839 articole publicate pe Ziarul Evenimentul 69 in feb. 2017
22 feb. 2017 Înapoi la munca de jos!
21 feb. 2017 Succes consistent în faza semifinală
21 feb. 2017 N-avem ce căuta în play-off cu întăriri precum Stenio!
20 feb. 2017 LIVE TEXT Echipele de start în Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi. Golubovic este titular în atac, iar Sato pe post de fundaş stânga!
20 feb. 2017 LIVE TEXT Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi 2-1 (1-0). Iaşul nu se poate gândi la play-off când transferă jucători precum Stenio! Nici Răuţă sau Golubovic n-au fost mai răsăriţi!
20 feb. 2017 LIVE TEXT Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi 2-1 în minutul 77. Un alt transfer inspirat! Stenio pierde iar mingea, iar faultează şi primeşte cartonaş roşu!
20 feb. 2017 Una rece, una călduţă
20 feb. 2017 Previzibil
20 feb. 2017 Duş rece venit la timp
20 feb. 2017 Acolo s-a deschis poarta spre Europa League
20 feb. 2017 LIVE TEXT Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi 2-1 rezultat final. Iaşul nu se poate gândi la play-off când transferă jucători precum Stenio! Nici Răuţă sau Golubovic n-au fost mai răsăriţi!
20 feb. 2017 LIVE TEXT Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi 2-1 în minutul 63. Stenio debutează la CSM Poli Iaşi
20 feb. 2017 Noul SUV compact de la Mitsubishi se va numi Eclipse Cross
20 feb. 2017 LIVE TEXT Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi 2-1. Soljic înscrie în minutul 55 după ce Cristea egala în minutul 51, dintr-un penalty obţinut tot de el!
20 feb. 2017 Mercedes-Maybach prezintă exclusivistul model G 650 Landaulet
20 feb. 2017 ACEA: Piaţa auto europeană a avansat cu 10% în luna ianuarie
20 feb. 2017 LIVE TEXT Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi 1-0 la pauză. Henrique deschide scorul după o gafă în lanţ a apărării ieşene! Bară Cristea în minutul 42
18 feb. 2017 Nu se mai mulţumesc cu puţin
18 feb. 2017 Meci de foc
18 feb. 2017 Deplasare comună a echipelor ieşene de baschet
17 feb. 2017 Misiune infernală
17 feb. 2017 Reîncep bătăliile pentru promovarea în Liga Naţională
17 feb. 2017 Alba Blaj - Penicilina Iaşi 3-0 în Divizia A1 la volei. Rezultat-surpriză la Piatra Neamţ!
17 feb. 2017 Poli Naţional Iaşi va efectua deplasarea la Alexandria!
16 feb. 2017 Politehnica Naţional Iaşi a rămas fără antrenor!
15 feb. 2017 Din culisele mutării partidei de rugby România - Spania
15 feb. 2017 Încă un american la Politehnica Iaşi
14 feb. 2017 Penicilina Iaşi - CSM Târgovişte 0-3 în Divizia A1 feminină de volei
14 feb. 2017 Oficial: Politehnica Naţional Iaşi rămâne în Liga Naţională!
11 feb. 2017 Faza semifinală începe acasă, cu Universitatea Cluj
10 feb. 2017 LPF a amânat partida cu Astra Giurgiu!
09 feb. 2017 Se anunţă forfotă mare în Copou
09 feb. 2017 În al doisprezecelea ceas!
08 feb. 2017 CSM Poli Iaşi joacă mai repede la Timişoara
08 feb. 2017 Examinare severă la Vaslui
07 feb. 2017 Şi Ţigănaşu ratează meciul cu Astra
07 feb. 2017 Echipa de rugby Politehnica Iaşi a ajuns în pragul desfiinţării!
06 feb. 2017 Alin Moldoveanu se impune categoric la Haga
06 feb. 2017 Vânzările Dacia în Spania au crescut cu 42% în ianuarie
06 feb. 2017 Aşteptând-o pe Unic
06 feb. 2017 Mercedes-AMG dezvăluie noile modele E 63 Estate şi E 63 S Estate
06 feb. 2017 Distincţii pentru Opel şi modelul Ampera-e
06 feb. 2017 Cum să-ţi baţi singur cuie-n talpă
05 feb. 2017 UPDATE Soarta Politehnicii Naţional Iaşi va fi stabilită la Sfântu Gheorghe
04 feb. 2017 Ultima repetiţie
04 feb. 2017 Poli Naţional Iaşi - CSBT Alexandria 58-78 în LIga Naţională de baschet feminin
04 feb. 2017 Nimic de pierdut
03 feb. 2017 LIVE TEXT Pandurii - CSM Poli Iaşi 0-0 la pauză. Cristea a ratat cea mai importantă ocazie a reprizei!
03 feb. 2017 Ultimul meci din sezonul regulat F1
03 feb. 2017 Prima din cele cinci finale
03 feb. 2017 LIVE TEXT Pandurii - CSM Poli Iaşi 1-1 rezultat final. Iaşul risipeşte două puncte!
03 feb. 2017 LIVE TEXT Pandurii - CSM Poli Iaşi 0-1. V. Gheorghe deschide scorul în minutul 60
03 feb. 2017 Pista Bibirig s-a închis definitiv pentru actualul sezon
03 feb. 2017 LIVE TEXT Pandurii - CSM Poli Iaşi 1-1. Negruţ egalează în minutul 80 după o gafă imensă a lui Mihalache!
03 feb. 2017 LIVE TEXT Pandurii - CSM Poli Iaşi 0-0 în minutul 29. Mihalache ratează prima ocazie în minutul 3. Voicu şi Golubovic sunt rezerve
03 feb. 2017 LIVE TEXT Pandurii - CSM Poli Iaşi 0-0 în minutul 39. Cristea ratează cea mai mare ocazie de gol!
03 feb. 2017 Sto-Mart Iaşi începe faza semifinală
03 feb. 2017 Echipele de start în Pandurii - CSM Poli Iaşi. Voicu şi Golubovic sunt rezerve
03 feb. 2017 LIVE TEXT A început Pandurii - CSM Poli Iaşi. Mihalache ratează prima ocazie în minutul 3. Voicu şi Golubovic sunt rezerve
02 feb. 2017 Soarta Politehnicii Naţional Iaşi va fi stabilită la Sfântu Gheorghe