29 aug. 2016 Cum să nu câştigi cu trei fundaşi centrali
29 aug. 2016 Argint pentru Croitoru la Cupa Europei
27 aug. 2016 Vrem punct(e) şi din deplasare
27 aug. 2016 A doua remiză „albă” consecutivă
26 aug. 2016 Poate regăsiţi calea spre gol şi spre victorie
26 aug. 2016 Penicilina se întăreşte cu două voleibaliste din Canada!
26 aug. 2016 Concordia Chiajna - CSMS Iaşi 0-0 în minutul 49. Cristea ratează ocazia meciului!
26 aug. 2016 Concordia Chiajna - CSMS Iaşi în minutul 28. Joc modest, plictisitor, de ambele părţi!
26 aug. 2016 Concordia Chiajna - CSMS Iaşi 0-0 la pauză. Joc modest, plictisitor, de ambele părţi!
26 aug. 2016 Echipele de start în Concordia Chiajna - CSMS Iaşi. Napoli caută calea spre victorie cu trei fundaşi centrali!
26 aug. 2016 Concordia Chiajna - CSM Poli Iaşi 0-0 rezultat final. Iaşul urcă pe locul 5 în clasamentul provizoriu după al patrulea meci consecutiv fără victorie şi fără gol marcat!
23 aug. 2016 Prunea este îngrijorat că echipa nu marchează
23 aug. 2016 Revoluţie în baschetul ieşean!
22 aug. 2016 Prototipul Vision Mercedes-Maybach 6 a fost dezvăluit oficial
22 aug. 2016 Senzaţie în prima repriză, figuraţie după pauză
22 aug. 2016 Un Nissan Leaf auriu pentru un campion olimpic
22 aug. 2016 A venit şi răspunsul oficial: Boiciuc este eligibil!
22 aug. 2016 Excluderea ieşeanului Creţu din lotul CSM Poli este iminentă!
16 aug. 2016 Înfrângere la primul examen mai dificil
15 aug. 2016 CS „U” Craiova - CSMS Iaşi 1-0 în minutul 75. Grahovac apără penalty-ul executat de Nuno Rocha, acordat gratuit de arbitru!
15 aug. 2016 CS „U” Craiova - CSMS Iaşi 2-0 rezultat final. Iaşul pierde primul meci din Liga 1, dar nu va coborî mai jos de locul 6
15 aug. 2016 Au jucat mai rău în superioritate numerică!
15 aug. 2016 Formaţiile de start în CS „U” Craiova - CSMS Iaşi. Napoli trimite pe teren echipa care a câştigat la Tg. Mureş
15 aug. 2016 Un prim moment al adevărului
15 aug. 2016 CS „U” Craiova - CSMS Iaşi 1-0 la pauză. Kay a deschis scorul în minutul 42
15 aug. 2016 CS „U” Craiova - CSMS Iaşi 2-0 rezultat final. Iaşul pierde primul meci din Liga 1 şi nu va coborî mai jos de locul 6
15 aug. 2016 Range Rover primeşte o nouă versiune SVAutobiography Dynamic
15 aug. 2016 Mazda6 facelift ajunge în Europa în toamnă
13 aug. 2016 Examen pe terenul liderului
12 aug. 2016 Un alt început
11 aug. 2016 Au irosit şansa unui meci cu FC Steaua în Copou
10 aug. 2016 Să vină Steaua!
09 aug. 2016 FC Botoşani - CSM Poli Iaşi 1-0 în minutul 57. Intră Cristea şi Piccioni
09 aug. 2016 FC Botoşani - CSM Poli Iaşi 1-0 rezultat final. Iaşul ratează o confruntare de vis în Copou în sferturi
09 aug. 2016 FC Botoşani - CSM Poli Iaşi 1-0 la pauză. L. Fulop deschide scorul în minutul 9 şi ratează cu poarta goală în ultimul minut!
09 aug. 2016 FC Botoşani - CSMS Iaşi 1-0. L. Fulop deschide scorul în minutul 9!
09 aug. 2016 Formaţiile de start în FC Botoşani - CSMS Iaşi în optimile Cupei Ligii. Ştefănescu, Caparco şi Roman sunt titulari, Creţu n-a fost reţinut în lot!
09 aug. 2016 Fotbal, Cupa Ligii (optimi) * FC Botoşani - CSM Poli Iaşi (ora 19:00): Moldova deschide balul
08 aug. 2016 Livrare-eveniment pe piaţa auto: peste 50 de modele de lux ajung de la Casa Auto Iaşi la Autonom