Daniel Lup, Pro Sport

690 articole publicate pe Pro Sport 81 in aug. 2012
31 aug. 2012 Ucide cu capul! Kapetanos a marcat 40% dintre goluri cu lovituri de cap
31 aug. 2012 Vor primăvara Ligii! Clujenii au văzut grupa şi anunţă un obiectiv măreţ la a 3-a participare în cea mai importantă competiţii europeană
29 aug. 2012 FOTO Din cauza bucuriei, un suporter a făcut stop cardio-respirator după calificarea CFR-ului
28 aug. 2012 Asalt la supremaţia Stelei! Meciul de 20 milioane de euro are si o altă miză pentru CFR: COEFICIENTUL UEFA. Cum îi pot privi pe roş-albaştri de sus
27 aug. 2012 Clujul anunţă SOLD OUT pentru meciul cu Basel! Şefii îşi fac deja calculele pentru profitul din grupe: Paszkany, cu ochii pe Cluj Arena
24 aug. 2012 Andone: "Bat Rapidul şi cu 11 jucători noi" Cum ar putea arăta CFR-ul la derby-ul cu giuleştenii
23 aug. 2012 Sougou a sărbătorit ieşirea din Ramadan cu dubla de la FC Basel: "Meciul vieţii mele!" Cine e omul care aduce milioanele Ligii mai aproape de CFR Cluj
23 aug. 2012 Dau vina pe FRF! Clujenii susţin că forul de la Bucureşti i-a indus în eroare în cazul suspendărilor lui Piccolo şi Maftei
22 aug. 2012 INCREDIBIL! CFR, la un pas de dezastru din cauza Federaţiei! "Am întrebat acolo şi ne-au zis să procedăm aşa" Cum plăteşte acum campioana României
21 aug. 2012 Motwo Sougou! Basel - CFR 1-2! Clujenii sunt la un pas de grupele Ligii şi de milioanele UEFA
20 aug. 2012 NICIODATĂ n-a mai văzut fotbalul românesc aşa ceva! Ce pregătesc şefii lui CFR Cluj dacă intră în grupele Ligii
17 aug. 2012 VIDEO IREAL! CamPIONII, făcuţi ŞAH MAT în 3 minute, Hora salvează CFR-ul de ruşine! CFR - Iaşi 2-2. Meci nebun, cu 3 goluri în patru minute
15 aug. 2012 VIDEO Mureşan şi-a semnat sentinţa după faza asta: nu mai e dorit la CFR! Va fi pedepsit exemplar şi pus pe lista de transferuri
14 aug. 2012 Mureşan confirmă interesul campioanei pentru internaţionalul român: "Îl vrem pe Mutu"
14 aug. 2012 Ando, vulpe bătrână! "Fălcosul" a scăpat de demitere: cele 3 motive pentru care CFR a ajuns la 4 victorii la rând
13 aug. 2012 180 de minute până la TRANSFERUL anului! Clujenii confirmă interesul pentru Mutu "Dacă intrăm în grupe, avem bani pentru el!"
13 aug. 2012 CFR poate da cea mai TARE lovitură! Andone intermediază transferul lui Adrian Mutu în Gruia! Culisele unei mutări SENZAŢIONALE
10 aug. 2012 Gigi Becali îşi muşcă pumnii că l-a pierdut şi vrea să-l aducă înapoi! Jucătorul i-a răspuns! Ce i-a transmis
08 aug. 2012 La doi paşi de milioanele Ligii: Slovan-CFR 1-2
08 aug. 2012 FOTO - Clujenii, ironizaţi la Liberec. Vezi ce au păţit elevii lui Andone în această dimineaţă şi răspunsul GENIAL dat cehilor
07 aug. 2012 CFR, drum liber spre play-off! Cehii sunt în stare de şoc: cel mai bun jucător al lor a fost internat, de URGENŢĂ, în spital! Vezi ce a păţit
07 aug. 2012 Ando e precaut înaintea partidei cu Slovan "Au marcat 7 goluri în 2 etape. Trebuie neapărat să marcăm şi noi"
06 aug. 2012 Victoria rebelului! Bastos s-a certat cu Cârţu şi Minteuan şi le-a arătat degetul mijlociu fanilor, dar acum e erou în Gruia
06 aug. 2012 Porumboiu admite superioritatea totală a CFR-ului:"Putea să fie 7-0"
05 aug. 2012 Bătăi de cap pentru Andone! A pierdut un jucător de 2,2 milioane de euro pentru 3 luni
03 aug. 2012 "Profesorul", salvat din offside! Bistriţa - Mediaş 1-1