Daniel Ișvanca, HotNews

387 articole publicate pe HotNews 296 in feb. 2024
29 feb. 2024 Elevul lui Patrick Mouratoglou, calificare în sferturi la ATP Acapulco
29 feb. 2024 ATP Acapulco: Favorit eliminat în optimi
29 feb. 2024 Cristiano Ronaldo și pedeapsa primită în urma gesturilor obscene făcute către suporterii care au strigat numele lui Messi
29 feb. 2024 ATP Acapulco: Favoritul numărul șase, calificare la pas - Tabloul complet al sferturilor
29 feb. 2024 Golgheterul campioanei Italiei, performanță istorică - Este doar al treilea care a reușit asta
29 feb. 2024 Jucătorul care revine în lotul FCSB-ului pentru meciul cu FC Voluntari
29 feb. 2024 Denis Drăguș și cluburile care se află pe urmele sale
29 feb. 2024 Paul Pogba, suspendat patru ani din fotbal după ce a fost testat pozitiv la testosteron
29 feb. 2024 UEFA a sancționat-o pe Bayern după ce suporterii și-au făcut de cap în meciul cu Lazio
29 feb. 2024 Dennis Man, în atenția unui colos din Bundesliga - Românul, la cel mai bun sezon al său în Italia
26 feb. 2024 Triplu câștigător de Grand Slam, în optimi la ATP Doha la 36 de ani
26 feb. 2024 Liga 2: FC Argeș, eșec dramatic în ultimul meci al etapei
26 feb. 2024 Marius Șumudică, demis de Gaziantep - Ce scrie presa din Turcia
26 feb. 2024 Dorinel Munteanu și-a aflat pedeapsa după ce l-a jignit pe arbitrul asistent Ionel Valentin Dumitru
26 feb. 2024 VIDEO SuperLiga: Universitatea Craiova, victorie grea în fața Voluntariului
26 feb. 2024 ATP Dubai: Al treilea favorit, calificare în optimi după ce a salvat două mingi de meci
26 feb. 2024 Nicolae Dică a pus tunurile pe arbitraj după eșecul cu Universitatea Craiova
26 feb. 2024 Revelația din LaLiga continuă cursa de urmărire a lui Real Madrid
26 feb. 2024 WTA Austin: Favorita numărul patru, eliminată în runda inaugurală
24 feb. 2024 UEFA Conference League: Dueluri de foc în optimi - Cu cine va juca Răzvan Lucescu
23 feb. 2024 Poza serii în Conference League - UEFA le-a închis peluza, însă ultrașii au avut o idee grozavă
23 feb. 2024 VIDEO Karim Benzema, seară neagră în Liga Campionilor Asiei - Al-Ittihad avansează în sferturi
23 feb. 2024 Ultimul meci al lui Jurgen Klopp pe Anfield, prilej de îmbogățire pentru fani
23 feb. 2024 Adrian Mutu a transmis de ce are nevoie România pentru a face o impresie bună la EURO 2024
23 feb. 2024 Sparta Praga - Liverpool, capul de afiș al optimilor Europa League
23 feb. 2024 „Lanterna roșie” a SuperLigii a anunțat transferul unui portar
23 feb. 2024 TAS, verdict final în cazul suspendării Comitetului Olimpic Rus
23 feb. 2024 Fotbalistul de la Rapid care va ajunge în China - Salariu de 500.000 de euro
23 feb. 2024 Televiziunea care va transmite Formula 1 în următorii trei ani
22 feb. 2024 Top surprinzător în sport - Care este cea mai valoroasă echipă din lume
22 feb. 2024 ATP Rio de Janeiro: Favorit eliminat de locul 655 mondial
22 feb. 2024 Răzvan Lucescu a ratat dramatic accederea în finala Cupei Greciei
22 feb. 2024 Exclusă din cele mai importante competiții, Rusia va găzdui „Jocurile Viitorului”
22 feb. 2024 Patrick Mouratoglou și jucătorul din Top 10 ATP pe care urmează să îl pregătească
22 feb. 2024 UEFA Champions League: Barcelona, ținută în șah de Napoli / Porto, victorie dramatică cu Arsenal
