Leila Bolat, Pro Sport

977 articole publicate pe Pro Sport 49 in feb. 2015
28 feb. 2015 Alexandru Maxim, integralist în Hannover - VfB Stuttgart 1-1
28 feb. 2015 Victorii pentru Italia şi Ţara Galilor la Turneul celor Şase Naţiuni
27 feb. 2015 Puşcaş, aproape de gol în meciul cu Celtic: "Sunt bucuros că am învins şi sper ca în meciul următor să reuşesc să înscriu"
27 feb. 2015 Bianca Benea, medaliată cu bronz la Campionatul European de scrimă pentru cadeţi şi juniori
27 feb. 2015 Elena Bogdan s-a calificat în semifinalele de dublu, la Acapulco
26 feb. 2015 Andrea Pirlo va fi indisponibil trei săptămâni
26 feb. 2015 Beckham spune că Alex Ferguson l-a pus să îşi radă creasta mohawk în 2000, cu o oră înainte de Supercupa Angliei
23 feb. 2015 Tătăruşanu va fi indisponibil zece zile din cauza unei lombalgii
23 feb. 2015 Irina Begu s-a accidentat: "Am suferit o ruptură musculară intercostală şi nu voi participa la Acapulco şi Monterrey?
23 feb. 2015 Explicaţia oficială a McLaren-Honda: "Accidentul lui Alonso a fost cauzat de vânt"
23 feb. 2015 Eugen Trică, după 0-0 cu Ceahlăul: "Am 13 jucători pe care mă pot baza în lot, la următorul meci voi aduce doi juniori"
22 feb. 2015 Cu Tătăruşanu titular, Fiorentina a remizat, scor 1-1, cu Torino. Portarul român a primit gol printre picioare, în minutul 87
22 feb. 2015 Gilles Simon a câştigat turneul de la Marsilia, primul său titlu după un an şi jumătate
22 feb. 2015 Veşti bune pentru Fernando Alonso. Starea pilotului este bună, dar va rămâne sub observaţia medicilor o zi sau două
21 feb. 2015 Marius Copil a acces în turul doi al calificărilor la Dubai
21 feb. 2015 Meciul Sampdoria - Genoa a fost amânat din cauza ploii
21 feb. 2015 FC Botoşani a început anul cu o remiză. Grozavu: "Nu am fost la cel mai bun nivel, după aspectul jocului rezultatul este echitabil"
21 feb. 2015 Alexandra Dulgheru a acces în turul doi al calificărilor la Doha
21 feb. 2015 Lucian Bute: "Îl voi suna pe Roach atunci când voi fi pregătit să îmi reiau antrenamentele"
19 feb. 2015 Chelsea a decis interdicţii de acces pe Stamford Bridge pentru trei fani
19 feb. 2015 Lucian Bute participă vineri la o cursă de atletism pentru a promova Campionatele Canadei
15 feb. 2015 Victor Hănescu în ultimul tur al calificărilor la Delray Beach
15 feb. 2015 Ţara Galilor a învins Scoţia, scor 26-23, la Turneul celor Şase Naţiuni
15 feb. 2015 Stan Wawrinka a câştigat turneul de la Rotterdam
14 feb. 2015 Dulgheru a fost învinsă de Lucici-Baroni în calificări la Dubai
14 feb. 2015 Oţelul Galaţi - ACS Poli Timişoara, scor 1-2, într-un meci amical
14 feb. 2015 West Bromwich Albion s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei Angliei
14 feb. 2015 În Serie A, Fiorentina a învins în deplasare Sassuolo cu 3-1. Tătăruşanu a fost integralist
14 feb. 2015 Victorii pentru Anglia şi Irlanda la Turneul celor Şase Naţiuni
14 feb. 2015 Oţelul Galaţi învinsă de Diosgyor cu 5-1, într-un meci amical
14 feb. 2015 Finlandezul Teemu Tainio şi-a anunţat retragerea din activitate
14 feb. 2015 Diana Buzean eliminată în semifinale în Antalya
13 feb. 2015 Alexandra Dulgheru a acces în turul doi al calificărilor la Dubai
13 feb. 2015 Mourinho i-a trimis o fotografie cu autograf unui băieţel care i-a cerut să preia echipa Aston Villa
13 feb. 2015 O nouă suspendare dictată în cazul atletului Alex Schwazer
13 feb. 2015 Petrolul a fost învinsă de ŢSKA Sofia, scor 1-0, într-un meci amical
13 feb. 2015 Monica Niculescu a abandonat la dublu la Anvers, din cauza unei probleme la coapsă