25 apr. 2017 Două reprize total diferite
25 apr. 2017 Trei medalii de aur la Naţionale
24 apr. 2017 Final de tur în compania codaşei
24 apr. 2017 Ştefan Ştirbu a urcat pe podium la Naţionalele de judo Under 14
24 apr. 2017 Zarurile au fost aruncate: Medicina Tg. Mureş - Penicilina Iaşi 3-2 în Divizia A1 feminină de volei
24 apr. 2017 Mercedes-Benz dezvăluie actualizările aduse Clasei S
24 apr. 2017 Un nou SUV Opel - Atleticul şi aventurosul Grandland X
24 apr. 2017 Admirabili, dar înfrânţi: Politehnica Iaşi - Dinamo 20-26 (15-17) în SuperLiga de rugby
24 apr. 2017 Prima „finală”: Politehnica Iaşi - Dobrogea Sud II 35-32 (17-15) în Divizia A masculină de handbal
24 apr. 2017 LIVE TEXT Echipele de start în CSM Poli - ASA Tg. Mureş. Echipă previzibilă aliniată de Neagoe. Ciucur şi Panţîru nu sunt nici rezerve!
24 apr. 2017 LIVE TEXT CSM Poli - ASA Tg. Mureş 0-0 în minutul 32. Încă o ocazie ratată!
24 apr. 2017 LIVE TEXT CSM Poli - ASA Tg. Mureş 0-0 la pauză. Ocazii mari irosite de CSM Poli!
24 apr. 2017 LIVE TEXT CSM Poli - ASA Tg. Mureş 0-0 în minutul 65. Parcă tot fotbalul s-a jucat până la pauză!
24 apr. 2017 LIVE TEXT CSM Poli - ASA Tg. Mureş 0-0 în minutul 82. Parcă tot fotbalul s-a jucat până la pauză! Ultimele zece minute sunt abordate cu juniorii Moldovan şi Danale!
24 apr. 2017 LIVE TEXT CSM Poli - ASA Tg. Mureş 0-0 în minutul 90+3. Lemnaru putea da lovitura!
24 apr. 2017 LIVE TEXT CSM Poli - ASA Tg. Mureş 0-0 rezultat final. Lemnaru putea da lovitura la ultima fază a meciului!
24 apr. 2017 LIVE TEXT CSM Poli - ASA Tg. Mureş 0-0 O repriză bună, cealaltă - jenantă! Iaşul rămîne liderul play-out-ului, dar la numai un punct diferenţă de următoarea clasată
23 apr. 2017 Politehnica Iaşi - CSM Miercurea Ciuc 72-62 în Liga I masculină de baschet
22 apr. 2017 Eugen Neagoe „Cel mai greu meci din play-out”
22 apr. 2017 06:55Super-duminica sportului ieşean
20 apr. 2017 Prima din cele patru finale pentru handbaliştii de la Politehnica Iaşi
19 apr. 2017 Doar eficienţa din atac a lăsat de dorit
17 apr. 2017 LIVE TEXT Echipele de start în FC Voluntari - CSM Poli Iaşi. Nu joacă Bosoi şi Mitic, a revenit Bole. Cine ratează prima ocazie a meciului
17 apr. 2017 LIVE TEXT FC Voluntari - CSM Poli Iaşi 0-0 în minutul 19. Cine a ratat prima ocazie a meciului
17 apr. 2017 LIVE TEXT FC Voluntari - CSM Poli Iaşi 0-0 în minutul 27. Voluntariul echilibrează balanţa ocaziilor
17 apr. 2017 LIVE TEXT FC Voluntari - CSM Poli Iaşi 0-0 la pauză. Cine are ultimul cuvânt al primei reprize
17 apr. 2017 LIVE TEXT FC Voluntari - CSM Poli Iaşi 0-0. Iaşul revine pe primul loc în play-out şi a ajuns la al şaptelea meci consecutiv fără înfrângere!
14 apr. 2017 Cine prinde colacul
13 apr. 2017 Le cam place suspansul: SCMU Craiova - Penicilina Iaşi 2-3
12 apr. 2017 Porte-bonheur pentru echipa naţională de rugby a României, Karla Ursu este campioană naţională la fitness!
12 apr. 2017 Realizări, dar şi clacări
11 apr. 2017 Nimic de reproşat în contextul restanţelor salariale
11 apr. 2017 Cinci copii calificaţi la etapa finală a Naţionalelor!