22 feb. 2024 Revenire importantă la naționala Germaniei înainte de EURO 2024
22 feb. 2024 WTA Dubai: Iga Swiatek, calificare la pas în semifinale
22 feb. 2024 Surpriză în sferturi la Doha - Principalul favorit, eliminat de locul 116 ATP
22 feb. 2024 Încă un favorit eliminat la ATP Doha - Tabloul complet al semifinalelor
22 feb. 2024 WTA Dubai: Favorita numărul trei, eliminată în sferturi - Tabloul complet al semifinalelor
22 feb. 2024 Liga 2: Ceahlăul Piatra Neamț începe anul 2024 cu o victorie
22 feb. 2024 Precalificări CM 2027 la baschet masculin: România, eșec în fața Luxemburgului deși a condus la 23 de puncte
22 feb. 2024 UEFA Conference League: Ajax Amsterdam, calificare cu emoții în optimi / Echipele care merg mai departe
22 feb. 2024 UEFA Europa League: AC Milan se califică deși pierde în Franța - Galatasaray, eliminată din competiție
21 feb. 2024 Fostă lideră WTA, eliminată în optimi la Dubai
21 feb. 2024 Iga Swiatek, calificare în sferturile WTA Dubai
21 feb. 2024 Marius Lăcătuș a dezvăluit care este transferul iernii în SuperLiga României
21 feb. 2024 CFR Cluj și fotbalistul în schimbul căruia dorește 3 milioane de euro
21 feb. 2024 WTA Dubai: Favorita numărul șase, calificare la pas - Tabloul complet al sferturilor
21 feb. 2024 Răzvan Lucescu a ratat dramatic accederea în finala Cupei Greciei
21 feb. 2024 ATP Rio de Janeiro: Favorit eliminat de locul 655 mondial
20 feb. 2024 CM de tenis de masă (m): România, victorie cu Iran și calificare în șaisprezecimi
20 feb. 2024 Al treilea antrenor în acest sezon pentru Napoli - Mutare neașteptată înaintea optimilor Champions League
20 feb. 2024 Jurgen Klopp a ales înlocuitorul său pe banca lui Liverpool
20 feb. 2024 Andreas Brehme a murit la 63 de ani - Golul său a adus Germaniei titlul mondial în 1990
20 feb. 2024 Sorana Cîrstea, calificare în optimile WTA Dubai după un nou meci mare
20 feb. 2024 WTA Dubai: Dublă câștigătoare de Grand Slam, eliminare șocantă în turul al doilea - Set pierdut cu 6-0
20 feb. 2024 Adversara Soranei Cîrstea din optimile WTA Dubai - A produs surpriza turneului
20 feb. 2024 WTA Dubai: O fostă lideră mondială s-a retras înaintea setului decisiv
20 feb. 2024 Doi favoriți, eliminați în runda inaugurală la ATP Doha
19 feb. 2024 Fotbalistul de la Manchester United și recordul greu de egalat în Premier League
19 feb. 2024 VIDEO Olimpiu Moruțan, gestul de fair-play al „secolului”
19 feb. 2024 MARCA: Kylian Mbappe a semnat cu Real Madrid
19 feb. 2024 ​U Craiova 1948 are un nou director sportiv - Mutare neașteptată a lui Adrian Mititelu
19 feb. 2024 ​CFR Cluj a rezolvat deja primul transfer pentru sezonul următor
19 feb. 2024 ​TAS, prima reacție după audierile Simonei Halep
19 feb. 2024 Handbal (f): CSM București a ratat calificarea directă în sferturile Ligii Campionilor - Eșec în ultimul meci din grupă
19 feb. 2024 Jucătorul dat afară pentru că avea cont pe o aplicație de dating
19 feb. 2024 Al șaptelea favorit, eliminat în runda inaugurală la ATP Doha - Set pierdut cu 6-0
18 feb. 2024 WTA Dubai: Favorită eliminată în primul tur - A pierdut cu 6-0 în decisiv
18 feb. 2024 Handbal (f): CSM București s-a calificat în optimile Ligii Campionilor - Eșec în ultimul meci din grupă
