Daniela Surulescu, Opinia Timisoarei

460 articole publicate pe Opinia Timisoarei 27 in iun. 2014
29 iun. 2014 Olanda s-a calificat in sferturi! Vicecampioana mondiala en-titre a intors meciul in ultimele 6 minute de joc! VIDEO!
29 iun. 2014 Calificare cu emotii in sferturi pentru Selecao! Brazilienii au tremurat la penalty-uri! Care este a doua sfert-finalista!
28 iun. 2014 SC Politehnica Timisoara SA ramane afiliata! Decizia a fost luata in Adunarea Generala a FRF. Ce a transmis Iancu!
27 iun. 2014 S-a definitivat tabloul optimilor de finala ale Campionatului Mondial Brazilia 2014! Care este marea surpriza!
25 iun. 2014 Inca o echipa mare din Europa, eliminata de la Mondialul brazilian! Ce surpriza s-a inregistrat in Grupa C!
24 iun. 2014 S-au stabilit primele patru echipe calificate in optimi! Cand se joaca meciurile din aceasta faza a competitiei!
23 iun. 2014 Emotii mari pentru Cristiano Ronaldo! Portugalia, la cateva secunde de a fi eliminata de la Mondial!
22 iun. 2014 Interviu cu Ioan Mera: As vrea sa mi se spuna exact daca mai e sau nu nevoie de mine la ACS Poli. Ce spune fundasul despre relatia cu Alexa!
22 iun. 2014 Spectacolul continua la Mondialul brazilian! Germania – Ghana 2-2, intr-un meci contand pentru Grupa D
21 iun. 2014 Franta – Elvetia 5-2, meciul cu cele mai multe goluri marcate la Mondialul din Brazilia! VIDEO!
20 iun. 2014 O noua surpriza la Mondial! Anglia aproape eliminata! Suarez, atacantul lui Liverpool, le-a dat lovitura englezilor
19 iun. 2014 S-a incheiat cu tiki-taka! Campioana mondiala en-titre, prima eliminata de la Copa do Mundo 2014! VIDEO!
18 iun. 2014 VIDEO! Ochoa a facut meciul vietii, in fata lui Neymar si compania! Brazilia a remizat cu Mexicul
16 iun. 2014 VIDEO! Primul meci din grupa F, Argentina – Bosnia a consemnat cel mai rapid autogol din istoria Mondialului
16 iun. 2014 Cristiano Ronaldo in lacrimi! Portugalia, zdrobita de Germania, in Brazilia! Vezi VIDEO!
16 iun. 2014 BC Timisoara si-a conturat lotul pentru viitorul sezon! 6 jucatori au fost deja inregimentati in echipa ‘leilor’
16 iun. 2014 Preparator fizic si jucatori din strainatate pentru ACS Poli. Ce spune Timofte despre plecari!
15 iun. 2014 VIDEO! Italia, debut cu dreptul la Mondial, in fata Angliei! ‘Parca aveam halucinatii pe teren!’ Cine a declarat asta!
15 iun. 2014 Jucatorul RCM Timisoara, Andrei Mahu, un moldovean hotarat: Ma socot roman. Cum a lasat baschetul pentru rugby!
14 iun. 2014 FOTO si VIDEO! Prima surpriza la Mondialul brazilian! Campioana mondiala en-titre, umilita!
13 iun. 2014 FOTO si VIDEO! S-a dat startul Mondialului din Brazilia! Cum a umbrit Nishimura victoria gazdelor din meciul de deschidere!
12 iun. 2014 Copa do Mundo, in cifre! Cati jucatori care au evoluat in Romania sunt la Mondialul din Brazilia!
11 iun. 2014 Sa inceapa samba! Vezi programul complet al meciurilor, loturile celor 32 de echipe si stadioanele pe care se va juca in Brazilia!
11 iun. 2014 Incepe Balul! Campionatul Mondial de fotbal 2014 debuteaza joi! Aici afli tot ce se intampla in Brazilia!
07 iun. 2014 Prima bucurie pentru antrenorul lui ACS Poli, dupa retrogradare. Caransebesul lui Alexa a promovat in B. ‘S-a realizat ce am promis’
07 iun. 2014 Interviu cu Nicolas Gorobsov: Daca Alexa va ramane, va fi bine pentru club. Ce a transmis mijlocasul la despartirea de Timisoara!
06 iun. 2014 Jucatorii lui ACS Poli asteapta un semn de la conducere. Murariju:’Eu stiu doar ca pe 30 iunie trebuie sa fiu oricum la Timisoara’