2012
2011

Marius Huţu, Pro Sport

2640 articole publicate pe Pro Sport 91 in sept. 2013
30 sept. 2013 Steaua a spart gheaţa şi a obţinut prima victorie de la revenirea în Liga Naţională
30 sept. 2013 Minaur Baia Mare renaşte cu o mare victorie, 21-19 cu Ştiinţa Bacău
30 sept. 2013 Veszprem şi polonezii, la putere în Liga Campionilor. Valentin Ghionea a dat recital în Franţa
29 sept. 2013 Odorhei, lider pentru o etapă. HCM Constanţa şi-a recâştigat şefia
29 sept. 2013 Odorhei, lider pentru o etapă. HCM Constanţa şi-a recâştigat poziţia
28 sept. 2013 Brăila a dat lovitua sub Tâmpa. HCM Roman a umilit HCM Rm. Vâlcea
27 sept. 2013 Baia Mare a pus Europa în gardă! Herbert Müller ar transfera-o pe Melinda Geiger
27 sept. 2013 Trei zile până la startul CM! România zbârnâie: suntem pe primul loc în topul medaliilor câştigate la bârnă all-time
27 sept. 2013 Trei zile până la startul CM! România zbârnâie: suntem pe primul loc la medalii câştigate la bârnă
26 sept. 2013 La handbal, Dinamo se uită de sus la Steaua! Alb-roşii au rămas neînvinşi în acest sezon, în timp ce "militarii" n-au adunat încă puncte
26 sept. 2013 Complexul Williams! Halep a pierdut o nouă ocazie să câştige în faţa celei mai tari familii din tenisul feminin
26 sept. 2013 La handbal, Dinamo se uită de sus la Steaua! HC Odorhei, noul lider din Liga Naţională
26 sept. 2013 Simona Halep învinsă de Venus Williams la Tokyo
25 sept. 2013 La un pas de TOP 15 WTA! LIVE SCORE Simona Halep - Venus Williams 1-0 (6-4) Set 2 1-1
25 sept. 2013 Simona Halep învinsă de Venus Williams la Tokyo. LIVE SCORE: Cîrstea - Kuznetsova 4-1 (întrerupt)
25 sept. 2013 LIVE SCORE Tokyo: Simona Halep - Venus Williams 1-1 (6-4, 5-7) Set 3 2-0 / Sorana Cîrstea - Svetlana Kuznetsova 4-1 (întrerupt)
25 sept. 2013 Simona Halep învinsă de Venus Williams la Tokyo. Meciul Soranei Cîrstea se va relua mâine dimineaţă
25 sept. 2013 Coate şi pumni pentru supremaţie. Ştiinţa Bacău şi HCM Constanţa au terminat la egalitate, 29-29, în derby-ul handbalului masculin
25 sept. 2013 La un pas de TOP 15 WTA! LIVE SCORE Simona Halep - Venus Williams 5-3
25 sept. 2013 Bilet pentru Top 15! Simona Halep poate depăşi azi încă o graniţă în WTA cu o victorie la Tokyo în faţa lui Venus Williams
25 sept. 2013 LIVE SCORE Tokyo: Simona Halep - Venus Williams 1-1 (6-4, 5-7) Set 3 3-5 / Cîrstea - Kuznetsova 4-1 (întrerupt)
25 sept. 2013 LIVE SCORE Tokyo: Simona Halep - Venus Williams 1-0 (6-4) Set 2 4-3 / Sorana Cîrstea - Svetlana Kuznetsova 3-0
25 sept. 2013 LIVE SCORE Tokyo: Simona Halep - Venus Williams 1-2 (6-4, 5-7, 3-6) / Cîrstea - Kuznetsova 4-1 (întrerupt)
24 sept. 2013 Atentat la supremaţia Ciucului! Corona Braşov are deja 2-0 cu HSC Miercurea Ciuc în acest sezon
24 sept. 2013 Parker, egal cu Platini şi Zidane! Franţa a câştigat aurul la CE de baschet
24 sept. 2013 Craiova a pierdut la "masa verde" meciul din etapa 1 şi a fost penalizată cu un punct pentru legitimări pe "fals"!
