE BLOG Alegerile FRH | VIDEO minut cu minut. Discurs acid al candidaţilor. A început procesul de votare! Tadici, stupefiat după o decizie: "Oameni de la handbal nu sunt în sală!?"
14 feb. 2018 LIVE BLOG Alegerile FRH | VIDEO minut cu minut. Tensiune maximă, se numără voturile! Dedu, Lecuşanu sau Licu? Va câştiga cine adună 100 de voturi. REZULTATE NEOFICIALE
14 feb. 2018 LIVE BLOG Alegerile FRH | VIDEO minut cu minut. Dedu 99, Lecuşanu 94, Licu 6! Se trece în turul al doilea! Fostul pivot nu a reuşit să tranşeze lupta din cauza unui vot! Licu: "O susţin pe Narcisa!"
14 feb. 2018 LIVE BLOG Alegerile FRH | VIDEO minut cu minut. Dedu vs Lecuşanu, în turul al doilea. Creşte suspansul, situaţie fără precedent: fostul pivot nu a reuşit să tranşeze lupta din cauza unui vot! Licu: "O susţin pe Narcisa!"
14 feb. 2018 LIVE BLOG Alegerile FRH | VIDEO minut cu minut. S-a reluat votarea: Dedu vs Lecuşanu, în turul al doilea. Creşte suspansul, situaţie fără precedent: fostul pivot nu a reuşit să tranşeze lupta din cauza unui vot! Licu: "O susţin pe Narcisa!"
14 feb. 2018 LIVE BLOG Alegerile FRH | VIDEO minut cu minut. S-a terminat procesul de votare, începe numărătoarea! Dedu vs Lecuşanu, în turul al doilea. Fostul pivot nu a reuşit să tranşeze lupta din cauza unui vot! Licu: "O susţin pe Narcisa!"
14 feb. 2018 LIVE BLOG Alegerile FRH | VIDEO minut cu minut. Dedu a câştigat alegerile pentru şefia FRH!
14 feb. 2018 BREAKING NEWS | VIDEO Dedu a câştigat alegerile pentru şefia FRH! Fostul pivot a adunat 100 de voturi, Narcisa Lecuşanu a strâns 99. Primele reacţii. Cum s-a încheiat duelul Tîrcă - Luca
14 feb. 2018 VIDEO | Dedu a câştigat alegerile pentru şefia FRH! Fostul pivot a adunat 100 de voturi, Narcisa Lecuşanu a strâns 99. Primele reacţii. Cum s-a încheiat duelul Tîrcă - Luca şi cum arată lista membrilor CA
06 feb. 2018 EXCLUSIV | Planul lui Borcea: Piţurcă, manager general la Dinamo
05 feb. 2018 EXCLUSIV | Planul lui Borcea: Piţurcă, manager general la Dinamo
05 feb. 2018 EXCLUSIV | Echipa de Fed Cup a fost reîntregită după ce Halep a spus pas. Cine o înlocuieşte pe Simona
01 feb. 2018 VIDEO EXCLUSIV | 3 idei desprinse din antrenamentul de azi al Simonei Halep. Arena aleasă, ce a solicitat liderul mondial şi detaliul de care a avut grijă pas cu pas
01 feb. 2018 TIMP LIBER | Pasionaţii de alergare au un motiv în plus să acopere kilometru după kilometru