Cristian Scutariu, Pro Sport

881 articole publicate pe Pro Sport 139 in nov. 2016
30 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Steaua, de la 20:30. Surprize uriaşe pregătite de Andone! Gnohere şi Brănescu, pe bancă. Cum arată echipele de start
30 nov. 2016 Linişte, azi defilează Dinamo! Echipa lui Andone spulberă Steaua cu 3-1, Reghe e trădat de apărare şi e ridiculizat tactic
30 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Steaua, de la 20:30, marele derby al suferinţei. Ce echipe de start au pregătit Andone şi Reghecampf. Cum prefaţează doi foşti jucători importanţi derby-ul şi câte bilete s-au vândut
30 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Steaua, de la 20:30, marele derby al suferinţei. Ce echipe de start au pregătit Andone şi Reghecampf
30 nov. 2016 Sclipirea lui Boldrin ţine Steaua în viaţă. Vicecampioana o bate cu 2-1 pe Osmanlispor după un meci salvat de revenirea la un sistem de joc normal, fără improvizaţii
30 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Steaua, de la 20:30. Anunţul Peluzei SUD Steaua: ”Asistăm la un nou episod din seria frustrărilor celor mai slabi rivali”. Decizia istorică luată de Dinamo
30 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Steaua 0-1. Boldrin deschide scorul din penalty în minutul 4. Coregrafie impresionantă a "câinilor"
30 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Steaua, de la 20:30, marele derby al suferinţei. Peluza SUD Steaua, anunţ legat de Derby: ”Asistăm la un nou episod din seria frustrărilor celor mai slabi rivali”
30 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Steaua, de la 20:30. Surprize uriaşe pregătite de Andone! Gnohere şi Brănescu, pe bancă. Cum arată primul "11" al lui Dinamo
30 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - Steaua, de la 20:30. Anunţul Peluzei SUD Steaua: ”Asistăm la un nou episod din seria frustrărilor celor mai slabi rivali”. Primul derby "alb-negru" în 166 de meciuri
28 nov. 2016 Repriză magică făcută de roş-albaştri. Steaua - Osmanlispor 2-1. Tamaş şi Momcilovic au întors scorul în mai puţin de 20 de minute
25 nov. 2016 EXCLUSIV | Se îngroaşă lista cu plecări de la Steaua. Bourceanu şi Jakolis sunt ceruţi în străinătate
24 nov. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Osmanlispor 0-1. Turcii "croşetează" o fază superbă, Ndiaye marchează
24 nov. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Osmanlispor, de la 20:00. Victorie sau afară din Europa! Reghecampf continuă experimentul "Adi Popa atacant". Cum arată echipa vicecampioanei
24 nov. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Osmanlispor 1-1. Turcii sunt înghesuiţi în propria jumătate, Momcilovic împinge mingea în poartă
24 nov. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Osmanlispor 0-0. Victorie sau afară din Europa! Reghecampf continuă experimentul "Adi Popa atacant". Rusescu e titular la turci. Echipele de start
24 nov. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Osmanlispor 0-1. Reghe forţează revenirea cu Golubovic şi Bourceanu
24 nov. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Osmanlispor, de la 20:00. Victorie sau afară din Europa! Reghecampf pregăteşte o echipă surpriză contra vedetei grupei L
24 nov. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Osmanlispor, de la 20:00. Victorie sau afară din Europa! Reghecampf continuă experimentul "Adi Popa atacant". Rusescu e titular la turci. Echipele de start
24 nov. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Osmanlispor 0-0. Momcilovic reia periculos cu capul pe spate. Elevii lui Reghe forţează victoria
24 nov. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Osmanlispor 0-1. Pauză! Elevii lui Reghe nu dau semne de viaţă, turcii jubilează pe teren. ACUM LIVE de la Naţional Arena: comentăm prima repriză
24 nov. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Osmanlispor 1-1. Turcii sunt înghesuiţi în propria jumătate, Momcilovic egalează
24 nov. 2016 LIVE BLOG | Steaua - Osmanlispor 2-1. Tamaş marchează şi îi aduce pe roş-albaştri în cărţile calificării
23 nov. 2016 EXCLUSIV | De unde a început disputa Reghe - Toşca! Trei episoade halucinante. Cine a regizat atacul contra lui Andone, Reghecampf i-a blocat transferul în Serie A: "S-a simţit trădat că n-a semnat cu soţia lui!"