18 feb. 2024 CM de tenis de masă: A doua victorie pentru România
18 feb. 2024 Marius Șumudică, al 8-lea meci fără victorie pe teren propriu
18 feb. 2024 LaLiga: Real Madrid, pas greșit contra echipei lui Andrei Rațiu
18 feb. 2024 Handbal (f): Rapid, eliminată din Liga Campionilor
18 feb. 2024 Câștigătorul turneului ATP Rotterdam
18 feb. 2024 VIDEO SuperLiga: FC Botoșani, ratează dramatic victoria în fața Universității Craiova
18 feb. 2024 Bayern Munchen, a doua înfrângere consecutivă în Bundesliga
18 feb. 2024 WTA Dubai: Sorana Cîrstea, calificare în turul doi după ce a eliminat o câștigătoare de Grand Slam
18 feb. 2024 VIDEO SuperLiga: A doua victorie consecutivă pentru Dinamo
18 feb. 2024 Răzvan Lucescu, înfrângere usturătoare în campionatul Greciei
18 feb. 2024 Câștigător surpriză în finala ATP Buenos Aires
18 feb. 2024 Serie A: AC Milan ratează șansa de a urca pe locul doi
17 feb. 2024 OFICIAL: Naționala de polo masculin a României va merge la Jocurile Olimpice de la Paris
17 feb. 2024 Liderul din Premier League se desprinde
17 feb. 2024 Dennis Man, marcator în duelul românilor din Serie B
17 feb. 2024 CE de Haltere: Două medalii de aur pentru Loredana Toma
17 feb. 2024 Primul finalist al turneului ATP Rotterdam
17 feb. 2024 Încă un pas greșit pentru campioana Italiei
17 feb. 2024 Rugby Europe Championship 2024: România, învinsă de Portugalia în ultimul meci din grupe
17 feb. 2024 FCSB a suferit o nouă pierdere înaintea meciului cu Universitatea Cluj
17 feb. 2024 Liderul din Bundesliga, al 22-lea meci fără înfrângere în campionat
17 feb. 2024 Echipa lui Radu Drăgușin, eșec pe teren propriu - Arsenal, „manita” pe terenul unei nou promovate / Rezultatele zilei
16 feb. 2024 CM de Natație Doha: Medalie de bronz obținută de Cătălin Preda
16 feb. 2024 Finală de foc la WTA Doha - Iga Swiatek, condusă în meciurile directe
16 feb. 2024 Dinamo are un nou atacant: „Ar putea debuta duminică”
16 feb. 2024 VIDEO SuperLiga: Victorie dramatică pentru Petrolul
16 feb. 2024 Al doilea favorit, eliminat în sferturile ATP Rotterdam
16 feb. 2024 CE de Haltere: Două medalii de aur pentru Loredana Toma
16 feb. 2024 Max Verstappen a reacționat după ce Lewis Hamilton a semnat cu Ferrari
16 feb. 2024 VIDEO SuperLiga: Rapid, a cincea victorie la rând - Giuleștenii, de neoprit în 2024
16 feb. 2024 Pierdere importantă pentru FCSB - Jucătorul care riscă să nu mai evolueze în acest sezon
16 feb. 2024 Cristiano Bergodi, în al nouălea cer după ce Rapid a câștigat al cincilea meci consecutiv
15 feb. 2024 ATP Delray Beach: Favorit eliminat după seturi pierdute cu 6-0 și 6-1
15 feb. 2024 Kylian Mbappe și recordul stabilit în meciul cu Real Sociedad din UEFA Champions League
15 feb. 2024 Thomas Tuchel și explicațiile oferite după eșecul cu Lazio din optimile UEFA Champions League
15 feb. 2024 Răzvan Burleanu, mesaj pentru români în privința verdictului așteptat de Simona Halep
15 feb. 2024 CM Polo masculin: România, învinsă de Statele Unite ale Americii - Locul ocupat de tricolori
15 feb. 2024 Jose Mourinho, „săgeți” către conducerea Romei după ce a fost înlăturat de pe banca tehnică
15 feb. 2024 Rafael Nadal și turneul la care a anunțat că nu va participa
