20 iul. 2017 VIDEO A debutat norvegianul Qaka, cresc şansele în privinţa lui Bădic
17 iul. 2017 Un alt meci după deschiderea scorului!
17 iul. 2017 Două noutăți în gama i30 de la Hyundai
17 iul. 2017 Primul SUV compact de la Jaguar
14 iul. 2017 Iar deschidem balul
14 iul. 2017 LIVE TEXT Începe balul! Echipele de start în CS „U” Craiova - CSM Poli Iași! Stoican îl preferă pe Danale în dauna lui Panţîru
14 iul. 2017 LIVE TEXT Începe balul! CS „U” Craiova - CSM Poli Iași 0-0 în minutul 18. Prunea şi Neagoe asistă la meci!
14 iul. 2017 LIVE TEXT Începe balul! CS „U” Craiova - CSM Poli Iași 0-0 în minutul 30. Bară Craiova! Prunea şi Neagoe asistă la meci!
14 iul. 2017 LIVE TEXT Începe balul! CS „U” Craiova - CSM Poli Iași 0-0 în minutul 36. Cea mai mare ocazie a Iaşului! Prunea şi Neagoe asistă la meci!
14 iul. 2017 LIVE TEXT CS „U” Craiova - CSM Poli Iași 1-0 la pauză. Băluţă deschide scorul, cu capul, în minutul 42!
14 iul. 2017 LIVE TEXT CS „U” Craiova - CSM Poli Iași 1-0 la pauză. Băluţă deschide scorul, cu capul, în minutul 42! Prunea era numai un zâmbet după ce defensiva Iaşului a cedat!
14 iul. 2017 LIVE TEXT CS „U” Craiova - CSM Poli Iași 2-0. Gustavo majorează diferenţa în minutul 50! Ghinion la trei faze ale Iaşului în doar două minute!
14 iul. 2017 LIVE TEXT CS „U” Craiova - CSM Poli Iași 2-0 în minutul 69. Trei ratări imense! Dublă schimbare Stoican
14 iul. 2017 LIVE TEXT CS „U” Craiova - CSM Poli Iași 2-0 (1-0). Iaşul începe campionatul cu stângul în faţa unei pretendente la podium.
13 iul. 2017 A efectuat şi Bădic deplasarea
13 iul. 2017 UPDATE A efectuat şi Bădic deplasarea
12 iul. 2017 A început numărătoarea inversă la Penicilina Iaşi!
12 iul. 2017 UPDATE A început numărătoarea inversă la Penicilina Iaşi!
11 iul. 2017 Fotbalistul de la CSM Poli Iaşi cu o capacitate de efort incredibilă!
11 iul. 2017 De-acum i se spune „Bănel”!
10 iul. 2017 VIDEO Neînvinşi în amicale
10 iul. 2017 Cel mai bun semestru din istoria Mercedes-Benz
10 iul. 2017 Noul SUV Opel Crossland X poate fi testat la Ande Motors Iaşi
10 iul. 2017 Jaguar E-Pace a fost surprins la teste
10 iul. 2017 UPDATE VIDEO Neînvinşi în amicale
09 iul. 2017 VIDEO CSM Poli Iaşi - Dacia Unirea Brăila 2-0 (2-0) în ultimul meci amical înainte de startul în Liga 1
08 iul. 2017 Ultima verificare
08 iul. 2017 CSM Poli Iaşi - Dacia Unirea Brăila 2-0 (2-0) în ultimul meci amical înainte de startul în Liga 1
07 iul. 2017 Şcoala de portari „Benone Dohot” şi-a deschis porţile!
06 iul. 2017 Cea mai mare bucurie a lui Stoican!