Cristian Scutariu, Pro Sport

881 articole publicate pe Pro Sport 30 in aug. 2018
31 aug. 2018 EXCLUSIV | Edi Iordănescu, tackling cu talpa ridicată la conducerea CFR-ului după umilinţa cu Dudelange: ”Să îşi asume! Ei erau preocupaţi să intoxice jucători. N-am văzut meciul, n-am plătit internetul”
30 aug. 2018 Seară neagră pentru Lucescu! Susţinută de 29.000 de suporteri fanatici, PAOK a ratat calificarea în grupele Ligii cu o înfrângere dură la Salonic
29 aug. 2018 Arde Toumba, stadionul e plin cu o oră înainte de meci! PAOK Salonic - Benfica, de la 22:00. Un pas până la grupele Ligii Campionilor pentru Răzvan Lucescu
29 aug. 2018 LIVE BLOG | PAOK Salonic - Benfica, de la 22:00. Atmosferă incredibilă înainte de meci, stadionul Toumba tremură din temelii
29 aug. 2018 LIVE BLOG Liga Campionilor | Rezultatele complete din playoff şi echipele calificate în grupe
29 aug. 2018 LIVE BLOG | PAOK Salonic - Benfica se joacă ACUM! Grecii au început în forţă meciul, ocazie uriaşă a lui Limnios
29 aug. 2018 LIVE BLOG Liga Campionilor | PSV Eindhoven - BATE Borisov şi FC Salzburg - Steaua Roşie Belgrad se joacă ACUM
29 aug. 2018 LIVE BLOG | PAOK Salonic - Benfica se joacă ACUM! Toumba sare în aer, Prijovic deschide scorul
29 aug. 2018 LIVE BLOG | PAOK Salonic - Benfica se joacă ACUM! Start nebun în Grecia, se înscrie pe bandă rulantă
29 aug. 2018 LIVE BLOG Liga Campionilor | PSV Eindhoven - BATE Borisov şi FC Salzburg - Steaua Roşie Belgrad. Olandezii au reuşit o "dublă" în prima repriză, austriecii au marcat aproape de pauză
29 aug. 2018 LIVE BLOG | PAOK Salonic - Benfica se joacă ACUM! Dezastru pentru echipa lui Răzvan Lucescu în prima repriză
29 aug. 2018 LIVE BLOG Liga Campionilor | PSV Eindhoven - BATE Borisov şi FC Salzburg - Steaua Roşie Belgrad se joacă ACUM. Olandezii au reuşit o "dublă" în prima repriză! Sârbii i-au egalat pe austrieci în doar două minute
29 aug. 2018 LIVE BLOG | PAOK Salonic - Benfica se joacă ACUM! Dezastru pentru echipa lui Răzvan Lucescu. Varela comite penalty în debutul reprizei secunde, eliminare la greci
29 aug. 2018 PSV Eindhoven - BATE Borisov, 3-0. FC Salzburg - Steaua Roşie Belgrad, 2-2. Olandezii s-au calificat în grupe! Sârbii au reuşit minunea: o "dublă" în două minute şi sunt în premieră în grupe
28 aug. 2018 EXCLUSIV | Răsturnare de situaţie. "Telenovela Dan Nistor", lămurită de impresarul jucătorului. Motivul pentru care agentul a venit la Bucureşti
26 aug. 2018 Ca la 20 de ani, lideri în Liga 1 şi cu contul plin de bani. De ziua lui Dennis Man, FCSB spulberă cu 4-1 pe Viitorul. Echipa lui Dică e pe primul loc
19 aug. 2018 Experimentul ”Rezerva”, reuşit datorită titularilor. FCSB câştigă cu 2-0 în faţa lui Sepsi, după un meci în care oamenii de bază au salvat jocul modest al primului ”11”
19 aug. 2018 "Au trecut centrul terenului din greşeală". Dică l-a "urecheat" pe Neagoe, a pus-o pe Rapid Viena peste Hajduk şi a apelat la cuvinte mari: "Cât timp am jucători cu caracterul lui..."
17 aug. 2018 Patru întâmplări ciudate şi-o minune! Calificarea FCSB, însoţită de un număr de evenimente curioase