31 oct. 2016 Mercedes-Benz prezintă conceptul viitorului pick-up Clasa X
31 oct. 2016 Opel efectuează ultimele teste asupra noului model Insignia Grand Sport
26 oct. 2016 Arbitrii n-au mai suportat supremaţia Iaşului!
24 oct. 2016 La doar două puncte de o nouă ruşine!
24 oct. 2016 Diferenţă de scor cam severă
24 oct. 2016 Mercedes-Benz dezvăluie mâine un concept al viitorului pick-up
24 oct. 2016 Primul succes
23 oct. 2016 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - FC Voluntari 0-2 în minutul 80. Bădic nu-l poate loba pe Balauru, ieşit la 11 metri!
23 oct. 2016 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - FC Voluntari 0-2. Gafă monumentală a lui Grahovac!
23 oct. 2016 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - FC Voluntari 1-2 rezultat final! Iaşul încheie turul în genunchi şi a ajuns la al patrulea eşec consecutiv!!
23 oct. 2016 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - FC Voluntari 0-2 la pauză. Grahovac şi Boiciuc schimbaţi la pauză
23 oct. 2016 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - FC Voluntari 0-0. O primă ocazie irosită!
23 oct. 2016 LIVE TEXT Echipele de start în CSM Poli Iaşi - FC Voluntari. Nu joacă Bole, intră Bădic pe stânga şi V. Gheorghe pe dreapta în linia de 4 mijlocaşi.
23 oct. 2016 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - FC Voluntari 0-2 la pauză. Gafe Grahovac, joc penibil al trupei lui Neagoe!
22 oct. 2016 Răzbunare cruntă
22 oct. 2016 Condamnaţi să câştige
22 oct. 2016 Un alt meci de trei puncte
22 oct. 2016 Spectacol garantat
21 oct. 2016 Handbalul îşi amână revenirea în Sala Polivalentă!
21 oct. 2016 Se reuneşte Nena 2000!
21 oct. 2016 Juniorii ieşeni se impun şi printre seniori!
21 oct. 2016 Au de răzbunat debutul din sezonul trecut
21 oct. 2016 Vasile Manole încălzeşte fotoliul de preşedinte la CS Politehnica Iaşi
20 oct. 2016 Handbalul revine în Sala Polivalentă!
20 oct. 2016 Străine de volei: Medicina Tg. Mureş - Penicilina Iaşi 3-0!
20 oct. 2016 Casa Auto aduce la Iaşi cele mai spectaculoase modele Mercedes-Benz
20 oct. 2016 Târşa a fost operat, Ciucur ratează meciul cu FC Voluntari
20 oct. 2016 Recital Lia Galdeira: ICIM Arad - Poli Naţional Iaşi 63-71
19 oct. 2016 Meci de trei puncte
19 oct. 2016 Doar una va rămâne fără victorie
19 oct. 2016 Nu le stă gândul la memorii, vor victorii
18 oct. 2016 A venit Lia Galdeira!
18 oct. 2016 Liber la memorii pentru fotbaliştii de la CSM Politehnica Iaşi! Florin Prunea: „Sunt de partea jucătorilor”
14 oct. 2016 Primul meci cu Neagoe pe bancă
14 oct. 2016 LIVE TEXT CFR Cluj - CSM Poli Iaşi 1-0 (0-0). Debut nefericit pentru Neagoe. Iaşul a ajuns la a treia înfrângere consecutivă, fără gol marcat!
14 oct. 2016 LIVE TEXT CFR Cluj - CSM Poli Iaşi 1-0 în minutul 85. Două bune ocazii pentru CSM Poli
14 oct. 2016 Echipele de start în CFR Cluj - CSM Poli Iaşi. Creţu este titular, alături de Mitic. Revin Mihalache şi Bole după accidentări.
14 oct. 2016 LIVE TEXT CFR Cluj - CSM Poli Iaşi, în etapa a XII-a a Ligii 1. Ocazie uriaşă irosită de Cristea. Grahovac se opune deschiderii scorului!
14 oct. 2016 LIVE TEXT CFR Cluj - CSM Poli Iaşi 0-0 la pauză. Ocazie uriaşă irosită de Cristea. Grahovac se opune deschiderii scorului!
14 oct. 2016 LIVE TEXT CFR Cluj - CSM Poli Iaşi 1-0. Nascimento deschide scorul în minutul 58 din lovitură liberă!
14 oct. 2016 LIVE TEXT CFR Cluj - CSM Poli Iaşi, în etapa a XII-a a Ligii 1. Ocazie uriaşă irosită de Cristea!
13 oct. 2016 Nu e loc de privit în urmă
12 oct. 2016 Dublă victorie cu rivala din Brăila
10 oct. 2016 Nissan anunţă finalizarea achiziţiei celor 34% din acţiunile Mitsubishi Motors
10 oct. 2016 Hyundai i10 facelift şi-a făcut apariţia în public
10 oct. 2016 Cu Galdeira ar fi fost alt deznodământ
08 oct. 2016 Decisivi au fost jucătorii împrumutaţi!
08 oct. 2016 Aşteptăm alte cinci puncte
08 oct. 2016 Tot fără Galdeira
07 oct. 2016 Ultima zi cu Nicolo Napoli
07 oct. 2016 Primul examen dificil în deplasare
06 oct. 2016 CSM Poli Iaşi nu mai are viitor!
05 oct. 2016 Nici Ciobotariu nu mai vine la CSM Poli Iaşi
04 oct. 2016 Haos în Copou!
03 oct. 2016 Dacia impresionează la Salonul Auto de la Paris
03 oct. 2016 Noul Land Rover Discovery - Reinterpretare semnificativă a celor 27 de ani de istorie
03 oct. 2016 Umilinţa supremă i-a fost fatală lui Napoli
03 oct. 2016 Umilinţa supremă!
03 oct. 2016 Noul Nissan Micra - Îndrăzneţ şi revoluţionar
03 oct. 2016 Liber la „aeriene”
03 oct. 2016 Politehnica Iaşi - CSM Târgovişte 61-79 în Liga Naţională feminină de baschet