22 iul. 2015 Abia acum e oficial. Echipa feminină de volei Ştiinţa Miroslava s-a retras din Divizia A1!
21 iul. 2015 Handbaliştii de la Politehnica Iaşi intră pe teritoriul colegilor de la rugby
20 iul. 2015 CSMS Iaşi şi-a făcut antrenorul fericit cu o prestaţie aproape fără cusur
18 iul. 2015 Concordia Chiajna - CSMS Iaşi 0-1 rezultat final
18 iul. 2015 Bole a dat, Bole a ratat!
17 iul. 2015 Primul meci din noul mandat al lui Florin Prunea
17 iul. 2015 UPDATE Ratare imensă Bole în minutul 66!
17 iul. 2015 Ultimul meci din actualul mandat al lui Florin Prunea
17 iul. 2015 UPDATE Bole deschide scorul la Chiajna în minutul 6: Concordia Chiajna - CSMS Iaşi 0-1
17 iul. 2015 UPDATE Concordia Chiajna - CSMS Iaşi 0-1 la pauză. Gol Bole în minutul 6
17 iul. 2015 UPDATE Concordia Chiajna - CSMS Iaşi 0-1 rezultat final
17 iul. 2015 UPDATE Altă ratare imensă a lui Bole, în minutul 83!
13 iul. 2015 Lexus IS 200t pune la dispoziţia clienţilor 245 CP
13 iul. 2015 Înlocuitorul modelelor Laguna şi Latitude intră cu ambiţii mari în clasa medie
13 iul. 2015 Noul Mitsubishi Pajero Sport va fi dezvăluit pe 1 august
13 iul. 2015 Joc modest cu o adversară modestă
11 iul. 2015 Un penalty controversat şi o eliminare au umbrit golul lui Grigorie
10 iul. 2015 UPDATE FC Voluntari-CSMS Iasi 1-1 rezultat final. Gol magnific Grigorie, penalty gratuit împotriva Iaşului, Ciucă - eliminat în minutul 61!
10 iul. 2015 UPDATE FC Voluntari-CSMS Iasi 1-1. Ciucă a fost eliminat în minutul 61!
10 iul. 2015 Continuaţi ce aţi început în returul campionatului trecut!
10 iul. 2015 UPDATE- FC Voluntari-CSMS Iasi Ciucă a fost eliminat în minutul 61!
10 iul. 2015 UPDATE FC Voluntari - CSMS Iaşi 1-1 la pauză. Gol magnific Grigorie, penalty gratuit împotriva Iaşului!
10 iul. 2015 Copiii lui Drăgoi au cucerit „Fragaria Cup”
09 iul. 2015 Grăbit spre prima victorie din chiar prima etapă a Ligii I
09 iul. 2015 Fetele au dominat copios „Cupa Burgas”
09 iul. 2015 La un pas de a treia medalie
08 iul. 2015 Sport pe scurt
08 iul. 2015 Ieşeanul Vlăduţ Simionescu este performerul delegaţiei României la Universiadă
08 iul. 2015 Învăţaţi badminton de la fosta campioană Alina Popa!
08 iul. 2015 Performanţă de excepţie în jumătate de an de activitate!
07 iul. 2015 Ieşenii Saucă şi Săcăleanu au tras pe lângă podium
07 iul. 2015 Ce fac rugbyştii de la Politehnica Unirea Iaşi în cantonamentul de refacere
06 iul. 2015 Audi a lansat noua generaţie A4 Sedan şi A4 Avant
06 iul. 2015 Ieşeanul Vlăduţ Simionescu a adus prima medalie delegaţiei României
06 iul. 2015 Fiat 500 facelift debutează în industria auto
06 iul. 2015 Noul Ford Mustang a fost prezentat oficial în România
06 iul. 2015 Honda a demarat asamblarea noului Civic Type R
06 iul. 2015 CSMS Iaşi se află pe ultima sută de metri cu pregătirea noului sezon
04 iul. 2015 Vlăduţ Simionescu concurează astăzi la Universiadă
04 iul. 2015 Napoli a cristalizat în Turcia echipa cu care va aborda primul meci al sezonului
03 iul. 2015 La Sembroni s-a renunţat, Piccioni va fi testat şi la Iaşi
02 iul. 2015 UPDATE CSMS Iaşi - Amkar Perm 1-1 (0-0) în ultimul amical din Turcia
02 iul. 2015 CS Politehnica Iaşi mizează pe calificarea a măcar patru sportivi la Jocurile Olimpice
02 iul. 2015 Politehnica Iaşi şi-a asigurat prezenţa în primele patru formaţii din ţară
02 iul. 2015 CSMS Iaşi - Amkar Perm 1-1 (0-0) în ultimul amical din Turcia