Dragos Gaspar, Ziarul Evenimentul

839 articole publicate pe Ziarul Evenimentul 83 in sept. 2016
30 sept. 2016 Pereche pentru Saric
30 sept. 2016 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - ACS Poli Timişoara 0-0 la pauză. Meci echilibrat în Copou. Intră Martin în locul lui Ciucur
30 sept. 2016 LIVE TEXT Echipele de start în CSM Poli Iaşi - ACS Poli Timişoara. Creţu este titular şi va bifa primele sale minute în Liga 1 în acest sezon!
30 sept. 2016 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - ACS Poli Timişoara 0-1(0-0)! Iaşul a fost umilit de codaşa clasamentului! Criza domneşte din nou în Dealul Copoului!
30 sept. 2016 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - ACS Poli Timişoara 0-1! Drăghici deschide scorul în minutul 61. Intră Cristea în locul lui Piccioni
30 sept. 2016 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - ACS Poli Timişoara 0-0 în minutul 20. Ocazie favorabilă V. Gheorghe
30 sept. 2016 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - ACS Poli Timişoara 0-1 rezultat final! Iaşul a fost umilit de codaşa clasamentului!
30 sept. 2016 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - ACS Poli Timişoara 0-0 în minutul 30. Meci echilibrat în Copou
29 sept. 2016 Napoli ia în calcul includerea lui Creţu în lot
29 sept. 2016 CSM Iaşi a făcut furori la Grand-Prix-ul internaţional „Pro Nutrition”
29 sept. 2016 Transfer de senzaţie în baschetul ieşean: americanca Lia Galdeira vine direct din NBA-ul feminin la Politehnica Iaşi!
28 sept. 2016 Oaspeţi nepoliticoşi
27 sept. 2016 Niciun trofeu n-a rămas la Iaşi!
27 sept. 2016 Rotariu a luat pulsul Ligii Naţionale şi s-a întors acasă
26 sept. 2016 LIVE TEXT Astra Giurgiu - CSM Poli Iaşi 0-0 la pauză. CSM Poli a început mai bine, dar Astra a dominat finalul primei reprize
26 sept. 2016 LIVE TEXT Astra Giurgiu - CSM Poli Iaşi 1-0. Budescu deschide scorul în minutul 78 din penalty.
26 sept. 2016 Echipele de start în Astra Giurgiu - CSM Poli Iaşi. Napoli începe cu doi jucători Under 21!
26 sept. 2016 Mercedes-Benz prezintă noul model Clasa E All Terrain
26 sept. 2016 LIVE TEXT Astra Giurgiu - CSM Poli Iaşi 0-0 în minutul 60. Dominarea Astrei se înteţeşte, Iaşul a făcut pasul înapoi
26 sept. 2016 Debut cu dreptul
26 sept. 2016 Logan MCV va fi construit şi într-o a doua uzină
26 sept. 2016 LIVE TEXT Astra Giurgiu - CSM Poli Iaşi 1-0 rezultat final. Budescu deschide scorul în minutul 78 din penalty. Frăsinescu este eliminat
26 sept. 2016 Astra Giurgiu - CSM Poli Iaşi 0-0 în minutul 39. Sumudică face prima schimbare, Astra domină finalul primei reprize
26 sept. 2016 LIVE TEXT Astra Giurgiu - CSM Poli Iaşi 0-0 în minutul 60. Dominarea Astrei se înteţeşte, Iaşul încă rezistă
26 sept. 2016 LIVE TEXT Astra Giurgiu - CSM Poli Iaşi 1-0 (0-0). Fotbalul a pedepsit tactica lui Napoli! Iaşul rămâne cu 12 puncte pe locul 8 în Liga 1
23 sept. 2016 Întăriri pe două fronturi la Politehnica Iaşi
23 sept. 2016 Bibirig a plecat de la Politehnica Iaşi!
23 sept. 2016 Entorsă la genunchiul operat
21 sept. 2016 Seria neagră s-a încheiat
20 sept. 2016 LIVE-CSM Poli Iaşi - Pandurii 1-1. Ciucur egalează în minutul 34
20 sept. 2016 Nişte fricoşi, ca şi antrenorul
20 sept. 2016 LIVE - CSM Poli Iaşi - Pandurii 3-2 (1-1). Iaşul câştigă după un meci nebun în Copou şi pune capăt seriei de şapte meciuri fără victorie!
20 sept. 2016 LIVE - CSM Poli Iaşi - Pandurii 3-2 rezultat final. Iaşul câştigă după o serie de şapte meciuri fără victorie şi urcă pe locul 7 în clasamentul provizoriu.