15 feb. 2024 Schimbul spectaculos pregătit de PSG și Real Madrid
15 feb. 2024 A jucat pentru CFR Cluj, iar acum este văzut drept înlocuitorul lui Xavi la Barcelona
15 feb. 2024 CM de Natație Doha: Medalie de bronz obținută de Cătălin Preda
15 feb. 2024 Naționala României, coborâre în ierarhia FIFA
15 feb. 2024 ATP Rotterdam: Al treilea favorit, eliminat în optimi
13 feb. 2024 Simona Halep, apărată de o fostă mare sportivă a României
13 feb. 2024 CE de Haltere: Medalie de bronz pentru delegația României
13 feb. 2024 Cristi Tănase, explicații după apariția imaginilor în care a fost găsit sângerând într-un bloc
12 feb. 2024 Simona Halep, apărată de o fostă mare sportivă a României
12 feb. 2024 CFR Cluj l-a pierdut gratis pe jucătorul cotat la un milion de euro
12 feb. 2024 CE de Haltere Sofia: Medalia de bronz pentru delegația României
12 feb. 2024 Cristi Tănase, explicații după apariția clipului în care a fost găsit sângerând într-un bloc
12 feb. 2024 CE de Haltere: Mihaela Cambei, aur la stilul smuls
12 feb. 2024 VIDEO SuperLiga: Remiză dramatică smulsă de UTA Arad cu Botoșani
12 feb. 2024 Două favorite eliminate în primul tur la WTA Doha
12 feb. 2024 WTA Doha: Sorana Cîrstea, eliminată în runda inaugurală de lidera mondială
12 feb. 2024 VIDEO SuperLiga: „Lanterna roșie” câștigă împotriva campioanei en-titre
12 feb. 2024 Gică Hagi a dezvăluit unde a greșit Farul în înfrângerea cu Dinamo
12 feb. 2024 Serie A: Juventus, învinsă de o candidată la retrogradare
09 feb. 2024 Simona Halep, prima declarație după trei zile de audieri la TAS
09 feb. 2024 WTA Abu Dhabi: Favorita numărul doi, eliminată în sferturi
09 feb. 2024 Încă un favorit eliminat de la ATP Marsilia
09 feb. 2024 Edi Iordănescu, prima reacție după ce România și-a aflat adversarele din Liga Națiunilor
09 feb. 2024 Transylvania Open: Jaqueline Cristian, calificare la pas în semifinale
09 feb. 2024 Sorana Cîrstea, eliminată în sferturile WTA Abu Dhabi - Set pierdut la zero
09 feb. 2024 VIDEO SuperLiga: Victorie la limită pentru echipa lui Dorinel Munteanu
09 feb. 2024 Avocatul Simonei Halep, primele cuvinte după ce sportiva a fost audiată timp de trei zile la TAS
09 feb. 2024 Naționala României și-a aflat adversarele din Liga Națiunilor - Cum arată grupele
09 feb. 2024 Liderul din SuperLiga și-a cedat atacantul - Pierdere financiară uriașă
09 feb. 2024 Transylvania Open: Victorie extraordinară pentru Ana Bogdan - Românca a eliminat principala favorită după un meci de peste trei ore
09 feb. 2024 VIDEO SuperLiga: Remiză spectaculoasă între Universitatea Craiova și U Cluj
09 feb. 2024 Transylvania Open: Victorie categorică pentru fosta lideră WTA - Tabloul complet al semifinalelor
09 feb. 2024 ATP Marsilia: Favoritul numărul doi, calificare la pas - Tabloul complet al semifinalelor
08 feb. 2024 Transylvania Open: Calificare în sferturi pentru principala favorită
08 feb. 2024 Emma Răducanu, eliminată în turul doi la WTA Abu Dhabi de una dintre favorite
08 feb. 2024 WTA Abu Dhabi: Sorana Cîrstea, victorie impresionantă împotriva favoritei numărul trei
08 feb. 2024 Handbal (f): Rapid, victorie în derby-ul cu CSM București
08 feb. 2024 ATP Marsilia: Elevul lui Toni Nadal, eliminat în optimi
