RIP, eMaramures

521 articole publicate pe eMaramures 27 in mar. 2015
31 mar. 2015 VOLEI - DIVIZIA A1 - Baimarenilor de la Stiinta Explorari le-a mai ramas in acest sezon sa lupte pentru locul 7
26 mar. 2015 VOLEI - GRUPA 5-8 - Stiinta Explorari joaca maine la CSM Bucuresti (VIDEO)
26 mar. 2015 VOLEI - GRUPA 5-8 - Stiinta Explorari joaca maine la CSM Bucuresti
25 mar. 2015 TROFEUL CARPATI - Tone Tiselj considera ca amicalurile nu trebuie celebrate, iar concentrarea trebuie sa ramana intacta pana la final de sezon
25 mar. 2015 TROFEUL CARPATI - Tone Tiselj considera ca victoriile amicale nu trebuie celebrate, iar concentrarea trebuie sa ramana intacta pana la final de sezon
24 mar. 2015 GIMNASTICA RITMICA - Medalii pentru CSS 2 Baia Mare la Cupa Martisorului
24 mar. 2015 RUGBY - CSM Stiinta Baia Mare intalneste CSM Olimpia sambata, in primul meci din editia 2015 a SuperLigii
13 mar. 2015 OPTIMISM - Luciana si Adriana privesc spre calificare cu incredere (VIDEO)
13 mar. 2015 OPTIMISM - Luciana si Adriana privesc spre calificare cu incredere
12 mar. 2015 HANDBAL - "M-am enervat putin", a admis Tone Tiselj dupa meciul cu Dunarea Braila (VIDEO)
12 mar. 2015 DIVIZIA A - Stiinta Explorari joaca in compania CS VC Banatul Caransebes ultimul meci din sezonul regulat
09 mar. 2015 VOLEI - Finalul sezonului regulat ii gaseste pe baimarenii de la Stiinta Explorari cu apetit pentru victorii
08 mar. 2015 GYORI AUDI ETO KC vs HCM BAIA MARE - Campioana Romaniei joaca azi acasa la detinatoarea trofeului EHF Champions League
08 mar. 2015 MECIUL 5, GRUPA 2 PRINCIPALA - Gyori Audi ETO KC - HCM Baia Mare, loturile celor doua echipe
08 mar. 2015 ACTUALIZARE - MECIUL 5, GRUPA 2 PRINCIPALA - Gyori Audi ETO KC - HCM Baia Mare 12-10, scor la pauza
08 mar. 2015 ACTUALIZARE - MECIUL 5, GRUPA 2 PRINCIPALA - Gyori Audi ETO KC - HCM Baia Mare 18-14, in minutul 39
08 mar. 2015 ACTUALIZARE - MECIUL 5, GRUPA 2 PRINCIPALA - Gyori Audi ETO KC - HCM Baia Mare 29-23 (12-10)
07 mar. 2015 HANDBAL - HCM Minaur Baia Mare - AHC Dunarea Calarasi 35-28 (17-14)
03 mar. 2015 CAPITALA DE HANDBAL - Baia Mare va gazdui turneele Final Four la Cupa Romaniei atat la fete, cat si la baieti
03 mar. 2015 HANDBAL - Constantin Din si Sorin Dinu arbitreaza CSM Bucuresti - HCM Baia Mare
03 mar. 2015 CSM VS HCM - Camilla Herrem: "Sunt convinsa ca vom avea foarte multa energie si ca va fi o partida extraordinara" (VIDEO)
02 mar. 2015 VOLEI - Doua puncte pentru un plus de liniste in preajma fileului (VIDEO)