2012
2011

Andru Nenciu, Pro Sport

1245 articole publicate pe Pro Sport 27 in iun. 2018
27 iun. 2018 It's Sommer Time. Elveţia a remizat cu Costa Rica 2-2, dar şi-a pierdut doi fotbalişti esenţiali pentru meciul cu Suedia, din optimi. Bryan Ruiz vs Sommer, un duel ciudat la final. Cronica meciului
26 iun. 2018 N-a cântat fanfara la Samara. Uruguay a strivit Rusia, scor 3-0, şi a câştigat Grupa A. Gazdele au jucat 60 de minute în inferioritate numerică, ambele naţiuni merg în optimi. Toţi ruşii au fost păcăliţi de Suarez. Cronica meciului
26 iun. 2018 “Lăsaţi-mă să dorm!”. Cristiano a ratat penalty la 1-0, iar eroarea căpitanului portughez putea să-i coste pe lusitani calificarea în optimi. Iran şi-a jucat şansa până la capăt, iar Amiri a avut, la ultima fază a meciului, şansa de a da marea lovitură. Cronica meciului
25 iun. 2018 N-a cântat fanfara la Samara. Uruguay a strivit Rusia, scor 3-0, şi a câştigat Grupa A. Gazdele au jucat 65 de minute în inferioritate numerică, ambele naţiuni merg în optimi. Toţi ruşii au fost păcăliţi de Suarez
25 iun. 2018 “Lăsaţi-mă să dorm!”. Cristiano a ratat un penalty, iar eroarea căpitanului portughez putea să-i coste pe lusitani calificarea în optimi. Iran şi-a jucat şansa până la capăt, iar Amiri a avut, la ultima fază a meciului, şansa de a da marea lovitură. Cronica meciului
24 iun. 2018 EXCLUSIV | Băluţă s-a înţeles cu noua echipă! Cu cine a semnat decarul Craiovei. Primele imagini cu atacantul în tricoul noului club: ce număr va purta
22 iun. 2018 EXCLUSIV | Băluţă s-a înţeles cu noua sa echipă! Cu cine a semnat decarul Craiovei
17 iun. 2018 Când toată lumea îl ascultă pe unicul Piţurcă. Inclusiv selecţionerul României | VIDEO
13 iun. 2018 Reacţia fabuloasă a lui Fabregas, la aflarea veştii că Lopetegui a fost demis: ”Aşteptaţi...”