Leila Bolat, Gandul

790 articole publicate pe Gandul 51 in sept. 2015
20 sept. 2015 Rezultatele meciurilor disputate vineri şi sâmbătă, în Liga I
20 sept. 2015 Claudiu Keşeru a marcat două goluri pentru Ludogoreţ în campionatul Bulgariei
18 sept. 2015 Euro-2016. Şi Ungaria va disputa următorul meci cu porţile închise, după partida cu România
18 sept. 2015 UEFA donează 2 milioane de euro pentru copiii refugiaţilor
17 sept. 2015 UEFA sancţionează dur România, după incidentele de la partidele cu Ungaria şi Grecia
17 sept. 2015 Meciul România - Finlanda se va disputa cu porţile închise
17 sept. 2015 Gigi Becali spune că Gică Popescu şi Meme Stoica se vor implica în conducerea FC Steaua
13 sept. 2015 A învins-o pe Halep şi acum este campioană: Flavia Pennetta a câştigat US Open, cel mai important trofeu al carierei sale
13 sept. 2015 Mesajul Simonei Halep, după ce sportiva care o bătuse în semifinale a câştigat US Open
13 sept. 2015 Floyd Mayweather şi-a încheiat cariera neînvins
13 sept. 2015 România are un campion mondial de box. Ar putea fi noul Lucian Bute?
13 sept. 2015 Nadia Comăneci despre Simona Halep: "Regina tenisului"
12 sept. 2015 Nadia Comăneci despre Simona Halep: "Regina tenisului"
11 sept. 2015 Simona HALEP - Flavia Pennetta 1-1 LIVE la US Open
11 sept. 2015 Dinamo, Astra şi Viitorul s-au calificat în sferturile Cupei Ligii, după meciurile de joi
11 sept. 2015 Simona HALEP - Flavia Pennetta 1-3 LIVE la US Open. Simona cedează serviciul pentru prima dată în meci
11 sept. 2015 Semifinalele feminine de la US Open REPROGRAMATE. La ce oră joacă Halep vineri
11 sept. 2015 Simona HALEP - Flavia Pennetta 1-5 LIVE la US Open. Italianca are două break-uri avans
11 sept. 2015 Simona Halep, lăudată de presa italiană: "nici ploaia, nici oboseala, nici căldura şi nici Azarenka nu au oprit-o"
11 sept. 2015 Simona HALEP - Flavia Pennetta 1-6, 2-1 LIVE la US Open. Set pentru italiancă în doar 28 de minute
11 sept. 2015 Simona HALEP - Flavia Pennetta 1-6, 3-1 LIVE la US Open. Halep, primul său break în meci
11 sept. 2015 Simona HALEP - Flavia Pennetta LIVE la US Open
11 sept. 2015 Cu cine au picat Steaua şi Dinamo în 16-imile Cupei României
11 sept. 2015 Simona HALEP - Flavia Pennetta 1-6 LIVE la US Open.Set pentru italiancă în 28 de minute
11 sept. 2015 Simona HALEP - Flavia Pennetta 1-6, 3-5 LIVE la US Open. Simona, DOMINATĂ categoric de italiancă
11 sept. 2015 Simona HALEP - Flavia Pennetta 1-6, 3-2 LIVE la US Open. Halep îşi pierde din nou serviciul
11 sept. 2015 Simona HALEP - Flavia Pennetta 1-6, 3-6 LIVE la US Open. Simona, ELIMINATĂ în doar 59 de minute
10 sept. 2015 Semifinalele feminine de la US Open REPROGRAMATE, Halep joacă vineri, nu înainte de ora 20.00
07 sept. 2015 US Open. Simona Halep şi Horia Tecău în sferturile de finală ale probei de dublu mixt
06 sept. 2015 Numele neobişnuit pe care l-a dat fiicei un cuplu norvegian care susţine echipa Liverpool
05 sept. 2015 Ciprian Marica, despre Ungaria-România: "Am început cu mari emoţii, dar la final am avut un gust amar"
05 sept. 2015 Lewis Hamilton va porni din pole position în Marele Premiu al Italiei
05 sept. 2015 Simona Halep s-a calificat la Turneul Campioanelor
05 sept. 2015 Ce scor a obţinut Steaua cu o echipă din eşalonul secund al Emiratelor Arabe Unite. La începutul meciului, jucătorii au făcut un gest emoţionant
05 sept. 2015 Surpriză mare la US Open
05 sept. 2015 Real Madrid face un gest uriaş pentru refugiaţii primiţi de Spania
05 sept. 2015 Oficial. Aceasta este prima echipă care a obţinut calificarea la CE 2016
04 sept. 2015 Simona Halep, către Horia Tecău: „Mulţumesc, campionule!”
03 sept. 2015 Bayern Munchen donează un milion de euro pentru proiectele legate de refugiaţi
01 sept. 2015 US OPEN. Simona Halep joacă în primul tur la US Open, astăzi, de la ora 18.00