Cristian Scutariu, Pro Sport

881 articole publicate pe Pro Sport 57 in iul. 2017
31 iul. 2017 Benzină doar pentru start. FCSB - CSU Craiova 1-1, un meci în care oltenii au căzut inexplicabil după o primă repriză excelentă. Băluţă şi Gnohere, marcatorii serii
31 iul. 2017 CULISE | Alibec, pedepsitul protejat. Motivele pentru care atacantul FCSB a lipsit la derby-ul cu Craiova sunt departe de cele declarate oficial
31 iul. 2017 Afacere tip Gigi Becali. Oferă doar 500.000 de euro, dar vrea să câştige 6 milioane
30 iul. 2017 Copilul lui Dinamo, mai bun decât cei ai Viitorului. Valentin Costache înscrie singurul gol al unui meci pigmentat de ratări, gafe şi intervenţii dure
30 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CS U Craiova, de la 21:00. Alibec nu face parte din lot! Modificări importante în primul ”11” ales de Dică
30 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CS U Craiova 0-0. Vicecampionii s-au instalat în jumătatea oltenilor
30 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CS U Craiova 0-0. Niţă a privit mingea şutată de Zlatinski pe lângă poartă
30 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CS U Craiova 0-1. Apărarea lui Dică e "tăiată" de Gustavo, iar Băluţă deschide scorul. "Lampard" Popescu a pus umărul la reuşita oltenilor
30 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CS U Craiova 0-1. Băluţă a deschis scorul, după o greşeală a lui "Lampard" Popescu. Momcilovic a reluat cu capul puţin pe lângă înainte de intrarea la cabine
30 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CS U Craiova 0-1. Băluţă a deschis scorul, după o greşeală a lui "Lampard" Popescu. Dică a schimbat la pauză
30 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CS U Craiova 1-1. Gnohere egalează, după o super intervenţie a lui Calancea. "Bizonul" e schimbat cu Benzar
30 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CS U Craiova 1-1. Gnohere egalează. Calancea a respins în bară mingea trimisă de Bălaşa
30 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CS U Craiova 1-1. Şi-au împărţit reprizele! "Lampard" Popescu a greşit la golul lui Băluţă. Oltenii nu au existat în repriza a doua, iar Gnohere i-a adus lui Dică un punct
30 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CS U Craiova 1-1. Şi-au împărţit reprizele! "Lampard" Popescu a greşit la golul lui Băluţă. Oltenii nu au existat în partea a doua, iar Gnohere i-a adus lui Dică un punct
29 iul. 2017 Contra, one man show! Trei momente decisive în egalul lui Dinamo cu Bilbao pe care antrenorul le-a gestionat. Uneori, greşit!
28 iul. 2017 Câinii roşii, curajoşii! Dinamo - Athletic Bilbao 1-1, un meci cu un super gol marcat de Rivaldinho după ce Contra a îndrăznit să schimbe din mers tactica defensivă
26 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - Viktoria Plzen 2-2. 90 de minute în care Dică a fost mereu în urmă! Cehii au preluat conducerea de două ori, dar golurile superbe ale lui Budescu şi Teixeira menţin şansele pentru retur
26 iul. 2017 FCSB-ul bipolar. Apărarea de liga a doua anulează efortul atacului de Liga Campionilor. FCSB - Plzen 2-2, iar cehii au prima şansă la calificare
25 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - Viktoria Plzen, de la 20:30. Sprint spre milioanele de euro din Liga Campionilor cu un prim ”11” ticsit cu vedete
25 iul. 2017 EXCLUSIV | Tot ce trebuie să ştie Dică despre Plzen, într-un singur articol. ”Le lipsesc doi jucători de bază, au un fundaş central care dă goluri, iar Krmencik e un atacant foarte bun”. Analiza Viktoriei, de la Bogdan Vătăjelu
25 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - Viktoria Plzen, de la 20:30. Sprint spre milioanele de euro din Liga Campionilor cu un prim ”11” ticsit cu vedete. EXCLUSIV | Cehii acuză că meciul nu se vede la TV pentru că "FCSB a refuzat să ofere semnalul". Care e adevărul
25 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - Viktoria Plzen, de la 20:30. EXCLUSIV | Cehii acuză că meciul nu se vede la TV pentru că "FCSB a refuzat să ofere semnalul". Improvizaţia lui Dică, criticată: "E ca peştele pe uscat acolo"
25 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - Viktoria Plzen, de la 20:30. Improvizaţia lui Dică, criticată: "E ca peştele pe uscat acolo". Meciul se vede şi în Cehia. Iniţial, Viktoria acuzase că partida nu va fi televizată pentru că "FCSB a refuzat să ofere semnalul"
25 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - Viktoria Plzen, de la 20:30. Echipele de start: Morais joacă la închidere, Teixeira e titular în locul lui Man
25 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - Viktoria Plzen 0-0. Echipele de start: Morais joacă la închidere, Teixeira e titular în locul lui Man
25 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - Viktoria Plzen 0-0. Cehii n-au venit la Bucureşti să se apere şi presează în jumătatea adversă
25 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - Viktoria Plzen 0-1. Enache se fereşte de minge, Larie e păcălit de Krmencik, iar atacantul deschide scorul. Teixeira e blocat în careu în momentul şutului
25 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - Viktoria Plzen 1-1. GOOOL! Budescu înscrie magnific direct din lovitură liberă
25 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - Viktoria Plzen 1-1. Pauză, după o repriză fantastică! Budescu a marcat direct din lovitură liberă, Morais şi Alibec au trecut pe lângă gol înainte de intrarea la cabine
25 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - Viktoria Plzen 1-1. Budescu a marcat direct din lovitură liberă, Larie a fost ameţit de Krmencik. Dică a schimbat la pauză: De Amorim a intrat în locul lui Tănase
25 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - Viktoria Plzen 1-2. ŞOC pe Arena Naţională. Cehii preiau conducerea a doua oară: Kopic a înscris cu "ajutorul" lui Niţă
25 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - Viktoria Plzen 2-2. Teixeira marchează superb cu capul la colţul scurt din centrarea lui Momcilovic. Accidentat, Budescu este înlocuit cu Achim
25 iul. 2017 LIVE BLOG | FCSB - Viktoria Plzen 2-2. Gnohere ratează două ocazii uriaşe cu câteva minute înainte de finalul partidei
23 iul. 2017 Un Bizon salvează turma. ACS Poli - FCSB 0-1, după un meci urât decis de curajul lui Dică de a-l schimba pe Alibec cu Gnohere