17 articole publicate pe Liga2 8 in sept. 2019
10 sept. 2019 Zicu a stabilit tactica Farului pentru meciul din Cupă cu CS Făurei, echipa unde manager şi jucător e Bănel Nicoliţă: ”Asta trebuie să înţeleagă jucătorii mei”
09 sept. 2019 Ianis Zicu, după victoria Farului cu Csikszereda: ”Am reuşit să câştigăm o partidă foarte grea”. Ce i-a spus la pauză lui Ionuţ Stoica şi de ce l-a schimbat în prima repriză pe Kanda
08 sept. 2019 ”Marinarii” nu-şi permit niciun pas greşit cu ciucanii, pentru a nu le lua locul în zona retrogradabilă! Farul - FK Csikszereda, de la ora 13:30
08 sept. 2019 ”Marinarii” nu-şi permit niciun pas greşit cu ciucanii, pentru a nu le lua locul în zona retrogradabilă! Farul - FK Csikszereda se joacă ACUM. Bordas scoate cu piciorul şi evită golul
08 sept. 2019 Farul - FK Csikszereda se joacă ACUM. Lică înscrie, însă golul trebuia anulat. Kanda iese în huiduieli, Patrick Petre debutează la ”marinari”
08 sept. 2019 Farul - FK Csikszereda se joacă ACUM. Ionuţ Stoica înscrie şi el după un contraatac. Ciucanii n-au marcat până acum în meciurile din deplasare
08 sept. 2019 Farul câştigă meciul cu Csikszereda şi urcă în clasament. Primul gol trebuia anulat pentru offside. Ciucanii n-au marcat nici de această dată în deplasare şi rămân pe loc retrogradabil