Cristian Scutariu, Pro Sport

881 articole publicate pe Pro Sport 151 in mar. 2017
30 mar. 2017 Măcelăriţi de Haţegan! Craiovenii au luptat contra lui Dinamo şi contra arbitrului pentru un loc în semifinalele Cupei. Cum a judecat centralul cele mai importante faze
30 mar. 2017 Dreptate de la punctul cu var. Şicanată de Haţegan, CSU Craiova câştigă după executarea loviturilor de departajare, 6-5 cu Dinamo, şi merge în semifinalele Cupei
30 mar. 2017 Mihai Leu, de la condus maşini de raliu la conducerea unei echipe în Campionatul Naţional: ”Luptăm pentru câştigarea titlului”
30 mar. 2017 SPECIAL | Traseu de superstar, lansat de o starletă. Maverick Vinales uimeşte lumea MotoGP-ului la 6 ani după ce a fost aruncat în luptă de Paris Hilton
30 mar. 2017 LIVE BLOG | CS U Craiova - Dinamo 0-0, 6-5 la loviturile de departajare. Ivan transformă penalty-ul decisiv şi îi duce pe olteni în semifinalele Cupei României
29 mar. 2017 LIVE BLOG | CSU Craiova - Dinamo, live blog de la 21:30. Atmosferă încinsă, promisiuni de ambele părţi, reveniri spectaculoase şi un singur scop: semifinala Cupei României
29 mar. 2017 LIVE BLOG | CS U Craiova - Dinamo, de la 21:30. Surprize mari pregătite de Contra: Rivaldinho e titular, Nedelcearu şi Patrick Petre au luat loc pe bancă. Echipele de start
29 mar. 2017 LIVE BLOG | CS U Craiova - Dinamo 0-0. Rivaldinho, titular, Patrick Petre şi Nedelcearu, pe bancă. Echipele de start
29 mar. 2017 LIVE BLOG | CS U Craiova - Dinamo 0-0. Oltenii încep activ meciul: Băluţă şi Jazvic ratează ocazii importante. Rivaldinho, aproape de primul gol în tricoul "alb-roşu"
29 mar. 2017 LIVE BLOG | CS U Craiova - Dinamo 0-0. "Câinii" au echilibrat partida, iar Hanca a reluat paralel cu poarta o centrare a lui Dielna. Kelic a îndepărtat pericolul
29 mar. 2017 LIVE BLOG | CS U Craiova - Dinamo 0-0. Băluţă ratează cea mai mare ocazie a meciului: trage tare în Cerniaukas, după o lansare bună a lui Ivan!
29 mar. 2017 LIVE BLOG | CS U Craiova - Dinamo 0-0. Băluţă trage tare în Cerniaukas, după o lansare bună a lui Ivan. Bancu îl întinde pe portarul dinamovist, cu un şut puternic din careu. Pauză la Severin
29 mar. 2017 LIVE BLOG | CS U Craiova - Dinamo 0-0. Mulţescu mută primul: iese Popov, accidentat, intră Mateiu. Screciu trece în centrul defensivei
29 mar. 2017 LIVE BLOG | CS U Craiova - Dinamo 0-0. Băluţă ratează mai mari şanse ale oltenilor. O centrare a sa trece agonizant prin faţa porţii goale. Ivan şi Filip văd câte un galben, după un conflict
29 mar. 2017 LIVE BLOG | CS U Craiova - Dinamo 0-0. Băluţă e eliminat după o lovitură cu cotul aplicată lui Filip! Contra mută din nou: iese Rivaldinho, intră Daniel Popa
29 mar. 2017 LIVE BLOG | CS U Craiova - Dinamo 0-0. Băluţă e eliminat după o lovitură cu cotul aplicată lui Filip! Popa, la un pas să deschidă scorul la prima atingere de balon
29 mar. 2017 LIVE BLOG | CS U Craiova - Dinamo 0-0. Haţegan le refuză un penalty clar oltenilor, după un fault al lui Popescu la Bancu! Patrick Petre îi ia locul lui Bumba
29 mar. 2017 LIVE BLOG | CS U Craiova - Dinamo 0-0. Patrick Petre ratează o ocazie monumentală: luftează, din poziţie excelentă, după o centrare din dreapta. Cerniauskas scoate greu şutul expediat de Ivan
29 mar. 2017 LIVE BLOG | CS U Craiova - Dinamo 0-0. Popa se încurcă în minge în marginea careului, Măzărache ratează şansa loviturii decisive pe contraatac. Urmează prelungirile
29 mar. 2017 LIVE BLOG | CS U Craiova - Dinamo 0-0. Spătaru trage puţin peste transversală, după o centrare a lui Filip
29 mar. 2017 LIVE BLOG | CS U Craiova - Dinamo 0-0. Gustavo trimite bine din lovitură liberă, Cerniauskas scoate mingea de la vinclu. Hanca înşiră doi adversari şi trage, dar Calancea e la post
29 mar. 2017 LIVE BLOG | CS U Craiova - Dinamo 0-0. Bancu trage slab din apropiere, după o pasă a luI Mateiu!
