Florin CRIȘAN, TurdaNews

827 articole publicate pe TurdaNews 56 in feb. 2017
28 feb. 2017 Fotbal, Liga 4: Incertitudine la Arieșul Mihai Viteazu
28 feb. 2017 Handbal, Liga Națională: Meci dificil pentru Potaissa cu Poli Timișoara
28 feb. 2017 Handbal, Cupa Challenge: Potaissa Turda – HB Dudelange în sferturile de finală
27 feb. 2017 Handbal, Cupa Challenge: Potaissa Turda află mâine cu cine joacă în sferturi. Vezi cine sunt posibilii adversari
27 feb. 2017 Handbal, Juniori: Potaissa Turda a câștigat cele două meciuri din week-end (CLASAMENTE)
26 feb. 2017 Fotbal: Sticla Arieșul Turda s-a impus în amicalul cu Viitorul Mihai Georgescu
26 feb. 2017 Fotbal: Victorie pentru Arieșul Mihai în ultima partidă amicală
24 feb. 2017 Handbal, Liga Națională: Potaissa Turda a pierdut pe terenul CSM-ului
23 feb. 2017 Fotbal: Alexis Sanchez și Arturo Vidal vin la Cluj
23 feb. 2017 Fotbal, Liga 4: Arieșul Mihai Viteazu va juca un amical în week-end
23 feb. 2017 Handbal, Liga Națională: Seria meciurilor dificile continuă
23 feb. 2017 MiniHandbal: Memorialul „Ioan Deteșan” a ajuns la a cincea ediție
22 feb. 2017 Proiect de mediu la CNMV Turda, în colaborare cu Rotary (Video)
22 feb. 2017 Fotbal, Liga 4: Amical contra Viitorului Mihai Georgescu pentru Sticla Turda
21 feb. 2017 Handbal, Liga Națională: Răzvan Pavel și Cristian Adomnicăi în echipa etapei
20 feb. 2017 Informarea meteorologică de vreme rea pentru zona Transilvaniei
20 feb. 2017 Handbal, Juniori: O victorie, un egal și o înfrângere pentru handbaliștii turdeni
20 feb. 2017 Fotbal, Liga 4: Returul ligii a patra a fost amânat cu o săptămână
19 feb. 2017 Handbal, Cupa Challenge: Potaissa Turda s-a calificat în sferturile de finală ale competiției (Foto+Video)
18 feb. 2017 Handbal, Cupa Challenge: „Știm că sala de la Turda e un adevărat cazan”
18 feb. 2017 Fotbal: Victorie pentru Arieșul Mihai Viteazu în ultima partidă de verificare
18 feb. 2017 Handbal, Cupa Challenge: Potaissa Turda are de apărat patru goluri pentru o calificare în „sferturi”
17 feb. 2017 Handbal, Cupa Challenge: Potaissa Turda – Handball Esch se vede la TurdaNews
15 feb. 2017 Fotbal: Vasile Marc a fost ales pentru încă un mandat în fruntea AJF Cluj
15 feb. 2017 Handbal, Liga Națională: Potaissa Turda s-a impus în derby-ul Transilvaniei (Foto+Video)
15 feb. 2017 Handbal, Liga Națională: Răzvan Pavel inclus în lotul etapei
14 feb. 2017 Ziua Îndrăgostiților sărbătorită la Turda (Foto+Video)
14 feb. 2017 Handbal, Liga Națională: Derby în Transilvania
13 feb. 2017 Handbal, Juniori: Victorie pentru handbaliștii turdeni. Rezultate și clasament
11 feb. 2017 Handbal, Cupa Challenge: HANDBALL ESCH - POTAISSA TURDA, live text
11 feb. 2017 Fotbal: Arieșul Mihai Viteazu a pierdut amicalul cu Soda Ocna Mureș
11 feb. 2017 Handbal, Cupa Challenge: Victorie IMENSĂ pentru Potaissa în Luxemburg
10 feb. 2017 Handbal, Cupa Challenge: Potaissa Turda în fața manșei tur a optimilor de finală
10 feb. 2017 Fotbal: S-a amânat amicalul cu Arieșul Baia de Arieș
10 feb. 2017 Fotbal: Amical cu Soda Ocna Mureș pentru Arieșul Mihai Viteazu
09 feb. 2017 Prognoza meteo pentru următoarele cinci zile (10-14 februarie)
09 feb. 2017 Fotbal: Sticla Arieșul Turda a terminat pe locul 14 la „Brașov Indoor Cup”
08 feb. 2017 Fotbal: Sticla Turda a pierdut amicalul cu Armenopolis
08 feb. 2017 Fotbal: Sticla Arieșul Turda se luptă pentru locurile 13-16 la turneul de la Brașov
08 feb. 2017 Handbal, Liga Națională: Radu Lazăr și Răzvan Pavel în echipa etapei a XVII-a
08 feb. 2017 Handbal, Cupa Challenge: Detalii despre Handball Esch, adversara Potaissei
07 feb. 2017 Fotbal: Amical cu Armenopolis pentru Sticla Turda
07 feb. 2017 Handbal, Liga Națională: Victorie cu gândul la Europa (Video/Foto)
06 feb. 2017 Handbal, Liga Națională: Potaissa Turda – CSM Satu Mare, primul meci al etapei
06 feb. 2017 Handbal, Liga Națională: HC Adrian Petrea Reșița s-a retras din campionat. Cum poate fi afectată Potaissa?
06 feb. 2017 Fotbal: Grupa 2006 de la Sticla Turda participă la cel mai puternic turneu din țară
06 feb. 2017 Handbal, Liga Națională: Două transferuri importante pentru Potaissa
05 feb. 2017 Fotbal: Sticla Turda a câștigat și turneul rezervat grupei 2008 de la „Cupa Unirii”
05 feb. 2017 Handbal: Turneu de sală perfect pentru juniorii 2
04 feb. 2017 Handbal, Liga Națională: Trei puncte imense pentru Potaissa câștigate contra Stelei (Galerie Foto)
04 feb. 2017 Fotbal: Sticla Turda a câștigat turneul de minifotbal de la Luduș
04 feb. 2017 Fotbal: Încă o victorie pentru Arieșul Mihai Viteazu
03 feb. 2017 Fotbal: Grupele 2006 și 2008 de la Sticla Turda vor participa la un turneu în Luduș
03 feb. 2017 Handbal, Liga Națională: Deplasare dificilă pentru Potaissa
03 feb. 2017 Fotbal: Patru amicale confirmate pentru Sticla Arieșul Turda
01 feb. 2017 Handbal, Juniori 2: Ultimul turneu de sală va avea loc la Turda