23 nov. 2016 Penibilii urmaşi ai unei echipe mari. Chiajna - Steaua 1-0, după un meci în care Moke, Toşca şi ceilalţi stelişti s-au întrecut în gafe
23 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - CFR Cluj 0-2. Clujenii îşi arată superioritatea împotriva unor câini fără dinţi. Probleme pentru Andone
21 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - CFR Cluj 0-2. Apărarea dinamovistă face o nouă gafă, Sorsa majorează scorul. Ratare uriaşă a lui Nemec
21 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - CFR Cluj 0-1. Ruiz deschide scorul în minutul 3 după o eroare a defensivei dinamoviste. Palic ratează un penalty acordat incorect
21 nov. 2016 LIVE BLOG | Dinamo - CFR Cluj 0-2. Ruiz şi Sorsa înscriu, Palic ratează un penalty
19 nov. 2016 LIVE BLOG | Concordia - Steaua 0-0. Reghecampf continuă ”experimentul Kun Aguero” cu Adi Popa în atac. Echipele de start
17 nov. 2016 LIVE TEXT | Astra - Dinamo 2-5. Prelungiri incredibile pentru Hanca, Andone jubilează
17 nov. 2016 LIVE TEXT | Astra - Dinamo 2-4. Plouă cu eliminări la Astra, Hanca majorează avantajul
17 nov. 2016 LIVE TEXT | Astra - Dinamo 1-2. Denis Alibec egalează imediat după pauză, Palic reface avantajul
17 nov. 2016 LIVE TEXT | Astra - Dinamo 2-3. Dinamo dă lovitura în prelungiri prin Popa
17 nov. 2016 Brazilieni vopsiţi, antrenori corigenţi şi eroul Hanca! Astra - Dinamo 2-5 şi "câinii" vor întâlni Steaua în semifinalele Cupei Ligii
17 nov. 2016 LIVE TEXT | Astra - Dinamo, ora 20:30! Alibec e titular, iar Andone începe cu Ceccarelli
17 nov. 2016 LIVE TEXT | Astra - Dinamo 1-1. Denis Alibec egalează imediat după pauză
17 nov. 2016 LIVE TEXT | Astra - Dinamo 2-3. Dinamo dă lovitura în prelungiri prin Daniel Popa
17 nov. 2016 Glasgow Rangers, mesaj puternic în memoria lui Prodan: ”Suntem şocaţi şi întristaţi de veste! Sincere condoleanţe soţiei, familiei şi prietenilor”
16 nov. 2016 Se naşte noul star al MotoGP? Maverick Vinales a trecut la Yamaha şi a fost cel mai rapid în prima zi a testelor de iarnă, peste Valentino Rossi
16 nov. 2016 Trei întrebări la care Christoph Daum e obligat să răspundă după Rusia - România 1-0
16 nov. 2016 Ucigaşii fotbalului spectacol! Rusia - România 1-0, după o demonstraţie de fotbal defensiv, inestetic şi complet lipsit de eficienţă
15 nov. 2016 LIVE BLOG | Rusia - România, de la ora 18:00. Echipa de start aleasă de Daum. Situaţie bizară: niciun jucător nu a vrut tricoul cu numărul 10
15 nov. 2016 LIVE BLOG | Rusia - România, de la ora 18:00. Daum a luat naţionala la test drive şi trimite o formulă experimentală. Echipa de start aleasă de selecţioner
15 nov. 2016 LIVE BLOG | Rusia - România 0-0. Începem din nou slab şi gazdele ne înghesuie în careul lui Pantilimon. Samedov ratează prima ocazie
15 nov. 2016 LIVE BLOG | Rusia - România, marţi de la ora 18:00. Daum a luat naţionala la test drive şi poate trimite o formulă experimentală în meciul de la Groznîi
15 nov. 2016 Eurosport a cumpărat drepturile TV pentru MotoGP din 2017 până în 2019. Competiţia pleacă de la DigiSport
15 nov. 2016 LIVE BLOG | Rusia - România 0-0. Echipa de start aleasă de Daum. Situaţie bizară: niciun jucător nu a vrut tricoul cu numărul 10
15 nov. 2016 LIVE BLOG | Rusia - România 0-0. Rotariu ratează incredibil după o pasă perfectă a lui Florin Andone!