29 mar. 2017 LIVE BLOG | CS U Craiova - Dinamo 0-0, 1-1 la loviturile de departajare. Hanca şi Gustavo transformă, Patrick Petre ratează!
27 mar. 2017 Trei greşeli uriaşe făcute de Daum în meciul cu Danemarca. Sistem de joc netestat, indicaţii ciudate către fotbalişti şi o abordare defensivă a unui joc în care doar victoria era o variantă
27 mar. 2017 Maverick Vinales câştigă în Qatar! Valentino Rossi face o cursă inteligentă şi termină pe podium la MotoGP
26 mar. 2017 Primul şoc din 2017 la MotoGP: Jorge Lorenzo nu are timp de top 10 pentru calificări. Vinales e cel mai rapid, Rossi pe 10
26 mar. 2017 Calificări anulate la MotoGP din cauza condiţiilor periculoase din Qatar. Vinales pleacă din pole-position în cursa de azi, Rossi de pe 10 şi Jorge Lorenzo de pe 12
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca, de la 21:45. 11-le lui Daum: 12. Tătăruşanu, 22. Săpunaru, 6. Chiricheş... VIDEO Tricolorii au terminat încălzirea
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Răzvan Marin are primul şut al meciului. 30.000 de oameni sunt alături de tricolori pe Cluj Arena
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Repriză de coşmar pentru Keşeru! Două ocazii incredibile ratate în primele 25 de minute
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Pauză la Cluj! Am jucat mai bine, dar Keşeru nu a fost inspirat. Eriksen a ratat cea mai mare ocazie a nordicilor
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Am jucat mai bine, dar Keşeru nu a fost inspirat în prima repriză. Eriksen ratează ocaziile nordicilor
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Tremurăm în startul reprizei a doua! Eriksen şi Zanka ratează două ocazii importante. Chiricheş are probleme medicale
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Chipciu şi Keşeru ratează primele ocazii ale reprizei a doua! Atacantul lui Ludogoreţ e înlocuit cu Alibec
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Chipciu şi Keşeru ratează primele ocazii ale reprizei a doua! Ies Keşeru şi Latovlevici, intră Alibec şi Rotariu
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Atât s-a putut! Keşeru a ratat cele mai mari ocazii ale unui meci în care am jucat bine doar o repriză
26 mar. 2017 LIVE BLOG | România - Danemarca 0-0. Atât s-a putut! Keşeru a ratat cele mai mari ocazii ale unui meci în care am jucat bine doar o repriză. Schimbările lui Daum nu au avut efect, iar nordicii puteau da lovitura pe final
25 mar. 2017 Daum Leaks. Explicaţia sistemului 3-4-3 pe care neamţul îl pregăteşte pentru Danemarca şi răspunsul la întrebarea: "E o tactică ofensivă sau una defensivă?"
25 mar. 2017 VIDEO | Denis Alibec, despre tactică: "Nu-mi place să joc lungă şi pe-a doua, cum zicea şi Hagi. Dar dacă aşa trebuie...". Atacantul lămureşte problema banderolei: "Mihai Pintilii o merită, dar îmi asum responsabilitatea!"
24 mar. 2017 Maverick Vinales debutează în forţă la MotoGP! Spaniolul e cel mai rapid după prima zi. Antrenamente dezamăgitoare pentru Valentino Rossi
24 mar. 2017 FILMUL EVENIMENTELOR | Cum au ajuns cei patru dinamovişti să fie excluşi din lotul naţionalei U21. "Sărbătoritul" era aşteptat cu tort în cantonament, dar petrecerea a avut loc în timpul zborului. Jucătorul cel mai "afectat"
24 mar. 2017 LIVE BLOG | Viitorul - FCSB 3-1. Elevii lui Hagi sărbătoresc şi iau avans în faţa vicecampionilor. Festival de gafe din partea lui Niţă, iar Reghecampf se înclină la Ovidiu
23 mar. 2017 VIDEO | Ce nu ştiai despre Chipciu şi Alibec. Ce se joacă pe PS şi Xbox, când au mers cu metroul ultima dată, când au chiulit de la şcoală, la ce maşini visează şi când au avut prima dată 10.000 de euro în cont
20 mar. 2017 Vor stadion, dar goluri nu vrea nimeni? Dinamo - CSU Craiova 0-0, după un meci în care s-a jucat fotbal doar 20 de minute. Cele două echipe ratează şansa de a urca pe podium
20 mar. 2017 Şumudică, mare atenţie! FRF a semnat un parteneriat cu Fortuna şi vrea să prindă oamenii din fotbal care pariază
20 mar. 2017 Viitorul - FCSB 3-1. Nepricepuţii văd blaturi, puştii lui Hagi văd doar fotbal. Viitorul câştigă clar după un joc cu o eliminare, cu erori de arbitraj şi cu gafe uriaşe ale lui Niţă
20 mar. 2017 REPORTAJ | PAOK Salonic, clubul care depinde de ultraşi: ”Torţele sunt ilegale, dar necesare. Cetăţenii vin la stadion pentru show-ul pe care îl facem noi!”. Cum pot fi aplicate în Liga 1 metodele grecilor de a face spectacol în tribune
19 mar. 2017 Viitorul - FCSB a fost blat. Pentru că fuck logic, de aia!
