Cristian Scutariu, Pro Sport

881 articole publicate pe Pro Sport 49 in feb. 2019
19 feb. 2019 Condamnaţi la o nouă umilinţă! Dinamo pierde acasă, 2-1 cu FC Botoşani, şi iese matematic din lupta pentru play-off! Moldovenii trimit şi Viitorul pe loc de play-out!
17 feb. 2019 Condamnaţi la o nouă umilinţă! Dinamo pierde acasă, 2-1 cu FC Botoşani, şi iese matematic din lupta pentry play-off! Moldovenii trimit şi Viitorul pe loc de play-out!
12 feb. 2019 Echipa lui Gigi, peste echipa lui Teja! Cu un ”11” dictat de patron, FCSB învinge uşor, 3-0, pe Hermannstadt şi încinge lupta pentru titlu. CFR mai are 3 puncte avans
10 feb. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Olympiakos, de la ora 19:30. Răzvan Lucescu şi un derby pentru titlul aşteptat timp de 34 de ani
10 feb. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Olympiakos, de la ora 19:30. Răzvan Lucescu a ales echipa de start: Toşca e în tribună!
10 feb. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Olympiakos, de la ora 19:30. Scandal cu patronul oaspeţilor. Poliţia a intervenit la vestiare!
10 feb. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Olympiakos 1-0! Gol superb marcat de Vieirinha în minutul 3. Atmosferă superbă pe Toumba
10 feb. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Olympiakos 2-0. Măcel pe Toumba în primele 20 de minute. Echipa lui Lucescu s-a dezlănţuit!
10 feb. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Olympiakos 2-0. Măcel pe Toumba în primele 20 de minute, atmosfera e incendiară!
10 feb. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Olympiakos, 2-0 la pauză. Măcel pe Toumba în primele 20 de minute, atmosfera e incendiară!
10 feb. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Olympiakos se joacă ACUM. Măcel pe Toumba în primele 20 de minute, atmosfera e incendiară!
10 feb. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Olympiakos se joacă ACUM. Echipa lui Lucescu s-a distrat cu adversarul în prima repriză
10 feb. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Olympiakos 2-0. Echipa lui Lucescu s-a distrat cu adversarul în prima repriză
10 feb. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Olympiakos 3-1. Echipa lui Lucescu îşi distruge rivala
10 feb. 2019 Sărbătoare la Salonic! PAOK învinge Olympiakos cu 3-1, iar echipa lui Răzvan Lucescu e aproape de titlu! Cum arată clasamentul
07 feb. 2019 Florin Talpan, împotriva tuturor! Juristul CSA a făcut o reclamaţie la MApN contra suporterilor Stelei. Reacţia fanilor: ”Nu vom ezita să luăm atitudine!”. ECLUSIV
07 feb. 2019 Florin Talpan, împotriva tuturor! Juristul CSA a făcut o reclamaţie la MApN contra suporterilor Stelei. Reacţia fanilor: ”Nu vom ezita să luăm atitudine!”. EXCLUSIV
05 feb. 2019 Care e adevărata valoare a cuplului Forminte - Nohai?
05 feb. 2019 Sclavii de pe listă şi propunerea lui Panduru
04 feb. 2019 Un Mediop şi mulţi mediocri! Prestaţie jalnică pentru FCSB-ul lui Teja, 1-1 la Călăraşi, iar CFR Cluj se poate distanţa la 8 puncte