Robert Sisca, Romania Libera

132 articole publicate pe Romania Libera 11 in nov. 2016
11 nov. 2016 Polonia a deschis scorul în meciul cu România. 1 - 0 în minutul 11
11 nov. 2016 FOTO. România - Polonia la București, pe Naţional Arena. Polonia a deschis scorul în minutul 11. Arbitrul a oprit meciul în minutul 42 după ce o torță a fost aruncată în teren
11 nov. 2016 FOTO. România - Polonia la București, pe Naţional Arena. Polonia a deschis scorul. 1 - 0 în minutul 11
11 nov. 2016 FOTO. România - Polonia la București. Polonia conduce cu 1-0. Meciul a fost oprit de mai multe ori după ce s-au aruncat torțe în teren
11 nov. 2016 România este în avantaj istoric în faţa Poloniei
11 nov. 2016 FOTO. România - Polonia la București. Polonia conduce cu 1-0. Arbitrul a oprit meciul în minutul 42 după ce o torță a fost aruncată în teren
11 nov. 2016 FOTO. Polonia a învins România la București cu 3-0. Meciul a fost oprit de mai multe ori după ce s-au aruncat torțe în teren
11 nov. 2016 FOTO. România - Polonia la București, pe Naţional Arena. Polonia conduce cu 1-0 la pauză. Arbitrul a oprit meciul în minutul 42 după ce o torță a fost aruncată în teren