18 mar. 2017 LIVE BLOG | Viitorul - FCSB, de la 20:30. După 11 înfrângeri la rând, Hagi vrea altceva: ”Uitaţi statistica, e istorie, luptăm pentru titlu”. Reghe aruncă în joc arma secretă
18 mar. 2017 LIVE BLOG | Viitorul - FCSB 0-0. Tamaş vede direct cartonaşul roşu, Florinel Coman trage puţin pe lângă poartă din lovitură liberă
18 mar. 2017 LIVE BLOG | Viitorul - FCSB 0-0. Probleme mari pentru Reghecampf: Momcilovic se loveşte dur de bară, Tamaş e eliminat
18 mar. 2017 LIVE BLOG | Viitorul - FCSB, de la 20:30. Reghecampf a schimbat sistemul! Unul dintre favoriţii lui Becali, scos din echipă. Echipele de start
18 mar. 2017 LIVE BLOG | Viitorul - FCSB 0-0. Purece are primul şut al meciului
18 mar. 2017 LIVE BLOG | Viitorul - FCSB 0-0. Florinel Coman trage puţin pe lângă poartă din lovitură liberă, Tănase îl pune la încercare pe Rîmniceanu
18 mar. 2017 LIVE BLOG | Viitorul - FCSB, de la 20:30. Reghecampf a schimbat sistemul! Unul dintre favoriţii lui Becali, doar pe bancă. Echipele de start
17 mar. 2017 A murit John Surtees, singurul om din lume care a câştigat titlul mondial şi în Formula 1, dar şi în motociclism
13 mar. 2017 LIVE BLOG | Viitorul - Dinamo 0-0. "Câinii" au fost aproape să dea lovitura pe final de meci: Nedelcearu şi Popescu au ratat din interiorul careului
13 mar. 2017 EXCLUSIV | Thomas Neubert a uitat de Reghe şi are alt preferat în România: "Am lucrat cu mulţi antrenori, dar nu am văzut unul ca el. Un antrenor fantastic cu un caracter pe măsură!"
13 mar. 2017 Ce creaţie? Heirupul e de succes! FCSB - CFR Cluj 2-0, după un meci cu ratări incredibile şi un joc direct pe poartă. Echipa lui Reghe e lider provizoriu
13 mar. 2017 Vinales şi Rossi domină ziua 2 din Qatar. Ducati şochează cu un look ciudat al motocicletei
13 mar. 2017 EXCLUSIV | Fernando Varela e dur: "Gigi, dacă ai bani de ce nu plăteşti Armatei?". Fostul căpitan îşi laudă antrenorii: "Când nu mergea treaba, Reghe făcea un grătar, ne relaxa! Mirel Rădoi avea cele mai bune antrenamente"
13 mar. 2017 LIVE BLOG | Viitorul - Dinamo 0-0. Filip şi Nedelcearu, aproape să fie protagoniştii unui autogol de zile mari. Vînă trimite un nou şut periculos
13 mar. 2017 LIVE BLOG | Viitorul - Dinamo 0-0. Roşu le dă emoţii "câinilor", dar Penedo respinge excelent
13 mar. 2017 LIVE BLOG | Viitorul - Dinamo 0-0. Remiză pentru FCSB la Ovidiu! "Câinii", aproape să dea lovitura pe final, într-un meci în care elevii lui Hagi au fost mai periculoşi
13 mar. 2017 LIVE BLOG | Viitorul - Dinamo 0-0. Pauză! Filip şi Nedelcearu, aproape să fie protagoniştii unui autogol de zile mari. Vînă trimite un nou şut periculos
13 mar. 2017 LIVE BLOG | Viitorul - Dinamo 0-0. Florinel Coman face o cursă superbă pe stânga, dar şutează slab pe poartă
13 mar. 2017 Plecăciuni în faţa lui Maverick Vinales, noul star MotoGP. Rossi: ”E foarte, foarte rapid!”. Marquez: ”Doar el e mai rapid decât restul piloţilor”
13 mar. 2017 LIVE BLOG | Viitorul - Dinamo 0-0. Nistor şutează periculos de la distanţă, Florinel Coman face o cursă superbă pe stânga, dar finalizează slab
13 mar. 2017 LIVE BLOG | Viitorul - Dinamo, de la 20:30. Formaţii superofensive pregătite în confruntarea de la Ovidiu, Contra a apelat la soluţia de rezervă în apărare. Echipele de start
13 mar. 2017 LIVE BLOG | Viitorul - Dinamo 0-0. Vînă trage puternic de la 30 de metri, Penedo reţine în doi timpi. Chiţu trece şi el pe lângă deschiderea scorului
