30 mai 2017 Vacanţa vine mai devreme chiar şi cu o remiză
30 mai 2017 Mai multe medalii decât sportivi!
30 mai 2017 Misteriosul investitor ce negociază preluarea CSM Poli Iaşi nu este străin!
29 mai 2017 Noul model Honda Civic a fost lansat oficial la Iaşi
29 mai 2017 Hyundai Tucson ar putea primi o versiune de înaltă performanţă
29 mai 2017 Ofertă de circa 3 milioane de euro pentru Alexandru Creţu!
28 mai 2017 Miroslava în sărbătoare!
28 mai 2017 UPDATE CSM Poli Iaşi se apropie tot mai mult de îndeplinirea obiectivului. Nu rataţi duminică întâlnirea cu fotbaliştii Iaşului! Intrare liberă la meciul cu câştigătoarea Cupei României!
27 mai 2017 CSM Poli Iaşi se apropie tot mai mult de îndeplinirea obiectivului
26 mai 2017 Atuul ce putea face din Politehnica Iaşi favorita promovării
25 mai 2017 Nu sunt superstiţioşi
25 mai 2017 Chiar se putea mai mult...
25 mai 2017 Handbaliştii Politehnicii Iaşi au fost primiţi la Primărie şi Consiliul Judeţean
22 mai 2017 Noua generaţie Mazda CX-5 a sosit în România
22 mai 2017 Se poate mai sus de locul 6?
22 mai 2017 Hyundai demarează vânzarea modelului Ioniq Plug-In în Europa
22 mai 2017 Promovarea se decide la Bucureşti!
20 mai 2017 Trei în mai puţin de-o săptămână
19 mai 2017 Derby-ul play-out-ului
18 mai 2017 Spectacol la despărţire
17 mai 2017 Poate aşa va avea şi Iaşul un reprezentant la Jocurile Olimpice - Scânteianu a strălucit sub ochii comisiei CIO!
17 mai 2017 UPDATE Ultima reprezentaţie: Politehnica Iaşi - CN „Aurel Vlaicu” Bucureşti 85-79
16 mai 2017 Poarta se deschide la Timişoara
16 mai 2017 Ultima reprezentaţie
15 mai 2017 Viitorul Mercedes-Benz CLA va adopta un design şi mai sportiv
15 mai 2017 Iaşul vrea echipă în Liga Naţională!
15 mai 2017 Echitabil
15 mai 2017 Mazda3 Sedan Facelift - Dinamism în fiecare detaliu
14 mai 2017 LIVE TEXT Echipele de start în Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi. Mihalache, Ţigănaşu şi V. Gheorghe sunt accidentaţi. Cristea nu joacă, iar Stenio a fost preferat în dauna lui Mitic!
14 mai 2017 LIVE TEXT Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi 0-1 la pauză. Bole deschide scorul în minutul 42 cu un şut superb!
14 mai 2017 LIVE TEXT Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi 1-1. Fucek restabileşte egalitatea în minutul 48!
14 mai 2017 LIVE TEXT Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi 1-1 rezultat final. Iaşul continuă să deschidă clasamentul play-out-ului şi a ajuns la al unsprezecelea meci consecutiv fără înfrângere!
13 mai 2017 Au eliminat înfrângerea din calcule
13 mai 2017 Meciul renaşterii handbalului ieşean!
12 mai 2017 Meci fără miză
12 mai 2017 Inevitabilul s-a produs!
12 mai 2017 UPDATE Meci fără miză
11 mai 2017 Trei zile până la meciul renaşterii handbalului ieşean!
10 mai 2017 L-am regăsit pe Golubovic!
09 mai 2017 Un ieşean provoacă fiori elitei mondiale
08 mai 2017 Partidă cu repetiţie: Timişoara Saracens - Poli Iaşi 46-13 (24-3) în ultima etapă a returului SuperLigii
08 mai 2017 Al zecelea val
08 mai 2017 Victorie în ultima secundă!
08 mai 2017 Mercedes-Benz Clasa G beneficiază de două ediţii speciale
08 mai 2017 Şeful AMG recunoaşte că viitorul este al maşinilor electrice şi hibrid plug-in
08 mai 2017 Dacia lansează versiunea Duster EDC şi noua serie limitată Explorer
08 mai 2017 LIVE TEXT Echipele de start în CSM Poli Iaşi - Pandurii. Mihalache nu este nici rezervă! Nici Panţâru n-a fost inclus în lot, dar apare Stenio!
08 mai 2017 LIVE TEXT CSM Iaşi - Pandurii 0-0 în minutul 25. Cine a ratat prima ocazie a partidei! Prima schimbare în minutul 14!
08 mai 2017 LIVE TEXT CSM Iaşi - Pandurii 1-0 din minutul 34.
08 mai 2017 LIVE TEXT CSM Iaşi - Pandurii 1-0 la pauză. Singurele scllipiri au apărut în urma unor centrări semnate de Ţigănaşu!
08 mai 2017 LIVE TEXT CSM Iaşi - Pandurii 1-0. Bară în minutul 48!
08 mai 2017 LIVE TEXT CSM Iaşi - Pandurii 1-0 în minutul 63. Pandurii domină în Copou!
08 mai 2017 LIVE TEXT CSM Iaşi - Pandurii 3-0. Autogol în minutul 86!
08 mai 2017 LIVE TEXT CSM Iaşi - Pandurii 3-0 rezultat final. „Dublă” Golubovic. Succes după o primă repriză slabă şi 35 de minute de dominare oaspete în actul secund!
08 mai 2017 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - Pandurii 3-0 (1-0). Scor uşor exagerat, dar Iaşul are 34 de puncte şi se distanţează pe primul loc în play-out!
08 mai 2017 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - Pandurii 3-0 (1-0). Scor uşor exagerat, dar Iaşul a ajuns la zece meciuri la rând fără înfrângere, are 34 de puncte şi se distanţează pe primul loc în play-out!
06 mai 2017 Nu s-ar mulţumi cu doar un gol marcat!
05 mai 2017 Spectacol, indiferent unde şi cu cine joacă!
05 mai 2017 UPDATE N-au cu cine pregăti „finala finalelor”!
04 mai 2017 Veşti bune din Copou
04 mai 2017 N-au cu cine pregăti „finala finalelor”!
03 mai 2017 Iaşul ştie să joace badminton!
03 mai 2017 „Restanţă” la baschet
03 mai 2017 „Restanţă” la baschet UPDATE
02 mai 2017 Trei jucători incerţi pentru disputa cu Pandurii
01 mai 2017 Remiza albă devine specialitatea casei la CSM Poli Iaşi!
01 mai 2017 Range Rover va prelua sistemul de infotainment al modelului Velar
01 mai 2017 Hyundai Santa Fe a traversat Antarctica!
01 mai 2017 A doua „finală” câştigată: Atletico Alexandria - Politehnica Iaşi 19-22 (10-12)