2009
2008

Luminiţa Paul, Gazeta Sporturilor

1723 articole publicate pe Gazeta Sporturilor 17 in mar. 2017
29 mar. 2017 Războinica s-a întors » Simona Halep a făcut un meci ca în vremurile ei bune și s-a calificat în sferturi la Miami
27 mar. 2017 VRUUUM » Opinie de Luminița Paul » Slăbit cu folos: cum a fost pus un pilot la dietă pentru că monopostul său era prea greu
25 mar. 2017 Bătălie pe două fronturi » Halep a tremurat în meciul cu Naomi Osaka, dar a reușit calificarea în turul 3
24 mar. 2017 A crescut ritmul » Halep se antrenează la intensitate maximă: are meci cu Naomi Osaka la Miami
18 mar. 2017 Andreea Pricopi a debutat la naţională: "Am încredere în noi, suntem entuziaste!"
18 mar. 2017 40 de minute de zbor » România a jucat fără câteva piese grele meciul cu Spania şi a pierdut, 21-24
17 mar. 2017 FOTO Unică! Cristina Neagu a devenit prima handbalistă din lume declarată de 3 ori jucătoarea anului
13 mar. 2017 Viața în 10 ore » Cum a trăit Simona Halep revenirea pe teren la Indian Wells: ”Sunt o persoană diferită”
12 mar. 2017 Victorie = eliberare » Irina Begu a trecut de noua speranță a Americii la Indian Wells
10 mar. 2017 FOTO Zâmbet în deșert » Simona Halep e gata să revină oficial: "Sunt fericită că durerea nu mai este”
08 mar. 2017 Copie după 2016 » Simona Halep, situație similiară ca anul trecut înainte de Indian Wells: puține victorii, departe în clasament
06 mar. 2017 Cu sacul gol » O singură prezență în finală pentru România la Europenele indoor din Belgrad
05 mar. 2017 30 la 32 de ani » Tecău a cucerit al 30-lea titlu ATP al carierei: s-a impus în Dubai, alături de Rojer
04 mar. 2017 Vicepreședintele echipei Arcada Galați despre acuzațiile lui Stoev: ”Sunt fabulații”
04 mar. 2017 Sferturi matematice » CSM București și-a asigurat calificarea din grupa principală, 28-26 cu Krim
02 mar. 2017 Murray o ia în vizor pe Șarapova: ”Sportivii care revin după suspendări din dopaj nu ar trebui să primească wildcard-uri”
02 mar. 2017 Acuzații de pe bancă » Martin Stoev a plecat de la Galați și dă vina pe unul din patroni: ”Se amestecă în decizii și are un jucător favorit”