Nicu BADESCU, Pro Sport

516 articole publicate pe Pro Sport 38 in iun. 2012
29 iun. 2012 FABULOS! Cum se asigură Dinamo că meciul cu Barcelona se joacă 100%! Ideea care poate "rupe" vestiarul
27 iun. 2012 "Câinii" îşi fac satelit internaţional! Un super proiect pregătit de Dinamo prin care în câţiva ani ar putea fi de neoprit
21 iun. 2012 Lovitură pentru Dinamo! Fanii le pot rata pe Inter sau Liverpool! Fără spectatori în play-off: de unde li se trage 'câinilor'
20 iun. 2012 "Regret, dar am o ofertă mai bună!" Borcea a pus imediat mâna pe telefon, iar răspunsul îi lasă pe 'câini' fără încă un om: pleacă în Franţa!
19 iun. 2012 Jucătorii îi cer lui Borcea să-i scape de Bonetti! Fanii ameninţă cu represalii dacă italianul va fi dat afară
18 iun. 2012 Italia în sferturi: Italia - Irlanda 2-0! Balotelli a înscris un gol magistral
18 iun. 2012 Soarta lui Bonetti se va decide în această săptămână! La Dinamo ar putea ajunge un fost antrenor al Stelei
18 iun. 2012 Onoare sau interes? Calculele ce salvează Italia de un 2-2 de infarct
16 iun. 2012 Condiţiile puse de Dinamo Barcelonei: roş-albii au securizat prezenţa vedetelor catalane la meciul anului în România, dar Messi poate lipsi! Detaliile contractului
15 iun. 2012 'Mai extratereştri' decât Steaua! Dublă lovitură: "câinii" le-au suflat rivalilor de sub nas amicalul de gală
14 iun. 2012 Ce lovitură pregăteşte Bonetti! Vrea un jucător care a evoluat pentru AS Roma şi care acum este la Palermo! Are 7 ani în Serie A şi a fost la CM 2010
13 iun. 2012 Dinamo pregăteşte o lovitură de imagine: vrea să îl aducă pe Messi la Bucureşti! Când ar putea avea loc meciul anului
13 iun. 2012 Bozovic, la brutărie! Copos i-a făcut o propunere originală fundaşului pentru a-i obţine permisul de muncă: va fi cel mai bine plătit brutar-cofetar :)
12 iun. 2012 Fraţii Becali încearcă să dea o dublă lovitură pe piaţa transferurilor! Mutu şi Alexe, în Serie A, la aceeaşi echipă! Dinamo, mai bogată cu 5 milioane de euro
11 iun. 2012 Dinamo îşi pierde golgheterul! Trei formaţii sunt decise să îi achite clauza de reziliere. Ce alege 'Săgeată'?
09 iun. 2012 Bonetti îl vrea în continuare pe Dorel Stoica! Rolul pentru care a devenit indispensabil în echipa italianului
09 iun. 2012 REVOLUŢIA lui Bonetti! Planul italianului va lăsa şefii fără aer! Cu ei va umple golul lăsat de lista neagră: doi italieni de la Torino şi fiul lui Mancini! Cum va arăta Dinamo
08 iun. 2012 TVR cu tradiţia, Dolce cu tehnologia! TOTUL despre transmisiunile LIVE de la EURO 2012
08 iun. 2012 Au pus lista pe ţambal! Toată lumea de la Dinamo spune că lista cu indezirabili a lui Bonetti nu a existat
06 iun. 2012 Surpriză neplăcută la bancomate! "Câinii" au plecat în vacanţă fără banii de Cupă
06 iun. 2012 Dinamo pregăteşte un transfer surpriză: un jucător care nu a jucat titular în niciun meci din sezonul 2011-2012!
05 iun. 2012 Dinamo, încercuită! Ce LOVITURĂ pentru Bonetti: unul dintre cei mai buni "câini", între CFR şi o echipă de top din Bundesliga
04 iun. 2012 Dinamo, scouter pentru Vaslui! Porumboiu se răzbună pe "câini" pentru ratarea transferului lui Sepsi
02 iun. 2012 Şanse mici de supravieţuire pentru nou-promovatele în Liga 1! Statistica spune că doar 57,15% din echipele care au urcat din Liga 2 au rezistat în primul sezon
02 iun. 2012 Bonetti vrea să renunţe la Dinamo dacă nu i se asigură un lot capabil să facă performanţă: "Transferuri plus Kone"
01 iun. 2012 Genunchi de Cristeal! Dinamoviştii se tem de accidentările dese ale lui Andrei Cristea şi vor să se "blindeze" în noul contract