08 feb. 2024 Transylvania Open: Ana Bogdan, calificare la pas în sferturi / Rezultatele zilei
08 feb. 2024 Decizie interesantă luată de organizatori cu privire la medaliile ce vor fi acordate la JO 2024
08 feb. 2024 Aleksander Ceferin, anunț surprinzător după ce UEFA i-a permis să candideze pentru încă un mandat de preşedinte
08 feb. 2024 Transylvania Open: Eliminare usturătoare pentru favorita numărul doi - Un singur game câștigat
08 feb. 2024 WTA Abu Dhabi: Principala favorită, calificare dramatică în sferturi
08 feb. 2024 Naționala României și-a aflat adversarele din Liga Națiunilor
08 feb. 2024 Transylvania Open: Jaqueline Cristian, victorie categorică în optimi
08 feb. 2024 Sorana Cîrstea, alături de șase favorite în sferturile WTA Abu Dhabi
08 feb. 2024 Transylvania Open: Fostă lideră WTA, victorie la pas în optimi - Tabloul complet al sferturilor
08 feb. 2024 ATP Marsilia: Favoritul numărul opt, eliminat în optimi / Tabloul complet al sferturilor
07 feb. 2024 Un fost jucător de la Chelsea a spus cine ar putea salva echipa
07 feb. 2024 Handbal (f): Rapid, victorie în derby-ul cu CSM București
07 feb. 2024 Marius Șumudică, eliminat și din Cupa Turciei - Alexandru Maxim a ratat un penalty
07 feb. 2024 Baschet masculin: U-BT Cluj-Napoca, calificare istorică în sferturile EuroCup / Ardelenii, ajutați de eșecul deținătoarei trofeului
07 feb. 2024 FOTO Cristina Neagu a făcut pace cu suporterii giuleșteni - Moment superb în Sala Rapid
07 feb. 2024 Hermannstadt a transfer un jucător de la FCSB
06 feb. 2024 Cristiano Ronaldo, uitat de clubul pentru care a scris istorie la împlinirea vârstei de 39 de ani
06 feb. 2024 Manchester City a rezolvat primul transfer pentru sezonul următor - Jucătorul cu cifre mai bune decât Vinicius Junior
06 feb. 2024 Doliu la Dinamo București - A murit atacantul care a jucat semifinale de Cupa Campionilor Europeni
06 feb. 2024 Karim Benzema a revenit la antrenamente la Al-Ittihad - Motivul pentru care a fost dat dispărut de arabi
06 feb. 2024 A jucat peste 200 de meciuri la Manchester United, însă va ajunge în Coreea de Sud
06 feb. 2024 Petrolul forțează prezența în play-off - Prahovenii au mai transferat un jucător
06 feb. 2024 Comisia Centrală a Arbitrilor, prima decizie după ce Farului i-a fost anulat eronat un gol în meciul cu FCSB
06 feb. 2024 Patronul FCSB-ului a confirmat interesul pentru un jucător de la Farul Constanța
06 feb. 2024 Jose Mourinho și gestul sugestiv făcut după ce a fost demis de la AS Roma - Mesajul lăsat jucătorilor
05 feb. 2024 VIDEO Serie A: Inter, victorie la limită în duelul cu Juventus
05 feb. 2024 Kylian Mbappe și-a ales destinația după ce se va despărți de Paris Saint Germain
05 feb. 2024 Mumbai Open: Irina Bara, eliminată încă din runda inaugurală
05 feb. 2024 Gică Hagi a împlinit 59 de ani - Fostul căpitan al României, născut în aceeași zi cu Cristiano Ronaldo și Neymar
05 feb. 2024 Fotbalistul de la Rapid așteptat de Adrian Mutu la CFR Cluj
05 feb. 2024 Câștigătorul turneului ATP Montpellier
05 feb. 2024 Veste bună pentru CFR Cluj - Jucătorul convins să semneze prelungirea contractului
05 feb. 2024 Finanțatorul Rapidului, prima reacție după derapajul rasist al lui Dorinel Munteanu
