Cristian Scutariu, Pro Sport

881 articole publicate pe Pro Sport 67 in apr. 2019
28 apr. 2019 Pasca taie cheful de fotbal. FCSB - Astra 1-0, la capătul unui meci lipsit de strălucire care duce echipa lui Teja la 2 puncte în spatele CFR-ului
26 apr. 2019 Nu e minune, e strategie! Cinci motive pentru care PAOK domină Grecia cu Răzvan Lucescu pe bancă
24 apr. 2019 Cristian Scutariu, despre ieşirea nervoasă a Simonei Halep: ”Sensibilul subiect al sportivilor sensibili. Halep, Messi şi Rossi”
22 apr. 2019 REPORTAJ | Bună dimineaţa, Salonicul încă petrece! Mega-petrecerea lui Răzvan Lucescu, campion cu PAOK! Show pirotehnic, momente emoţionante şi nebunia suporterilor greci
22 apr. 2019 PAOK e noua campioană a Greciei! Răzvan Lucescu aduce titlul pe "Toumba", după o pauză de 34 de ani. LIVE VIDEO | Show de zile mari la Salonic. Mii de torţe luminează oraşul
21 apr. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Levadiakos, de la 19:00. Toate detaliile despre meciul care l-ar putea trimite în istorie pe Lucescu. "Il Luce" va fi pe Toumba! VIDEO | Salonicul "fierbe"
21 apr. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Levadiakos, de la 19:00. Toate detaliile despre meciul care l-ar putea trimite în istorie pe Lucescu. Fanii promit iadul dacă echipa ratează titlul: "Oraşul arde, toată lumea moare!"
21 apr. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Levadiakos, de la 19:00. Toate detaliile despre meciul care l-ar putea trimite în istorie pe Lucescu. "Il Luce" merge pe "Toumba". Fanii nu concep ratarea titlului
21 apr. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Levadiakos, de la 19:00. Toate detaliile despre meciul care l-ar putea trimite în istorie pe Lucescu. "Il Luce" merge pe "Toumba". Fanii au blocat oraşul, cu trei ore înaintea meciului
21 apr. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Levadiakos, de la 19:00. Toate detaliile despre meciul care l-ar putea trimite în istorie pe Lucescu. Imagini spectaculoase de pe "Toumba"
21 apr. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Levadiakos, de la 19:00. Toate detaliile despre meciul care l-ar putea trimite în istorie pe Lucescu. VIDEO | Suporterii sunt la înălţime, cu 60 de minute înainte de fluierul de start
21 apr. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Levadiakos, de la 19:00. Toate detaliile despre meciul care l-ar putea trimite în istorie pe Lucescu. Echipele de start
21 apr. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Levadiakos se joacă ACUM. Să vină titlul la Salonic! Jucătorii lui Răzvan Lucescu au înscris două goluri în primele zece minute
21 apr. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Levadiakos se joacă ACUM. Să vină titlul la Salonic! Varela înscrie pentru 3-0. Sute de torţe au fost aprinse pe "Toumba"
21 apr. 2019 LIVE BLOG | PAOK - Levadiakos se joacă ACUM. Să vină titlul la Salonic! Scorul capătă proporţii. Varela, gol şi assist. Sute de torţe au fost aprinse pe "Toumba"
21 apr. 2019 PAOK Salonic e noua campioană a Greciei! Răzvan Lucescu aduce titlul pe "Toumba", după o pauză de 34 de ani
21 apr. 2019 PAOK e noua campioană a Greciei! Răzvan Lucescu aduce titlul pe "Toumba", după o pauză de 34 de ani. VIDEO | Show de zile mari la Salonic. Mii de torţe luminează oraşul
09 apr. 2019 Să vină Barça, să vină Barça, să vină Barça la băieţi! Liverpool - Porto 2-0, iar gaşca lui Klopp se duce tare spre visul oricărui microbist: o semifinală cu Barcelona lui Messi
08 apr. 2019 Cine ia primă, Teja sau Gigi? FCSB - Sepsi 2-0, meci decis de schimbarea Moruţan - Coman şi de erorile uriaşe ale lui Viera
03 apr. 2019 Care e adevărata valoare a cuplului Forminte - Nohai?
01 apr. 2019 EXCLUSIV | Adevăratul motiv pentru care Stoian şi Matei sunt exclusi din lotul FCSB. Mijlocaşii, sacrificaţi din cauza unui motiv banal