2013

Ovidiu BOICA, Tribuna

2012 articole publicate pe Tribuna 20 in apr. 2019
29 apr. 2019 Sibianca Sabina Ioana Radu, expoziție de icoane pe sticlă, la doar 14 ani
27 apr. 2019 FC Hermannstadt o ține în spate pe Dunărea. 0-0 la Călărași. Penalti refuzat de Hațegan sibienilor!
25 apr. 2019 Dunărea Călărași - FC Hermannstadt / Miriuță: ”Ne așteaptă un meci enorm de greu”
23 apr. 2019 Judoka de la Miados au câștigat turneul pe care l-au organizat în ”Transilvania”
19 apr. 2019 "Transilvania", ocupată de participanţii la ediţia a IV-a a Cupei Miado's la judo
19 apr. 2019 All Star Game 2019 / 5 jucători de la CSU Sibiu în echipa lui Nandor Kuti
19 apr. 2019 FC Hermannstadt pierde la Botoșani cu un gol încasat în minutul 94!
17 apr. 2019 BC CSU Sibiu s-a calificat în finala Cupei României
17 apr. 2019 Iuliu Mureșan, prezentat oficial director executiv la FC Hermannstadt: ”Nu am venit să dau pe cineva afară. Echipa e bună, dar jucătorilor le lipsește un pic de încredere!”
17 apr. 2019 Birț, președinte AFC Hermannstadt: ”Drepturile TV pe următorii 5 ani, o reușită a Ligii Profesioniste de Fotbal”
10 apr. 2019 Miriuță, înaintea meciului cu FC Botoșani: ”Gata cu cadourile!”
08 apr. 2019 BC CSU Sibiu - "U" BT Cluj 72-78 / Înfrângere în ultimul meci din Grupa Roşie. "Vulturii", pe primul loc înaintea play-off-ului
07 apr. 2019 (FOTO) A fost montat primul scaun în tribuna mare a ”Municipalului”. Altele, peste 100, în sectorul oaspeților! FC Hermannstadt ar putea juca 4 meciuri acasă chiar... acasă, la Sibiu
06 apr. 2019 (LIVETEXT) FC Hermannstadt - CSM Politehnica Iași / OBLIGATORIU 3 puncte!