M.T., Antena 3

667 articole publicate pe Antena 3 19 in mar. 2012
30 mar. 2012 Bilbao continuă să impresioneze: Bascii au învins cu 4-2 pe Schalke, în turul sferturilor de finală din Europa League
29 mar. 2012 Liga Campionilor: Milan şi Barcelona au remizat fără goluri pe San Siro. Bayern a câştigat cu 2-0 la Marseille
28 mar. 2012 Liga Campionilor: Real Madrid a învins cu 3-0 pe APOEL Nicosia şi este aproape calificată în semifinale
27 mar. 2012 Steaua a remizat acasă cu Gaz Metan Mediaş şi a ratat şansa de a urca pe podium. Postul lui Ilie Stan, în pericol
27 mar. 2012 Ilie Stan nu mai este antrenorul Stelei. Locul său a fost luat de Mihai Stoichiţă
26 mar. 2012 NBA: Atlanta Hawks a învins pe Utah Jazz, în primul meci cu patru reprize de prelungiri după 15 ani
26 mar. 2012 Rapid şi Dinamo au făcut din nou paşi greşiţi în lupta pentru titlu
26 mar. 2012 Serie A: Juventus a câştigat Derby d'Italia, 2-0 cu Inter Milano
22 mar. 2012 Petrolul a pierdut în faţa Concordiei Chiajna, după ce a condus cu 3-1. Răchită şi-a dat demisia
22 mar. 2012 Tevez a revenit la Manchester City şi a pasat decisiv la golul victoriei cu Chelsea. Arsenal a urcat pe locul 3
22 mar. 2012 Un nou pas greşit pentru Real Madrid, 1-1 la Villarreal. Barcelona s-a apropiat la 6 puncte de echipa lui Mourinho
20 mar. 2012 Messi a încasat peste 30 de milioane de euro în 2011. Mourinho, cel mai bogat antrenor
16 mar. 2012 Europa League: Miodrag Belodedici a stabilit programul sferturilor şi a semifinalelor
16 mar. 2012 FC Vaslui s-a calificat în semifinalele Cupei României, după 3-2 cu Oţelul Galaţi
16 mar. 2012 Dinamo - Gaz Metan Mediaş şi FC Vaslui - Rapid, în semifinalele Cupei României
16 mar. 2012 Liga Campionilor: AC Milan - Barcelona, şocul sferturilor de finală. Catalanii şi Real Madrid se pot întâlni doar în finală
15 mar. 2012 Chelsea şi Real Madrid s-au calificat în sferturile de finală ale Ligii Campionilor
14 mar. 2012 Bayern Munchen a reuşit cea mai mare victorie din fazele eliminatorii ale Ligii Campionilor, 7-0 cu FC Basel
14 mar. 2012 Inter Milano a învins cu 2-1 pe Marseille, dar a fost eliminată din Liga Campionilor