Cristian ASZALOS, Pro Sport

119 articole publicate pe Pro Sport 53 in sept. 2011
30 sept. 2011 Magicianul din Trivale! Reportaj cu antrenorul care a dat până acum şapte jucători pentru naţională
28 sept. 2011 Da' mingea aţi văzut-o?! FOTO Extraterestrele de la Lyon au făcut instrucţie cu Olimpia în 16-imile Ligii: Olimpia - Lyon 0-9
27 sept. 2011 A ajuns titular la CFR după un an! Diogo l-a scos pe Rada din echipă
27 sept. 2011 Fetele le-au luat-o înainte! Olimpia Cluj, în "16"-imile Ligii Campionilor, unde au dat peste "Barça" fotbalului feminin! Componentele clubului francez, comparate cu Zidane şi Ibrahimovic
26 sept. 2011 Avem echipă care se bate pentru optimile Ligii! "Fetele mele sunt peste Liga lu’ Mitică!"
24 sept. 2011 Baţi Rapidul şi iei titlul! Statistica duelurilor cu giuleştenii le dă aripi celor de la CFR
23 sept. 2011 Şefii CFR-ului au pus tunurile pe jucătorii care au pierdut calificarea în optimile Cupei: "Ne-am înşelat în privinţa unora!"
22 sept. 2011 Sînmărtean, atacat de neamuri! Va încerca să elimine echipa antrenată de finul Baciu
20 sept. 2011 Weldon-mania! Şefii CFR-ului se felicită pentru aducerea brazilianului
12 sept. 2011 Obiectivul lui Mureşan: UMILIREA Vasluiului! Costa nu scapă de probleme: un suspendat şi o incertitudine
10 sept. 2011 Sabău spune că a fost "lucrat" cu Astra! "Credeam că doar Steaua, CFR sau Dinamo fac d-astea!"
10 sept. 2011 "Astafei are fractură craniană!" | Atacantul povesteşte clipele de groază: "Am pierdut contactul cu realitatea!"
09 sept. 2011 Şefii CFR-ului vor să dea LOVITURA cu noul Traore! Fratele lui Lacina va juca în Gruia
09 sept. 2011 Dramatism imens la Târgu Mureş! FCM - Astra 2-2! Două goluri marcate în prelungiri
08 sept. 2011 Politica şefilor l-ar putea arunca pe Jorge Costa în pragul crizei! De ce tremură "Animalul": cea mai mare problemă a CFR-ului
08 sept. 2011 Prin transferul lui, Steaua e 'acoperită' şi în atac! Cum a ajuns Chiricheş să se bată cu Benzema deşi e fundaş doar de patru ani
04 sept. 2011 Cărturarul din Gruia! Citeşte povestea FASCINANTĂ a noului portar de la CFR! E de câteva zile în România şi deja ne studiază istoria
01 sept. 2011 Război la CFR? Galeria nu este de acord cu cererea formulată de Paszkany şi Mureşan! "Vrem să rămânem acasă!"