05 feb. 2024 Sorana Cîrstea a explicat cum a obținut prima victorie după mai bine de 4 luni
04 feb. 2024 Câștigătoarea turneului WTA Linz
04 feb. 2024 Otelul Galați, prima reacție după derapajul rasist al antrenorului Dorinel Munteanu
04 feb. 2024 Antrenorul FCSB-ului a anunțat ce jucător nu va fi în lot pentru meciul cu Farul Constanța
04 feb. 2024 VIDEO SuperLiga: Victorie importantă pentru Universitatea Craiova
04 feb. 2024 Pas greșit pentru revelația sezonului din LaLiga
04 feb. 2024 Premier League: Chelsea, eșec rușinos pe teren propriu / Manchester United, spectacol cu West Ham
04 feb. 2024 Câștigătorul turneului ATP Montpellier
04 feb. 2024 Handbal (f): Al cincilea eșec pentru Rapid în grupele Ligii Campionilor
04 feb. 2024 Premier League: Arsenal, victorie în derby-ul etapei
04 feb. 2024 Cel mai bun arbitru al României, desființat după meciul dintre Sepsi și Universitatea Craiova
04 feb. 2024 LaLiga: Atletico Madrid smulge un punct cu rivala Real Madrid pe Bernabeu
03 feb. 2024 Gluma zilei după trecerea lui Lewis Hamilton de la Mercedes la Ferrari
03 feb. 2024 Cupa Asiei: Principala favorită, eliminată dramatic în sferturi
03 feb. 2024 VIDEO Valentin Mihăilă, marcator în victoria Parmei cu Venezia
03 feb. 2024 Cupa Davis: Marius Copil, învins categoric în primul meci
03 feb. 2024 Novak Djokovic, obiectiv ratat - Serbia a fost eliminată prematur din Cupa Davis
03 feb. 2024 Șeful de la Mercedes, prima reacție după ce Lewis Hamilton s-a înțeles cu Ferrari
03 feb. 2024 VIDEO SuperLiga: CFR Cluj, victorie dramatică la Ploiești
03 feb. 2024 Finalistele de la WTA Linz
03 feb. 2024 Gaziantep, al șaptelea meci fără victorie în campionat
03 feb. 2024 Handbal (f): CSM București, victorie extraordinară în grupele Ligii Campionilor
03 feb. 2024 Cupa Davis: Nicholas David Ionel, învins de locul 1433 ATP
03 feb. 2024 ATP Montpellier: Finală fără principalul favorit
03 feb. 2024 LaLiga: Barcelona, succes contra echipei lui Ianis Hagi
03 feb. 2024 VIDEO SuperLiga: Rapid București, a treia victorie în 2024
03 feb. 2024 Dorinel Munteanu, derapaj rasist după meciul din Giulești cu Rapid
03 feb. 2024 Pas greșit pentru revelația sezonului din LaLiga
02 feb. 2024 WTA Linz: Calificare în sferturi pentru principala favorită - Set pierdut cu locul 91 mondial
02 feb. 2024 VIDEO Manchester United, victorie importantă și un final dramatic
02 feb. 2024 Universitatea Cluj a întrerupt împrumutul unui jucător de la FCSB
02 feb. 2024 Rapid a transferat un internațional român U21
02 feb. 2024 VIDEO SuperLiga: FC Botoșani, a treia victorie în ultimele 4 etape
02 feb. 2024 WTA Linz: Principala favorită, calificare în semifinale după doar 64 de minute
02 feb. 2024 Favorita numărul patru, eliminată în sferturile WTA Linz - Tabloul complet al semifinalelor
02 feb. 2024 VIDEO SuperLiga: Al treilea eșec la rând pentru Dinamo București
02 feb. 2024 ATP Montpellier: Principalul favorit, calificare în semifinale
01 feb. 2024 VIDEO Liverpool, victorie categorică în fața unei rivale
01 feb. 2024 Antonio Sefer, din nou pe lista marcatorilor pentru Hapoel Beer Sheva
01 feb. 2024 Rareș Ilie, gol și pasă de gol pentru Lausanne
01 feb. 2024 Baschet masculin: U-BT Cluj-Napoca, victorie istorică în fața deținătoarei trofeului