29 feb. 2016 Alin Moldoveanu s-a clasat pe locul 17 la Europenele de la Gyor
29 feb. 2016 Mercedes-Benz detaliază motorul Diesel de 2 litri de pe E 220d
27 feb. 2016 Linişte vă rugăm, trage campionul olimpic Alin Moldoveanu!
25 feb. 2016 Ultimele bilete pentru Rio se obţin la Europenele de la Gyor
22 feb. 2016 Baschetul spectacol a revenit în Sala Polivalentă: Politehnica Iaşi - Olimpic Baia Mare 79-73
22 feb. 2016 Ghid practic pentru verificarea unei maşini second-hand
22 feb. 2016 Noul Opel Ampera-e elimină barierele către mobilitatea electrică
22 feb. 2016 Trei mingi de meci irosite!
22 feb. 2016 Noul Volvo V90 este disponibil numai cu motorizări în patru cilindri
20 feb. 2016 Despărţite de trei puncte
20 feb. 2016 CSMS Iaşi - Poli Timişoara 0-0 în minutul 72. Iaşul atacă furibund!
20 feb. 2016 CSMS Iaşi - Poli Timişoara 1-1 rezultat final. Iaşul ratează o ocazie imensă de a se apropia şi mai tare de play-off, fiind egalată la doar trei minute după ce deschisese scorul!
20 feb. 2016 Echipele de start în CSMS Iaşi - Poli Timişoara. Ninge în Copou, foarte puţini spectatori în tribune
20 feb. 2016 CSMS Iaşi - Poli Timişoara 1-1. Ov. Popescu egalează cu un şut de zile mari în minutul 78!
20 feb. 2016 CSMS Iaşi - Poli Timişoara 0-0 la pauză. Oaspeţii au ratat cea mai mare ocazie a reprizei!
20 feb. 2016 Echipele de start în CSMS Iaşi - Poli Timişoara. Lapoviţă în Copou, foarte puţini spectatori în tribune
20 feb. 2016 Începe asaltul semifinal
20 feb. 2016 Fierbe Copoul!
19 feb. 2016 Opt zile până la meciul de rugby România – Rusia
19 feb. 2016 Ştiinţa Miroslava a mai dat o lovitură pe piaţa transferurilor
19 feb. 2016 Nicolo Napoli: „Cât există şanse matematice noi nu renunţăm la play-off”
18 feb. 2016 O săptămână de foc în cantonament
18 feb. 2016 Ştiinţa Miroslava creşte de la joc la joc
17 feb. 2016 Ieşeanul Marius Chelaru a fost titular în primul amical din Israel
17 feb. 2016 Sabina Ştirbu a egalat un record naţional din 2002!
17 feb. 2016 Mitic şi Frăsinescu se pregătesc în continuare separat
16 feb. 2016 Salarii blocate până la prima victorie
16 feb. 2016 Un meci aproape perfect
15 feb. 2016 Play-off-ul a mai făcut un pas spre Copou
15 feb. 2016 Noul Volvo V90 va fi dezvăluit oficial pe 18 februarie
15 feb. 2016 Viitorul Honda Civic hatchback se îndreaptă spre Geneva
15 feb. 2016 Gamă incitantă de modele Opel prezentată la Salonul Auto de la Geneva
15 feb. 2016 LPS Piatra Neamţ - Politehnica Iaşi 28-29 (15-13) în Divizia A masculină de handbal
15 feb. 2016 Chinuiţi degeaba voleiul...
13 feb. 2016 FC Viitorul - CSMS Iaşi 0-1 la pauză. Golubovic deschide scorul la ultima fază a primei reprize
13 feb. 2016 Continuaţi ce aţi început anul trecut!
13 feb. 2016 Simplă formalitate
13 feb. 2016 Echipele de start în FC Viitorul - CSMS Iaşi. Viveiros este titular în locul lui Onduku!
13 feb. 2016 FC Viitorul - CSMS Iaşi 1-2 rezultat final. Cresc şansele ca Iaşul să ajungă în play-off!
13 feb. 2016 FC Viitorul - CSMS Iaşi 0-2. Viveiros majorează scorul în minutul 53
13 feb. 2016 Bucovina Suceava - Politehnica Unirea Iaşi 7-54 (7-28)
13 feb. 2016 Trei puncte obligatorii
12 feb. 2016 Suporterii vor fi încântaţi. Ce a spus americanul Jermale Jones când a ajuns azi dimineaţă la Iaşi EXCLUSIV
12 feb. 2016 Nicolo Napoli: „Avem nevoie de puncte pentru a spera să prindem play-off-ul”
12 feb. 2016 Primul antrenament al americanului Jermale Jones la Iaşi
11 feb. 2016 Altă atitudine, alt scor: Ştiinţa Miroslava - LPS Iaşi 5-0 (5-0)