24 sept. 2013 Ce şansă ratează Oltchim! Liga Campionilor la handbal feminin se va încheia cu un "Final 4" din sezonul 2014-2015
24 sept. 2013 Ce şansă ratează Oltchim! Liga Campionilor la handbal feminin se va încheia cu un "Final 4" din 2014-2015
23 sept. 2013 "Condiţii anormale" la Deva - Baia Mare. Gazdele acuză DigiSport că a programat meciul la o oră la care handbalistele dorm
23 sept. 2013 Barca, ţinută în şah la Skopje! Valentin Ghionea a înscris patru goluri în poarta celor de la Kiel
23 sept. 2013 Constanţa, Ştiinţa Bacău şi HC Odorhei, la turaţie maximă. Dinamo a renăscut şi a ajuns în coasta "granzilor"
23 sept. 2013 "Condiţii anormale de joc" la Cetate Deva - HCM Baia Mare. Oficialii echipei din Deva acuză DigiSport că a programat meciul la o oră la care handbalistele dorm
23 sept. 2013 "Condiţii anormale" la Cetae Deva - HCM Baia Mare. Gazdele acuză DigiSport că a programat meciul la o oră la care handbalistele dorm
23 sept. 2013 HCM Baia Mare şi Corona Braşov merg cap la cap în acest sezon. Maramureşencele, în fruntea ierarhiei pentru un "plus" de trei goluri
21 sept. 2013 Cu Tony Parker briliant, Franţa a eliminat Spania la Europenele de baschet şi este la un pas de primul titlu major din istorie
20 sept. 2013 Dunărea Brăila a învins clar Zalăul: 25-19. Tadici a criticat în termeni duri arbitrajul
20 sept. 2013 Cristina Neagu este aptă de joc după 7 luni şi jumătate de pauză forţată. Starul naţionalei României a revenit cu gol la Buducnost
20 sept. 2013 Din Bundesliga, la Călăraşi! INTERVIU | Alin Şania îşi explică alegerea surprinzătoare
20 sept. 2013 Cristina Neagu este aptă de joc după 7 luni şi jumătate de pauză forţată. Jucătoarea a revenit cu gol la Buducnost
20 sept. 2013 HCM Constanţa şi-a făcut norma de "cel puţin zece" şi cu Minaur
19 sept. 2013 Barcelona vs Germania! Liga Campionilor din handbalul masculin debutează cu bătălia care a marcat ultimele sezoane
19 sept. 2013 FC Barcelona vs Germania! Liga Campionilor din handbalul masculin debutează azi cu o bătălie care a marcat ultimele sezoane
19 sept. 2013 Şi copiii ies în stradă! Proteste la MTS
18 sept. 2013 Naţionala Mare! Tadici a convocat şase jucătoare de la HCM Baia Mare
18 sept. 2013 După două victorii mari pentru Liga Campionilor, HCM Baia Mare defilează şi în Liga Naţională
17 sept. 2013 HCM Baia Mare a căpătat încredere odată cu accederea în grupe: "Batem şi Györ"
16 sept. 2013 Steaua, la 10 minute de o mare supriză la Odorhei
16 sept. 2013 Umilită în barajul de calificare pentru Mondiale, Rusia îl readuce pe Trefilov la naţionala de handbal feminin
16 sept. 2013 Adio Oltchim, hai HCM! Calificare fantastică: Baia Mare continuă tradiţia României în Liga Campionilor
15 sept. 2013 La 12 ani, o halterofilă stabilită în Franţa face genoflexiuni cu o halteră de 80 de kilograme
15 sept. 2013 Novak Djokovic sau Tomas Berdych? Serbia şi Cehia îşi vor disputa Cupa Davis în acest an.
15 sept. 2013 HCM Roman, surpriza debutului de sezon în Liga Naţională de handbal feminin
15 sept. 2013 HCM Constanţa s-a lansat către un nou titlu de campioană, 34-20 cu Pandurii Tg. Jiu
13 sept. 2013 Zalăul lui Tadici, victorie la masa verde în faţa Craiovei pregătite de Carmen Amariei?
13 sept. 2013 Handbalul renaşte cu Dinamo - Steaua. Liga Naţională începe sâmbătă
13 sept. 2013 Corona Braşov, în grafic, "U" Jolidon, victorie mare la Zalău
11 sept. 2013 Rafa, greu de ucis! Nadal l-a învins cu 6-2, 3-6, 6-4, 6-1 pe Djokovic la US Open
10 sept. 2013 Corona şi Miercurea Ciuc, învinse în prelungiri de Dab Docler, campioana en-titre a Ligii MOL
10 sept. 2013 Fabrica de bani Serena Williams! În acest sezon a obţinut deja 9 milioane de dolari, nou record stagional
09 sept. 2013 Vettel de mare viteză la Monza! Pilotul de la Red Bull a câştigat fără emoţii Marele Premiu de Formula 1 al Italiei
09 sept. 2013 Veszprem s-a impus cu 32-23 în amicalul cu Dinamo, disputat în memoria lui Marian Cozma
09 sept. 2013 'El Clasico' în New York! Finala US Open, a 37-a confruntare dintre Djokovic şi Nadal
06 sept. 2013 Novak Djokovic şi Rafael Nadal, care pe care la US Open. Cei doi mai au de câştigat câte un meci pentru a se înfrunta în finală
06 sept. 2013 România - Ungaria şi la hochei. Corona Braşov aşteaptă două echipe maghiare sub Tâmpa pentru jocurile din Liga Mol
06 sept. 2013 In memoriam "Marian Cozma"! Dinamo şi Veszprem vor juca mâine un meci amical în amintirea regretatului jucător
06 sept. 2013 Simona Halep: "Voi investi în mine să ajung şi mai sus"
06 sept. 2013 Veszprem, cea mai tare echipă care vine în România pentru un amical
05 sept. 2013 Amariei şi Tadici au terminat la egalitate, 23-23, în SCM Craiova - HC Zalău. Partida s-a încheiat cu Tadici apărător pe semicercul Zalăului!
05 sept. 2013 Demolatoarea Serena! A avut nevoie de doar 52 de minute pentru a merge în semifinalele US Open
04 sept. 2013 America a meritat! Simona Halep a câştigat 331.000 de dolari în trei turnee
04 sept. 2013 Horia Tecău şi Max Mirnîi au decis să pună punct colaborării la finalul sezonului: "Vreau un coleg mai de vârsta mea"
04 sept. 2013 Novak aduce două medalii de aur de la Mondialele de Paraciclism din Canada
04 sept. 2013 "U" Jolidon Cluj - HCM Roman 25-26 în primul meci al sezonului Ligii Naţionale de handbal feminin
04 sept. 2013 Nicio surpriză sub Tâmpa! Corona Braşov - Cetate Deva 32-26
04 sept. 2013 Braşovul a învins Ciucul la prima confruntare din Liga Mol, în noul sezon
03 sept. 2013 AmbasaDOR de România: "Ministru" pentru austrieci
03 sept. 2013 Liga primăriilor! Handbalul ar fi fost un sport pe cale de dispari'ţie în România, fără sprijinul autorităţilor
02 sept. 2013 Gyor, bătută după patru ani şi jumătate în Ungaria! Barbosa, show în Germania