21 nov. 2016 UPDATE Pregătiri pentru obiceiurile de iarnă la Penicilina: „primiţi cu demisia”?
21 nov. 2016 Cel de-al treilea crossover din familia Opel se va numi Grandland X
21 nov. 2016 Pregătiri pentru obiceiurile de iarnă la Penicilina: „primiţi cu demisia”?
21 nov. 2016 Hyundai a creat un concept autonom pornind de la modelul Ioniq
20 nov. 2016 Au jucat pe promisiuni!
19 nov. 2016 Joacă şi băieţii
19 nov. 2016 CSM Poli Iaşi - ASA Tg. Mureş 0-0. „Sărbătoare” în Copou: a fost întreruptă seria de şase înfrângeri consecutive! Neagoe obţine primul punct abia după al cincilea meci!-CLASAMENT
19 nov. 2016 Daniel Plai a fost convocat la echipa naţională
19 nov. 2016 CSM Poli Iaşi - ASA Tg. Mureş 0-0 în minutul 24. M. Constantin ratează prima ocazie a disputei!
19 nov. 2016 Răbdarea e pe sfârşite
19 nov. 2016 CSM Poli Iaşi - ASA Tg. Mureş 0-0 în minutul 35. Emoţii tot mai mari în Copou!
19 nov. 2016 CSM Poli Iaşi - ASA Tg. Mureş 0-0 în minutul 78. Reapar emoţiile în Copou!
19 nov. 2016 Formaţiile de start în CSM Poli Iaşi - ASA Tg. Mureş. Neagoe joacă la mijloc cu trei închizători.
19 nov. 2016 CSM Poli Iaşi - ASA Tg. Mureş 0-0 la pauză. Plictiseală maximă în Copou!
19 nov. 2016 CSM Poli Iaşi - ASA Tg. Mureş 0-0 rezultat final. Primul punct cu Neagoe după patru înfrângeri consecutive.
19 nov. 2016 Cu demisia deasupra fileului
19 nov. 2016 CSM Poli Iaşi - ASA Tg. Mureş 0-0 în minutul 64. Iaşul domină, dar fără orizont! Debut pentru juniorul Moldovan
18 nov. 2016 Şansa lui Marius Chelaru
18 nov. 2016 Din respect pentru suporteri: joacă şi Galdeira şi Mosley!
17 nov. 2016 Ambiţii mari în fotbalul mic
17 nov. 2016 Ştefănescu ratează meciul cu ASA Tg. Mureş
17 nov. 2016 Se prezintă la meci, dar fără Galdeira şi Mosley!
16 nov. 2016 Succes la limită în amicalul cu Ştiinţa Miroslava
15 nov. 2016 Ochii pe tinerii Miroslavei!
14 nov. 2016 Victorie pentru istorie
14 nov. 2016 Demisionează dacă nu câştigă la Lugoj!
14 nov. 2016 Baschetul ieşean îşi dă ultima suflare!
14 nov. 2016 O repriză perfectă
12 nov. 2016 Întâlnire cu campioana
11 nov. 2016 Handbalul revine în Sala Polivalentă!
08 nov. 2016 Nemulţumită de nivelul valoric al lotului, Lia Galdeira ar vrea să plece de la Politehnica Naţional Iaşi!
08 nov. 2016 Din nou la treabă
07 nov. 2016 Ceva mai bine, dar tot fără punct(e)
07 nov. 2016 Livrările Dacia în Marea Britanie au avansat cu 62,7% în octombrie
07 nov. 2016 Hyundai Ioniq hibrid a înregistrat un nou record de viteză
07 nov. 2016 Fără drept de apel: Unic Piatra Neamţ - Penicilina Iaşi 3-0
07 nov. 2016 Singura echipă cu punctaj maxim!
07 nov. 2016 Noul Mercedes-Benz Clasa E Coupe va fi prezentat la Detroit
06 nov. 2016 O prestaţie nu la îndemâna oricui: de la egal la egal cu campioana României!
05 nov. 2016 Întâlnire de gală
05 nov. 2016 A şasea înfrângere consecutivă!
05 nov. 2016 Cuplaj baschetbalistic în Polivalentă
04 nov. 2016 Afacere de familie
04 nov. 2016 LIVE TEXT Gaz Metan Mediaş - CSM Poli Iaşi 0-0 la pauză. Llullaku a ratat cea mai mare ocazie a reprizei.
04 nov. 2016 Întâlnire cu Llullaku
04 nov. 2016 Gaz Metan Mediaş - CSM Poli Iaşi 0-0 în minutul 11. Llullaku ratează prima mare ocazie! Ţigănaşu părăseşte accidentat terenul
04 nov. 2016 LIVE TEXT Gaz Metan Mediaş - CSM Poli Iaşi 2-1 rezultat final. Iaşul a condus cu 1-0, iar Gazul a înscris golul victoriei în minutul 90! Iaşul a ajuns la a şasea înfrângere consecutivă!
04 nov. 2016 LIVE TEXT Gaz Metan Mediaş - CSM Poli Iaşi 2-1 (0-0). Iaşul a condus cu 1-0, iar Gazul a înscris golul victoriei în minutul 90! Iaşul a ajuns la a şasea înfrângere consecutivă!
04 nov. 2016 LIVE TEXT Gaz Metan Mediaş - CSM Poli Iaşi 1-1. Axente egalează în minutul 74
04 nov. 2016 LIVE TEXT Gaz Metan Mediaş - CSM Poli Iaşi 0-1. Mihalache deschide scorul în minutul 47!
04 nov. 2016 LIVE TEXT Gaz Metan Mediaş - CSM Poli Iaşi 2-1. Trtovac înscrie în minutul 90!
03 nov. 2016 Penicilina Iaşi - CSM Bucureşti 3-0!
03 nov. 2016 Scandal la echipa de fotbal: jucătorii nici nu vor să audă de reducerea salariilor!
03 nov. 2016 Poli Naţional Iaşi - Phoenix Galaţi 84-88, după prelungiri, în Liga Naţională feminină de baschet