29 iul. 2016 Am lămurit situaţia lui Alexandru Boiciuc privind regula U-21: ESTE ELIGIBIL!
27 iul. 2016 Cel mai complicat caz privind regula jucătorului U-21 este la Iaşi: situaţia lui Boiciuc n-a putut fi clarificată pe loc!
25 iul. 2016 Mercedes-Benz prezintă autobuzul viitorului
25 iul. 2016 Scaune noi pe tot stadionul din Copou
23 iul. 2016 CSMS Iaşi nu merita să fie eliminată!
21 iul. 2016 Hajduk Split - CSMS Iaşi 1-1. Ciucur egalează în minutul 26!
21 iul. 2016 Echipele de start în Hajduk Split - CSMS Iaşi la prima ieşire a Iaşului fotbalistic în Europa
21 iul. 2016 Hajduk Split - CSMS Iaşi 2-1 (în tur 2-2). Ohandza a marcat în minutul 90 contrar cursului jocului! Iaşul nu merita să părăsească Europa!
21 iul. 2016 Hajduk Split - CSMS Iaşi 2-1. Ohandza marchează în minutul 90!
21 iul. 2016 Hajduk Split - CSMS Iaşi 1-1. Jefferson scoate de pe linia porţii şutul lui V. Gheorghe!
21 iul. 2016 Ziua cea mare
21 iul. 2016 Hajduk Split - CSMS Iaşi 1-1 la pauză. Ciucur egalează în minutul 26! Piccioni a ratat două ocazii uriaşe! Calificarea se decide în a doua repriză!
20 iul. 2016 Cinci medalii naţionale de la juniorii III
20 iul. 2016 Jucăm şi ne calificăm
20 iul. 2016 Gazon deteriorat de „Ultra Europe”, „Poljud” în pericol!
19 iul. 2016 „Albii” au început cu dreptul campionatul Croaţiei
19 iul. 2016 Optimism justificat în Copou
18 iul. 2016 Viitorul Mercedes-Benz Clasa E All Terrain a fost surprins la teste
18 iul. 2016 Pregătiri şi nedumeriri pentru returul cu Hajduk Split
18 iul. 2016 Mazda3 se bucură de un facelift
18 iul. 2016 Mercedes-Benz CLS primeşte o versiune Final Edition
17 iul. 2016 FC Botoşani transferă un fost internaţional şi un jucător curtat intens de CSMS Iaşi!
16 iul. 2016 Ce frumos ar fi fost...
15 iul. 2016 Hipismul ieşean se reobişnuieşte cu performanţa
14 iul. 2016 Fiţi voi primii români care o elimină pe Hajduk!
14 iul. 2016 CSMS Iaşi - Hajduk Split 2-1. Ohandza reduce din diferenţă în minutul 48
14 iul. 2016 Senzaţie în Copou: CSMS Iaşi - Hajduk Split 2-0 la pauză.
14 iul. 2016 Lovitură de teatru în Copou: CSMS Iaşi - Hajduk Split 2-2. Gafă Grahovac în minutul 90+4!
14 iul. 2016 Echipele de start în CSMS Iaşi - Hajduk Split la debutul Iaşului în cupele europene la fotbal
14 iul. 2016 Visul unei nopţi de vară
14 iul. 2016 Senzaţie în Copou: CSMS Iaşi - Hajduk Split 2-0. Piccioni înscrie în minutul 23.
14 iul. 2016 CSMS Iaşi - Hajduk Split 1-0. Cristea deschide scorul în minutul 19!
14 iul. 2016 CSMS Iaşi - Hajduk Split 2-2 rezultat final. O primă repriză perfectă la debutul european, rezultat stricat de o gafă monumentală!
13 iul. 2016 Atmosferă cum n-a mai văzut Copoul: Iaşul debutează mâine în cupele europene la fotbal
13 iul. 2016 „Albii” vin fără doi jucători exponenţiali!
12 iul. 2016 Goana după bilete la meciul cu Hajduk!
12 iul. 2016 Performanţa de anul trecut n-a fost deloc întâmplătoare: CSMS Iaşi a cucerit „Cupa Fragaria” în Slovacia
11 iul. 2016 Începe să fiarbă Copoul : trei zile până la debutul Iaşului în cupele europene
11 iul. 2016 Mihai Nistor a cucerit „Centura de Aur”