13 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia 0-3. Am pierdut cu o echipă mult mai bună! Dubla lui Lewandowski şi golul lui Grosicki ne-au aruncat pe locul patru în grupă
13 nov. 2016 Lorenzo pleacă de la Yamaha cu o victorie la Valencia. Spectacol pe circuit între Rossi şi Iannone
13 nov. 2016 Zborul LH1653 Bucureşti - Munchen, mâine ora 13, unica soluţie pentru un neamţ fricos. România pierde cu 3-0 în faţa Poloniei după un meci ratat de abordarea lui Christoph Daum
12 nov. 2016 VIDEO | Interviu-experiment cu Nicolae Stanciu. Mijlocaşul a citit singur întrebările incomode şi povesteşte despre întâlnirile cu Poliţia Rutieră, nopţile pierdute sau despre motivul pentru care nu vrea să i se spună "Nicuşor"
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia, de la 21:45. FOTO | Bătaie între jandarmi şi ultraşii polonezi în Centrul Vechi! Daum are în faţă primul test adevărat şi a pregătit un ”11” ofensiv
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia 0-2. Lewandowski înscrie în minutul 83! Fanii încep să plece de la stadion
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia, vineri de la 21:45. Bătaie între jandarmi şi ultraşii polonezi în Centrul Vechi! Daum are în faţă primul test adevărat şi a pregătit un ”11” ofensiv
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia, de la 21:45. Fanii români pregătesc o coregrafie pe toată tribuna a doua. Ultraşii polonezi s-au bătut cu Jandarmeria în Centrul Vechi. Echipa de start a lui Daum
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia 0-0. Stanciu are primul şut, dar posesia e a oaspeţilor. FOTO | Coregrafie frumoasă de la tribuna a doua
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia 0-1. Grosicki deschide scorul după o fază genială, Chiricheş are prima noastră ocazie. Meciul e oprit câteva minute după ce fanii rapidişti aruncă torţe în teren
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia, vineri de la 21:45. Să nu mai fim mici! Daum are în faţă primul test adevărat şi a pregătit un ”11” ofensiv. Încă nu s-au vândut toate biletele. În ce zone mai sunt disponibile
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia, de la 21:45. FOTO | Bătaie între jandarmi şi ultraşii polonezi în Centrul Vechi! Daum a pregătit un "11" ofensiv. Cei 6 jucători rămaşi în afara lotului
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia, vineri de la 21:45. Cod portocaliu de alertă în Bucureşti. Ce se întâmplă pe străzile din Capitală. Daum are în faţă primul test adevărat şi a pregătit un ”11” ofensiv
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia, de la 21:45. Fanii români pregătesc o coregrafie pe toată tribuna a doua, ultraşii polonezi s-au bătut între ei şi la stadion. Echipa de start a lui Daum
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia 0-1. Ne-au dominat clar în prima repriză, iar Grosicki a marcat un gol superb. Meciul a fost oprit după ce rapidiştii au aruncat cu torţe în teren
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia 0-1. Grosicki deschide scorul în minutul 11 după o fază genială!
