30 ian. 2017 Magic Sibiu, prima victorie
27 ian. 2017 CSU Sibiu, victorie la Pitești
25 ian. 2017 Jucătorii lui FC Hermannstadt au intrat pe mâna experților nutriţionişti
25 ian. 2017 După Llullaku, Gaz Metan îl pierde și pe Mircea Axente
23 ian. 2017 Junior de la Atletico Madrid, la FC Hermannstadt
23 ian. 2017 Start vot All Star Game! Votați-i pe jucătorii noștri!
21 ian. 2017 (LIVETEXT) CSU - Dinamo: Sibienii conduc cu 49-25 la jumătatea meciului
21 ian. 2017 Revenire spectaculoasă la Gaz Metan: THAER BAWAB!
21 ian. 2017 (LIVETEXT) CSU - Dinamo 87-61: A zecea victorie în campionat pentru sibieni
19 ian. 2017 Încă un partener pentru CSU Sibiu
18 ian. 2017 Alexandru Stupar, dublu campion naţional la tenis de câmp
18 ian. 2017 Gaz Metan a pierdut primul amical disputat în Antalya
17 ian. 2017 Gaz Metan, la mijlocul clasamentului Fair Play
17 ian. 2017 Gaz Metan și-a întărit defensiva
14 ian. 2017 Portar de la CFR Cluj și fundaș central de la Rm. Vîlcea la FC Hermannstadt
14 ian. 2017 Fleșeriu, înaintea meciului cu U BT Cluj: N-avem nimic de pierdut. Încercăm să facem un meci cât mai bun!
14 ian. 2017 CSU, înfrângere în al 54-lea derbi al Ardealului. Sibienii, catastrofali în sfertul patru!
11 ian. 2017 Alba Blaj, învinsă la Sibiu de Dinamo Krasnodar în grupele Ligii Campionilor
11 ian. 2017 Măgura Cisnădie - CSM Roman 23-24: Revenire spectaculoasă după pauză, dar degeaba!
11 ian. 2017 Medieşenii se reîntâlnesc cu Llullaku în Antalya
09 ian. 2017 CSU Sibiu, debut cu dreptul în noul an. Victorie cu Phoenix Galați, scor 95-87
07 ian. 2017 Meciul CSU Sibiu - Phoenix, AMÂNAT încă o dată! Se joacă LUNI!
06 ian. 2017 Meciul cu Phoenix, AMÂNAT! Gălățenii nu pot face deplasarea din cauza NINSORILOR!
06 ian. 2017 Măgura Cisnădie - CSM Roman: Probleme de lot pentru Weber
06 ian. 2017 (ACTUALIZARE) Meciul cu Phoenix, AMÂNAT! Se joacă DUMINICĂ!
03 ian. 2017 Liga a III-a: Buziuc şi Cârstean, primii marcatori din Seria a V-a