20 sept. 2016 Echipele de start în CSM Poli Iaşi - Pandurii. Cristea, Bole şi Mihalache sunt accidentaţi. Caparco şi Boiciuc sunt titulari
20 sept. 2016 LIVE - CSM Poli Iaşi - Pandurii 3-2. Piccioni înscrie în minutul 62! Meci nebun în Copou!
20 sept. 2016 LIVE - CSM Poli Iaşi - Pandurii 2-1. Boiciuc înscrie în minutul 53!
20 sept. 2016 CSM Poli Iaşi - Pandurii 0-1. Alexandru deschide scorul în minutul 5 când Ciucă primea îngrijiri pe marginea terenului!
20 sept. 2016 LIVE - CSM Poli Iaşi - Pandurii 1-1 la pauză. Prestaţie jenantă salvată de inspiraţia lui Ciucur
19 sept. 2016 Ora de figuraţie
19 sept. 2016 Mercedes-AMG prezintă noile GT Roadster şi GT C Roadster
19 sept. 2016 Dacia dezvăluie noile modele Sandero, Sandero Stepway, Logan şi Logan MCV
19 sept. 2016 Aşa arată versiunea europeană a noului hatchback Honda Civic
19 sept. 2016 Sfetnic bun pauza
17 sept. 2016 Primul pas
17 sept. 2016 LIVE-Dinamo - CSM Poli Iaşi 3-1 (2-0). Iaşul a ratat câteva ocazii după ce a redus din diferenţă şi a ajuns la al şaptelea meci consecutiv fără victorie!
17 sept. 2016 Dinamo - CSM Poli Iaşi 2-0 în minutul 34. Piccioni şi Ştefănescu ratează în aceeaşi fază!
17 sept. 2016 Dinamo - CSM Poli Iaşi 2-0. Autogol Grahovac în minutul 17!
17 sept. 2016 LIVE-Dinamo - CSM Poli Iaşi 3-0. Nemec înscrie în minutul 55.
17 sept. 2016 LIVE-Dinamo - CSM Poli Iaşi 3-1. Piccioni reduce din diferenţă în minutul 65.
17 sept. 2016 Dinamo - CSM Poli Iaşi 2-0 rezultat la pauză. Goluri stupide încasate de trupa lui Napoli! Dublă schimbare la pauză!
17 sept. 2016 Concurs, dar şi spectacol
16 sept. 2016 Nimeni n-a mai avut asemenea curaj până acum: „chirurgul” Mitic a disecat jocul trupei lui Napoli
16 sept. 2016 Penicilina Iaşi s-a clasat pe 3 la turneul de la Piatra Neamţ, Gavril şi-a dat seama că n-are „secunzi”!
16 sept. 2016 Antrenorul Penicilinei Iaşi a realizat că n-are „secunzi”!
15 sept. 2016 Un singur gând: promovarea în Liga Naţională!
14 sept. 2016 Vicecampion naţional de seniori la 16 ani!
13 sept. 2016 Vin vremuri grele la CSM Poli Iaşi!
12 sept. 2016 Tot un Fulop îngroapă Iaşul!
12 sept. 2016 Acceptabil
12 sept. 2016 Dacia Duster primeşte un nou nivel de echipare: Black Touch
12 sept. 2016 Verificări utile la Galaţi. Au jucat toate cele cinci americance
12 sept. 2016 Spectacol de clasă în Polivalenta ieşeană
12 sept. 2016 Noul Land Rover Discovery va debuta pe 28 septembrie
12 sept. 2016 Hyundai prezintă noua generaţie a modelului i30
11 sept. 2016 CSM Poli Iaşi - FC Botoşani 0-1. I. Fulop deschide scorul în minutul 16!
11 sept. 2016 Echipele de start în CSM Poli Iaşi - FC Botoşani. Piccioni este titular!
11 sept. 2016 CSM Poli Iaşi - FC Botoşani 0-1 rezultat final! Iaşul ajunge la al şaselea meci consecutiv fără victorie, în timp ce Botoşaniul urcă pe locul 2 în clasamentul provizoriu!
11 sept. 2016 CSM Poli Iaşi - FC Botoşani 0-1 la pauză. Botoşaniul face spectacol în Copou! Napoli face două schimbări la pauză!
11 sept. 2016 CSM Poli Iaşi - FC Botoşani 0-1 în minutul 60. Bară FC Botoşani şi gol anulat pe motiv de ofsaid!
03 sept. 2016 UPDATE Reacţia lui Prunea după ce a respins oferta Astrei pentru Creţu! Poziţia campioanei enunţată de Petre Buduru
02 sept. 2016 Prunea a respins oferta campioanei Astra Giurgiu pentru Creţu!