13 mar. 2017 LIVE BLOG | Viitorul - Dinamo, de la 20:30. Eu sunt mic, tu fă-mă mare! Hagi vrea primul loc din nou, Dinamo vrea să fie băgată în calculele pentru titlul
12 mar. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CFR 0-0. Bară Omrani după o fază superbă! Mincă respinge şutul lui Boldrin
12 mar. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CFR Cluj, de la 20:30. Echipa de start aleasă de Reghecampf: Pintilii a fost lăsat pe bancă
12 mar. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CFR Cluj 0-0. Alibec găseşte o pasă genială, dar Ovidiu Popescu e prins în ofsaid. Vicecampionii cer penalty după un duel De Amorim - Rus
12 mar. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CFR Cluj 0-0. Echipele de start: Pintilii şi golgheterul Bud sunt lăsaţi pe bancă
12 mar. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CFR 2-0. Gnohere dă lovitura în minutul 85, Ovidiu Popescu înscrie un eurogol!
12 mar. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CFR 0-0. Comedia erorilor pe Arena Naţională! Păun iroseşte o situaţie perfectă, Tănase semnează ratarea campionatului
12 mar. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CFR Cluj, de la 20:30. Clujenii se sperie de Alibec, bucureştenii de atacul devastator al CFR-ului
12 mar. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CFR 0-0. Bară Omrani după o fază superbă! Vicecampionii cer penalty la un duel De Amorim - Rus
12 mar. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CFR 2-0. Gnohere şi eurogolul lui Ovidiu Popescu aduc vicecampioana pe primul loc. Păun şi Tănase au ratat ocazii monumentale
12 mar. 2017 Andrea Dovizioso impresionează în Qatar. Italianul a dominat prima zi de teste cu un timp excelent. Dezastru în spate: Lorenzo pe 5, Rossi pe 7, Marquez pe 12
12 mar. 2017 Ce creaţie? Hei rup-ul e de succes! FCSB - CFR Cluj 2-0, după un meci cu ratări incredibile şi un joc direct pe poartă. Echipa lui Reghe e lider provizoriu
12 mar. 2017 LIVE BLOG | FCSB - CFR 0-0. Ovidiu Popescu şi Omrani lovesc bara! Repriză de calitate pe Arena Naţională
10 mar. 2017 SPECIAL | Va avea CSA Steaua mai mulţi spectatori decât FCSB? Clubul condus de Marius Lăcătuş are deja un număr impresionant de cereri de abonamente
07 mar. 2017 Declaraţia lui Tommy pentru fani: "Steaua este a suporterilor, poţi să îi ai pe Alibec şi pe Tănase, fără suporteri nu e nimic!" Neamţul cheamă oamenii la stadion şi îl susţine pe Reghecampf
07 mar. 2017 EXCLUSIV | A terminat-o Alex Maxim cu VfB Stuttgart? "E cel mai talentat de acolo, dar dacă nu face ce spune antrenorul... Nu va mai primi şanse!"
07 mar. 2017 EXCLUSIV | Interviu cu Thomas Neubert: "Ce mi-a făcut Steaua a fost şocant! Iubesc clubul, dar nu vreau să mă mai întorc vreodată din cauza asta". Neamţul vorbeşte despre cauzele plecării, despre presupusa ceartă cu Reghe şi despre acuzaţiile de dopaj
06 mar. 2017 EXCLUSIV | Interviu eveniment cu Thomas Neubert: ”Ce mi-a făcut Steaua a fost şocant! Iubesc clubul, dar nu vreau să mă mai întorc vreodată din cauza asta”. Neamţul vorbeşte despre cauzele plecării, despre presupusa ceartă cu Reghe şi despre acuzaţiile de dopaj
06 mar. 2017 EXCLUSIV | Interviu cu Thomas Neubert: ”Ce mi-a făcut Steaua a fost şocant! Iubesc clubul, dar nu vreau să mă mai întorc vreodată din cauza asta”. Neamţul vorbeşte despre cauzele plecării, despre presupusa ceartă cu Reghe şi despre acuzaţiile de dopaj