08 apr. 2017 Handbaliştii de la Politehnica Iaşi revin în competiţie
08 apr. 2017 LIVE TEXT Echipele de start în CSM Poli Iaşi - FC Botoşani. Bole şi Ciucur sunt menajaţi, revine Ţigănaşu, Golubovic este rezervă
08 apr. 2017 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - FC Botoşani 1-0. Ştefănescu este dezlănţuit şi deschide scorul în minutul 4 cu o execuţie de zile mari!
08 apr. 2017 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - FC Botoşani 2-0. Bosoi majorează diferenţa în minutul 26.
08 apr. 2017 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - FC Botoşani 2-0 la pauză. Ştefănescu şi Bosoi sunt autorii golurilor.
08 apr. 2017 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - FC Botoşani 2-1. Golofca reduce din diferenţă în minutul 57.
08 apr. 2017 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - FC Botoşani 2-1 (2-0). Iaşul câştigă derby-ul Moldovei şi rămâne pe primul loc în play-out!
08 apr. 2017 LIVE TEXT CSM Poli Iaşi - FC Botoşani 2-1 (2-0) CLASAMENT. Iaşul câştigă derby-ul Moldovei şi rămâne pe primul loc în play-out!
07 apr. 2017 Abia acum eficienţa a fost maximă!
07 apr. 2017 Didi Junior Iaşi a acaparat podiumul la „Chişinău Cup”
07 apr. 2017 Ieşenii Chiriac şi Micu atacă Europenele din Franţa
06 apr. 2017 Unii cu ocaziile, ceilalţi cu golurile!
06 apr. 2017 CSU Galaţi - Penicilina Iaşi 0-3 în grupa valorică 7-12 a Diviziei A1 feminine de volei
06 apr. 2017 Revenirea lui Viorel Nănescu la antrenamentele Politehnicii Iaşi este iminentă! UPDATE
05 apr. 2017 Derby-ul play-out-ului
05 apr. 2017 Începe returul fazei a II-a
05 apr. 2017 Prima reacţie a lui Viorel Nănescu după ce Politehnica Iaşi a anunţat că renunţă la serviciile sale!
05 apr. 2017 LIVE TEXT Echipele de start în Gaz Metan - CSM Poli Iaşi. Cristea nu joacă, Panţîru - la primul meci ca titular, Mitic - rezervă! Bole s-a accidentat la încălzire!
05 apr. 2017 LIVE TEXT Gaz Metan - CSM Poli Iaşi 0-0 în min. 5. Bară Buziuc, ripostează V. Gheorghe!
05 apr. 2017 LIVE TEXT Gaz Metan - CSM Poli Iaşi 0-1. V. Gheorghe deschide scorul din penalty în minutul 45, contrar cursului jocului!
05 apr. 2017 LIVE TEXT Gaz Metan - CSM Poli Iaşi 0-1 la pauză. V. Gheorghe deschide scorul din penalty în minutul 45, contrar cursului jocului!
05 apr. 2017 LIVE TEXT Gaz Metan - CSM Poli Iaşi 0-1 în min. 65. Buziuc ratează prima situaţie de gol a reprizei secunde
05 apr. 2017 LIVE TEXT Gaz Metan - CSM Poli Iaşi 0-1 în min. 76. Asediu la poarta ieşeană!
05 apr. 2017 LIVE TEXT Gaz Metan - CSM Poli Iaşi 0-2. Ştefănescu majorează diferenţa în minutul 85
05 apr. 2017 LIVE TEXT Gaz Metan - CSM Poli Iaşi 0-2 (0-1). Iaşul a egalat Mediaşul în fruntea clasamentului play-out-ului şi o aşteaptă pe FC Botoşani!
04 apr. 2017 Cine pe cine a păcălit!
03 apr. 2017 Daimler va lansa cel puţin zece automobile electrice până în 2022
03 apr. 2017 Gata cu surprizele!
03 apr. 2017 Nu-i nicio păcăleală!
03 apr. 2017 Mazda CX-3 Takumi soseşte în România
03 apr. 2017 Opt decenii de nave amiral Opel
03 apr. 2017 CSM Bucureşti - Politehnica Iaşi 41-28 (27-7) în SuperLiga de rugby