11 nov. 2016 LIVE BLOG | Bătaie între jandarmi şi ultraşii polonezi în Centrul Vechi FOTO România - Polonia, vineri de la 21:45. Daum are în faţă primul test adevărat şi a pregătit un ”11” ofensiv
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia, de la 21:45. Echipele de start: oaspeţii joacă 4-1-4-1. Fanii români pregătesc o coregrafie pe toată tribuna a doua, polonezii s-au bătut între ei şi la stadion
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia, de la 21:45. Echipele de start: oaspeţii joacă 4-1-4-1. Fanii români pregătesc o coregrafie pe toată tribuna a doua. Armenia a învins Muntenegru, scor 3-2
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia 0-1. Grosicki deschide scorul după o fază genială, Chiricheş are prima noastră ocazie. Incidente pe Arena Naţională, între fanii polonezi şi galeria lui Dinamo
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia 0-1. Scene incredibile: Lewandowski s-a prăbuşit pe teren după ce o petardă a explodat lângă el. Meciul s-a reluat
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia, vineri de la 21:45. Să nu mai fim mici! Daum are în faţă primul test adevărat şi a pregătit un ”11” ofensiv. FOTO | Cum arată echipamentele care vor fi îmbrăcate diseară
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia 0-1. Meciul a fost oprit după ce rapidiştii au aruncat cu torţe în teren. Daum a făcut două schimbări la pauză
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia 0-1. Grosicki deschide scorul după o fază genială. Trecem cu greu jumătatea terenului! Incidente pe Arena Naţională, între fanii polonezi şi galeria lui Dinamo
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia 0-3. Lewandowski face "dubla" din penalty!
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia 0-1. Scene incredibile: Lewandowski s-a prăbuşit pe teren după ce o petardă a explodat lângă el. Scăpăm la ocazia lui Linetty
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia, de la 21:45. Echipa de start a lui Daum. Fanii români pregătesc o coregrafie pe toată tribuna a doua, ultraşii polonezi s-au bătut între ei şi la stadion
11 nov. 2016 LIVE BLOG | România - Polonia, de la 21:45. Echipele de start: oaspeţii joacă 4-1-4-1. Contre Peluza Sud Steaua şi galeria lui Dinamo. Armenia a învins Muntenegru după ce a revenit de la 0-2
08 nov. 2016 VIDEO | Interviu-experiment cu Nicolae Stanciu. Mijlocaşul a citit singur întrebările incomode şi povesteşte despre întâlnirile cu Poliţia Rutieră, nopţile pierdute sau despre motivul pentru care nu vrea să i se spună ”Nicuşor”
08 nov. 2016 GALERIE FOTO | BMW lansează noul R 1200 GS! Constructorul bavarez vine cu alte cinci noutăţi la EICMA, Salonul Moto de la Milano
07 nov. 2016 INTERVIU | Mihai Răduţ ia atitudine: "Mai poate da Narcis Răducan ochii cu mine acum?". Mijlocaşul promite: "Dinamo e prima opţiune în iarnă!" Poveşti incredibile din Emirate, locul unde un Red Bull e văzut drept doping
07 nov. 2016 Să curgă bănuielile! Steaua câştigă acasă, 2-0 cu Viitorul, într-un meci în care gafele apărării lui Hagi alimentează eternele suspiciuni de blat
06 nov. 2016 Să curgă bănuielile! Steaua câştigă acasă, 2-0 cu Viitorul, într-un meci în care gafele defensivei lui Hagi alimentează eternele suspiciuni de blat
05 nov. 2016 Dureros de slabi. Zurich - Steaua 0-0, după 90 de minute cu fotbal de proastă calitate. Vicecampioana României mai are şanse la calificare
02 nov. 2016 Ţinte "leşinate!". Steaua vrea să transfere fotbalişti ieşiţi din formă de la rivalele din Liga 1