Victor Vrînceanu, Gazeta Sporturilor

642 articole publicate pe Gazeta Sporturilor 25 in oct. 2014
31 oct. 2014 Duelul 2K se dă între atacanţi: comparaţie între Claudiu Keşeru şi Kamil Bilinski
31 oct. 2014 Previziunile lui Mister » Cornel Dinu dezvăluie cum ar putea Dinamo să o învingă pe Steaua
31 oct. 2014 Repriză de vis » George Ogăraru o califică pe U Cluj în sferturile Cupei după 3-1 cu FC Braşov
30 oct. 2014 Perfecţi acasă » După victoria cu Steaua, cei de la ASA Tîrgu Mureş au făcut spectacol în Cupă: 4-0 cu Ceahlăul
27 oct. 2014 VIDEO După ce a marcat în meciul cu ”şepcile roşii”, Bogdan Mitrea dezvăluie: "Am visat să joc la U"
26 oct. 2014 Echilibru » Misiune dificilă pentru ”cîini” în faţa Pandurilor
23 oct. 2014 Dinamo vrea să simtă aerul de Europa League şi a plecat în urmărirea steliştilor
22 oct. 2014 Florin Bratu, avertisment pentru jucătorii lui Dinamo: "Există riscul să devenim penibili"
20 oct. 2014 FOTO Mobilizare înainte de derby! Ionel Dănciulescu vinde bilete pentru meciul cu Steaua: "A venit momentul să-i batem" » Ce jucător al roş-albaştrilor l-a impresionat
20 oct. 2014 Ştefan Bărboianu îşi recunoaşte vina la faza din care CFR a egalat: "Îmi asum penalty-ul!"
19 oct. 2014 VIDEO Specialitatea casei, spectacolul! » Pandurii şi ASA Tîrgu Mureş s-au întrecut în ratări şi au încheiat la egalitate: 1-1
19 oct. 2014 VIDEO Show "regal" » Viitorul s-a distrat cu Oţelul şi a părăsit zona retrogradării, scor 3-0
19 oct. 2014 VIDEO Specialitatea casei, spectacolul! » Pandurii şi ASA Tîrgu Jiu s-au întrecut în ratări şi au încheiat la egalitate: 1-1
17 oct. 2014 Greu cu ardelenii! » Dinamo nu are un palmares prea favorabil în ultimele 10 întîlniri cu CFR
17 oct. 2014 Mario Felgueiras vrea victorie cu orice preţ în meciul cu Dinamo: "Să batem şi cu un autogol!"
13 oct. 2014 Cosmin Moţi e avocatul ”cîinilor” » Ludogoreţ vrea două vedete din ”Ştefan cel Mare”, însă Dinamo ar vrea cel puţin 3 milioane de euro
10 oct. 2014 Atmosfera în vestiarul giurgiuvenilor stă să explodeze: Niculae a luat o decizie drastică
10 oct. 2014 Adio salarii! » Atmosfera în vestiarul giurgiuvenilor stă să explodeze: Ioan Niculae a luat o decizie drastică
08 oct. 2014 From Paris, with love » Flavius Stoican a plecat cu soţia în Franţa: ”I-am promis că o duc într-un oraş frumos”
02 oct. 2014 Îi salvează Fane! » Flavius Stoican vrea să îl reprofileze fundaş central pe Ştefan Bărboianu
01 oct. 2014 L-a egalat pe "Fălcos" » Vasile Miriuţă a ajuns la 6 victorii consecutive în Liga 1