Mircea Oglindoiu, Pro Sport

399 articole publicate pe Pro Sport 16 in apr. 2017
28 apr. 2017 S-a încheiat telenovela gemenilor Da Silva. Erico a redevenit "pandur" cu acte în regulă, Elton s-a reîntors în Brazilia
20 apr. 2017 Stoican nu mai scapă de ghinion! Antrenorul Pandurilor mai are doar un portar apt în lot, pentru meciul cu Botoşani!
13 apr. 2017 Achiziţii ratate, la Pandurii! Sîrghi a fost operat, Batin a fost exclus din lot după ce şi-ar fi lovit un coechipier la antrenament
07 apr. 2017 Pandurii, fără gol primit de 335 minute! Stoican îşi doreşte eficienţă şi la finalizare: "Trebuie să marcăm mai mult"
07 apr. 2017 Pandurii - ACS Poli, de la 17:30. Gorjenii, fără gol primit de 335 minute! Stoican îşi doreşte eficienţă şi la finalizare: "Trebuie să marcăm mai mult"
07 apr. 2017 LIVE SCORE | Pandurii - ACS Poli, de la 17:30. Gorjenii, fără gol primit de 335 minute! Stoican îşi doreşte eficienţă şi la finalizare: "Trebuie să marcăm mai mult". Echipele de start
07 apr. 2017 LIVE SCORE | Pandurii - ACS Poli 0-0. Gorjenii, fără gol primit de 335 minute! Stoican îşi doreşte eficienţă şi la finalizare: "Trebuie să marcăm mai mult". Echipele de start
07 apr. 2017 LIVE SCORE | Pandurii - ACS Poli 1-0. Hlistei marchează un gol superb, execuţie modestă a lui Drăghici din penalty
07 apr. 2017 LIVE SCORE | Pandurii - ACS Poli 1-0. Gazdele sunt cu un om în minus: Samson este eliminat
07 apr. 2017 LIVE SCORE | Pandurii - ACS Poli 1-2. Bănăţenii întorc scorul în mai puţin de două minute: Henrique şi Bărbuţ înscriu
07 apr. 2017 LIVE SCORE | Pandurii - ACS Poli 1-3. Situaţie incredibilă pentru gazde: gorjenii sunt cu trei oameni în minus. Cânu majorează diferenţa
07 apr. 2017 Unu pauză, doi final! Pandurii - ACS Poli 1-3. Meci incredibil în Liga 1 cu trei gafe ale lui Stanca: gorjenii au jucat cu trei oameni în minus
05 apr. 2017 După remiza de la ASA, Pandurii se concentrează pe meciul cu Timişoara. Negruţ: "Ne aşteaptă un meci şi mai important!"
04 apr. 2017 Neînvinsă în play-out, echipa lui Stoican a plecat încrezătoare la Târgu Mureş. "Vor merge pe aceeaşi linie!"